Гранд-тур "островом вогню"

• 8 об'єктів, 6 екскурсій
• відпочинок в рьоканах на гарячих джерелах
• піщані парові бані на березі океану
• кедрові ліси, білосніжні пляжі і водоспади
• мінімум 4 люд.


Дата: березень - листопад

More details

Новинки

вiд $4,985

- +

Замовити
 
Програма туру

Маршрут: Токіо - Беппу - Юфуїн - Курокава - вулкан Асо - Кумамото - Ібусукі - Якусіма - Токіо

Тривалість: 12 днів / 11 ночей

Кюсю - це місце, де синтоїстські боги зійшли на Землю і створили Японські острови.
Він такий фантастичний і різноманітний .. Тут Вас підкорять своєю красою білосніжні пляжі, діючі вулкани, чорні лікувальні піски, "пекельно" гарячі джерела, кедрові ліси ...
Що Вам більше до душі?

1 день
Токіо
Приліт до а/п Наріта. Встреча в а/п з супроводжуючим.
Груповий трансфер до готелю на мікроавтобусі.
Розміщення в готелі (після 16:00).
Вільний час.
2 день
Токіо
Сніданок у готелі.
Виписка з готелю. Зустріч з гідом в холі готелю.
Оглядова екскурсія Токіо.
Переїзд до Цукідзі - найбільший в Японії рибний оптовий ринок. Денний оборот продажів риби і морепродуктів ринку перевищує 2000 тонн. Ритм життя тут здасться Вам шаленим, але вразить національним колоритом.
Потім Ви підете в круїз річкою Суміда і відвідаєте район Асакуса. Ви побачите найстаріший буддійський храмовий ансамбль Сенсодзі, зможете придбати традиційні сувеніри на торговій вулиці Накамісе-дорі.
Поблизу від Асакуси знаходиться телерадіомовна вежа Sky Tree, де Ви підніметеся на оглядовий майданчик і побачите місто Токіо як на долоні!
І на завершення прогуляєтесь найдорожчою вулицею світу - Гінза, де розташовані кращі брендові бутіки країни.
3 день

Токіо
Вільний час для самостійних прогулянок і шопінгу.

За бажанням, за дод. плату пропонуємо приєднатися до однієї з екскурсій Токіо або околицями.

4 день
Токіо - Беппу
Сніданок у готелі.
Виписка.
Трансфер в а/п без гіда на шаттл-мінівені з іншими туристами.
Реєстрація на рейс. Виліт в Оіту (Кюсю), близько 1ч 50 хв.
Зустріч з гідом в а/п. Трансфер до Беппи - одного з найвідоміших курортів гарячих джерел Японії.
Екскурсія Беппу.
Вийшовши на вулиці Беппу, звідусіль ллються звуки шумливої води в водостоках. Всюди закипає і випаровується цілюща вода, хлюпає лікувальна грязь, б'ють фонтанами гейзери, а з тріщин в скелях вириваються гарячі клуби пара і сірки.
Спочатку Ви підете на гору Такасакі, яка знаходиться поруч з південним кордоном міста Беппу і Оітою. Відома своїм Національним природним парком тварин, де в природних умовах живе близько 1100 японських мавп. Вони живуть високо на горі, але деякі спускаються до підніжжя, де розташований буддійський храм Мандзюдзі. Вони настільки ручні, що випрошують їжу у туристів.
Обід.
Ви помилуєтеся незвичайністю природи - дев'ять кіл Пекла.
Відвідаєте основні з них:
Chinoike Jigoku "Пекло водойми крові" - водойма гарячої, червоної води. Температура води в центрі ставка близько 70 градусів. Ставок має велику площу - 868 квадратних метра. Це пекло є найбільш фотогенічним з дев'яти.
Tatsumaki Jigoku "Пекло струменя" - киплячий гейзер, який проривається кожні 25-30 хвилин протягом приблизно п'яти хвилин. Температура пари - 105 градусів, що вище, ніж в будь-якому іншому гарячому джерелі в Беппу.
Umi Jigoku "Морське пекло" - найкрасивіше гаряче джерело кольору морської хвилі. Вода в джерелі сягає 94 градусів, про що свідчать курячі яйця, що продаються поруч. Їх на Ваших очах завантажують в сітчасту корзину, опускають у воду і через п'ять хвилин витягують звареними круто.
Розміщення в рьокані (традиційний японський готель). Вечеря.
5 день
Беппу - Курокава
Сніданок у готелі.
Виписка.
Зустріч з гідом в холі готелю.
Переїзд до Курокава (близько 2 год 30 хв) - одне з найпривабливіших міст гарячих джерел Японії, розташованих в центрі острова.
Розміщення в рьокані.
Прогулянка Курокавою, яка буде особливо приємною, якщо Ви одягнетеся в юката і сандалії гета, в які гості рьоканів одягаються по приїзду до онсену Курокава. Містечко відоме не тільки традиційною архітектурою, але й приголомшливими зовнішніми ваннами (ротенбуро). Великі відкриті ванни розташовані поза міським центром, а в центрі можна зануритися в ванни, в яких купалися феодали сусіднього замку Кумамото.
Обід.
Ви відвідаєте кращі ванни гарячих джерел Курокава Онсен:
Ямамізакі - одна з кращих прибережних ванн в Японії, ванна Ямамізакі розташована в лісі поруч з мальовничою річкою біля підніжжя гори. У головній ванній можна купатися, як чоловікам, так і жінкам, жіноча ванна розташована трохи вище по річці.
Хозантей - найвіддаленіша ванна, розташована в 3 км від центру Курокави в лісі з приголомшливими видами. Ванни розділені на жіночу і чоловічу. Ванни популярні через віддаленість, тут можна зануритися в навколишню природу, відпочити душею і тілом.
Курокава со - це гаряче джерело має величезну зовнішню ванну-ротембуро, оточену деревами з видами на гору, також є невеликі внутрішні і зовнішні ванни. Всі ванни роздільні.
Оку но Ю і Сато но Ю Вараку - включають парову сауну, ванну в печерах і кілька зовнішніх ванн з приголомшливими видами на річку.
Повернення до рьокану. Вечеря.
6 день
Курокава - Асо - Кумамото
Сніданок.
Виписка.
Зустріч з гідом в холі готелю.
Переїзд до найбільшого вулканічному кратера на Землі - вулкану Асо, окружність якого становить 120 км, а діаметр - близько 24 км. Усередині нього є поки що діючий вулкан Накадаке. Дорога до вулкану оснащена бетонними укриттями на випадок виверження вулкана. Як стверджують знавці, це - єдина в світі можливість для непрофесіонала заглянути в жерло вулкана. Недалеко від кратера Накадаке лежить рівнина Кусасенрі га хама, вкрита травою, де пасуться корови і коні.
Бажаючі можуть покататися верхи (з початку березня до середини грудня).
Обід.
Переїзд до Кумамото - головне місто на західному узбережжі Кюсю з населенням 650 000 чоловік. Відомий своїм замком, який є одним з найбільших в Японії.
Ви відвідаєте замок Кумамото, який був побудований кланом Като в 1607, на будівництво пішло більше семи років, будівельники досвідчено використали географію, що зробило замок Кумамото одним з найбільш неприступних замків, коли-небудь побудованих в Японії.
За своїми масштабами замок Кумамото поступається лише двом японським замкам - в Осаці і Нагої. Величні Головні покої замку, обшиті чорним деревом, і їхні білі фронтони, що проглядають крізь густу темну зелень величезних камфорних дерев - видовище надзвичайної краси. Замок Кумамото входить до списку національних скарбів Японії.
Далі прогуляєтеся садом Суйдзендзі - це просторий, японський пейзажний сад стилю Кумамото, побудований в 17-му столітті сім'єю Хосокава. Тут є і своє озеро Біва (в мініатюрі) і 53 поштових станції Токайдо - головної дороги, яка з'єднала Едо і Кіото за часів періоду Едо, і пагорб, в обрисах якого вгадується священна гора Фудзіяма і чайні будиночки, в яких колись відпочивали подорожні по дорозі з одного міста в інше.
Розміщення в готелі Кумамото.
7 день
Кумамото - Ібусукі
Сніданок у готелі.
Виписка.
Зустріч з гідом в холі готелю.
Переїзд до Ібусукі (близько 2 год 5 хв).
Ібусукі - це природна піщана парова ванна, нагріта підземними гейзерами. Гості лягають в пісок на березі океану і працівники закривають тіло гарячим піском по шию. Висока температура піску стимулює кровообіг і при потінні втрачається вага.
Розміщення в готелі.
Екскурсія Ібусукі.
Ви побачите найбільше озеро о. Кюсю - озеро Ікеда. Його діаметр - 15 км, глибина - 233 метра, було сформовано 5500 років тому в результаті вулканічної активності. За давніми переказами в озері Ікеда водиться чудовисько Лахно, також озеро відоме тим, що тут мешкають вугри довжиною 2 метри (вугри занесені в Червону книгу). Популярні міні-круїзи озером, звідки відкривається приголомшливий вид на гору Каймон, звану Фудзі Сацума.
Далі Ви відвідаєте безлюдний острів Чірінгасіма. З березня по листопад під час відпливу з'являється 800 метровий піщаний перешийок, який з'єднує острів Чірінгасіма з материком. Острів розташований в національному парку Кірісіма, занесений в сотню найкрасивіших пейзажних островів Японії.
Повернення до готелю.
8 день
Ібусукі
Сніданок у готелі.
Вільний час для відпочинку на березі океану.
9 день
Якусіма
Сніданок у готелі.
Виписка.
Самостійний переїзд швидкісним паромом на о. Якусіма (близько 2 - 3 год) - субтропічний острів, покритий кедровими лісами. Більше ніж 1000 років дерева ніжно називають yakusugi (японський кедр), найстародавнішому з яких може бути більш ніж 8000 років.
Розміщення в готелі.
Вільний час для самостійних прогулянок островом.

Сюди багато хто приїздить, щоб побачити кедрові ліси (рекомендується тільки з супроводжуючим). Також острів багатий гарячими джерелами, пляжами з білосніжним піском, водоспадами. Гористі схили і кручі вздовж узбережжя створюють чудовий краєвид, особливо уздовж західного узбережжя, де не тільки ліси, а й море є ділянкою всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Дорогою будуть зустрічатися дикі олені, мавпи ... З червня по липень морські черепахи виходять на береги пляжів Якусіма для відкладання яєць./td>
10 день

Якусіма
Сніданок у готелі.
Вільний час.

За бажанням, за дод. плату пропонуємо Вам здійснити один з треккінгів островом:
- Якусіма і "Принцеса Мононоке"
- Дорога до Дзьомон-сугі

11 день
Якусіма - Кагосіма - Токіо
Сніданок у готелі.
Виписка. Самостійний переїзд швидкісним паромом до Кагосіми.
Переїзд з порту до аеропорту. Реєстрація на рейс. Виліт до Токіо (1 год 50 хв).
Приліт до Токіо, аеропорт Наріта.
Самостійний переїзд на шатлі до готелю в районі а/п Наріта. Вільний час.
12 день

Токіо
Сніданок у готелі.
Виписка з готелю.
Переїзд на шатлі до аеропорту. Реєстрація на рейс.

За бажанням можливе продовження або часткова зміна програми.


У вартість включено:
 • проживання в готелях обраної категорії;
 • харчування - сніданки, 3 обіди, 2 вечері;
 • всі трансфери, що вказані в програмі;
 • екскурсії за програмою у супроводі російськомовного гіда;
 • всі вхідні квитки за програмою;
 • внутрішній переліт Токіо - Оіта / Кагосіма - Токіо;
 • всі залізничні переїзди з проїзним JR Pass;
 • оформлення візи в Японію;
 • путівник Японією

Додатково сплачується:
 • міжнародний авіапереліт;
 • додаткові екскурсії за бажанням;
 • медична страховка;
 • всі особисті витрати
 
Ціни та готелі

Вартість подорожі на 1-го дорослого в USD:

Назва готелюРозміщення
1/2 DBL or TWINДоплата за SGL1/3 TRPL
Готелі 3*
4985775під запит
Готелі 4*5425990під запит

Примітки:

 • Вартість може не поширюватися на високий туристичний сезон в залежності від готелю.

Високі сезони: березень-квітень (сакура), 1-10 травня (золотий тиждень), липень-серпень (лотоси), листопад (клени) і Новий рік. Для вищевказаних періодів уточнюйте, будь ласка, вартість додатково.

 • У випадку зміни курсу USD по відношенню до JPY можливий перерахунок вартості програми.

Супутні пропозиції

8 інших пророзицій в цій категорії: