JR Pass (Japan Rail Pass)

Якщо Ви плануєте багато подорожувати країною, Вам варто придбати JR Pass.

More details

вiд $325

- +

Замовити
 
Програма туру

УВАГА! З 1 жовтня 2019 року через підвищення споживчого податку з 8% до 10% збільшується вартість усіх видів JR Pass.

Цей проїзний квиток надає право на необмежений проїзд всією системою залізниць Японії: звичайними поїздами і сінкансенами Кодама (Kodama) і Хикари (Hikari), а також автобусними маршрутами компаній JR. Починаючи з жовтня 2010 р, JR Pass діє також на монорельсової дорозі в Токіо.
JR Pass НЕ діє для супершвидкісних експресів "NOZOMI" і "MIZUHO" ліній Tokaido, Sanyo і Kyushu.

Придбати JR Pass може тільки іноземний громадянин, який має статус "temporary visitor", що дозволяє перебувати на території Японії не більше 90 днів.

Проїзний купується тільки у Вашій країні у авторизованого продавця або агента.

На території Японії JR Pass не продається.

У Вашій країні Вам видається лише купон, який після прибуття до Японії слід обміняти на квиток.
Такий обмін дозволяє придбати квитки з гарантованими місцями на період терміну дії проїзного. При цьому, якщо Ваш JR Pass діє, наприклад, тиждень, Ви самі вирішуєте з якого дня Ви починаєте використовувати свій проїзний.

У пункті обміну Вам поставлять відповідну печатку, яка вказує терміни початку і закінчення необмежених поїздок Японією.
Необхідно мати на увазі, що наявність JR Pass не може гарантувати зарезервовані місця в поїздах, особливо в "високий" сезон. Такими завантаженими сезонами є новорічні канікули (28 грудня - 6 січня); Золотий тиждень (27 квітня - 6 травня); Обоно (11 - 20 серпня).

Для подорожей в вагонах з незарезервованими місцями обмін проводити не потрібно, достатньо показати Ваш JAPAN RAIL PASS.

Чим вигідний JR Pass.

Якщо у Ваші плани входить дослідити всі японські куточки з півночі на південь, то проїзний JR Pass просто незамінний. Або ж, якщо Ви, наприклад, крім Кіото, хочете з'їздити ще до Хіросіми, а потім повернутися до Токіо, придбання JR Pass стає дуже вигідною справою.

Якщо ж Ви плануєте лише одну поїздку, наприклад, з Токіо до Кіото і назад, JR Pass купувати не вигідно. До того ж цей квиток не надає Вам право їздити найшвидшими поїздами "NOZOMI" і "MIZUHO" швидкісних ліній Shinkansen.

 
Вартість JR Pass

Вартість проїзного залежить від тривалості дії: 1, 2 або 3 тижні, а також класу (Звичайний - Ordinary або Перший - Green). Клас Green дозволяє використовувати вагони підвищеної комфортності.

Клас / Термін діїЗвичайний (Ordinary)Перший (Green)
ДорослийДитина
від 6 до 11 років
ДорослийДитина
від 6 до 11 років
7 днів29 650 ¥14 820 ¥39 600 ¥19 800 ¥
14 днів
47 250 ¥23 620 ¥64 120 ¥32 060 ¥
21 день56 450 ¥30 220 ¥83 390 ¥41 690 ¥