Осінні барви Кореї

• 5 міст, 6 екскурсій
• національні парки Кореї
• ультрасучасний Сеул
• колоритний Кьонджу, пляжи Пусана
• 7 сніданків


Дата: 28 жовтня 2019

More details

Новинки

вiд $1,025

- +

Замовити
 
Програма туру

Маршрут: Сеул - Танян - Андон - Кьонджу - Пусан - Сеул

Тривалість: 8 днів / 7 ночей

Час "милування кленами", танпхум... Корейські гори, невисокі, але мальовничі, особливо восени, - місце паломництва, причому не лише місцевих жителів, але, особливо останнім часом, і гостей Країни уранішньої свіжості...
Чарівність природи, таємниці історії... Але не лише! Столиця Кореї, Сеул, і найбільше приморське місто Пусан - також в програмі! У Пусані ви можете насолодиться видовищем знаменитого фестивалю фейверков, що проводиться прямо над морем, з декораціями у вигляді Острова Камелій і Алмазного моста!

Приєднуйтеся до нашої невеликої групи, і ви не лише насолодитеся заворожливими пейзажами декількох національних парків, але і познайомитеся з культурою і історією Кореї в самих відповідних для цього місцях - у буддійських храмах, дбайливо збережених старовинних селах... Навіть наскальні зображення звірів з епохи неоліту ми бачимо не в музейних фотографіях - а безпосередньо там, де вони були висічені тисячі років тому..

1 день


Сеул
Приліт до Сеулу, а/п Інчхон до 11:00.
11:15 Зустріч з супроводжуючим.
Трансфер в готель.
15:00 Оглядова екскурсія Сеулом.
Під час цікавої та пізнавальної екскурсії, в котрій поєднуються невеликі прогулянки та поїздки на замовленому автотранспорті, ви побачите:
- Географічний центр і саму високу точку міста Сеула - N-Tower. Телевежа давно стала не тільки місцем, котре обов’язково відвідує майже кожен гість корейської столиці, але и своєрідною меккою закоханих. Можливо, саме тому романтичними вечорами відвідувачів більше, ніж при денному світлі.
- Симбіоз міської ландшафтної архітектури та природи - річка Чхонгенчхон. В ній все штучне: ложе ріки, узбережжя та сама вода.
- Вулицю сувенірів, лавників та вуличного театрального мистецтва - Інсадон.
- Королівський палац (Кьонбоккунг або Токсугун). Ви не тільки зможете зробити прекрасне фото на фоні класичної архітектури палацу, але й почуєте знаменну розповідь від нашого гіда про історію, двірцеву культуру, звичаї королівської сім’ї, символічне значення материальних атрибутів палацу.
- Район молодіжної моди та культури Мьондон - місце любителів шопінгу з усього світу.
- Центральні проспекти історичного Сеула: ім. Великого короля Сечжона, Дзвонарний проспект (Сечжон-ро, Чонно).
- Комплекс центральної площі Кванхвамун перед королівським палацом Кенбоккун, який є композиційним центром столиці Кореї.

УВАГА!!!
Затори! Можливі незначні корекції в програмі!
По закінченню екскурсії автобус вертається в готель, звідки екскурсія почалася, якщо інше не обумовлене.
2 день


Сеул - Танян
Сніданок в готелі.
08:00 Виписка з та зустріч з гідом в холі готелю.
Трансфер в повіт Танян (близько 2.5 години).
Танян - буквально, “червоне сонце” або “червона сила ян” - живописний район в провінції Північний Чхунчхон, прославився своїми “Вісьмома видами Таняна” - надзвичайно живописними місцевостями, розміщеними вздовж течії Південного Хангана, популярними у чосонської аристократії, а також в теперішній час.
Тут ми з вами насолодимся наступними дивовижними місцями як:
Тодамсамбон - “три скелі-острівка у глибокій воді” - місце, оспіване в віршах та картинах знаменитих корейських поетів, мислителів та художників - Лі Хвана, Кім Хондона, І Пануна. З цим місцем пов'язана легенда про уродженця Таняна, Чон Дочжоне - котрий є одним із засновників держави Чосон.
Сокмун - “кам’яні ворота”. Це велика кам’яна арка, розміщенна також на березі річки Південний Ханган.
Оксунбон - “Нефритові паростки бамбуку”. Взагалі Оксунбун розміщений в повіті Чечхон, а не Танян. В свій час знаменитий І Хван (див. 1000-вонову купюру) попросив віднести його до округу Танян, але отримав відмову…
Кудамбон - “скеля-черепаха в глибокій воді”.
Під час насолоджування деякими красотами ми будемо прогулюватися на кораблі по річці Ханган
У Таняні нас чекає традиційний корейський обід. Розміщення в готелі, розміщеному на гарячих джерелах - ончхон. Судячи з літопису тут колись купались королі Корьо, приблизно тисячі років тому!
Увага! Ночівля на теплій підлозі ондоль, на футонах!
3 день


Танян - Андон - Кьонджу
Сніданок в готелі.
07:00 Виписка з готелю, трансфер в повіт Андон (близько 1.5 години).
Загублений серед невисоких корейських гір, невеликий храм Пончжонса створює відчуття спокою та усамітнення… Він був включений до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 2018 році. Найстаріша дерев’яна будівля в Кореї находиться саме в цьому храмі.
В Пончжонса є ще один державній скарб - головна будівля храму, Тєунчжон, а також декілька “просто” скарбів: Лекційний хол Хваом, статуя бодхісаттви Авалокитишвари (бл. 1199 р.). Потім ми переїдемо в село Хахве, яке з трьох сторін оточене рікою Нактонган, ніби розміщене в петлі цієї річки.
Хахве знамените своїми збереженими і до цього часу функціонуючими старовинними будинками - як селянськими, так і будинками аристократів, відомим танцем з масками “Тхальчхум”, а також найдавнішою колекцією цих дерев’яних масок для танців. В 1999 році королева Великобританії Єлизавета відсвяткувала в селі свій день народження.
Показ танців з масками буде приємним живим додатком до екскурсії (але танець може не проводитися в даний день, в залежності від сезону та дня тижня).
Ми прощаємося з містом Андон и відправляємося в давню столицю держави Сілла - м. Кьонджу.
Розміщення в готелі.
4 день


Кьонджу
Сніданок в готелі.
Оглядова екскурсія Кьонджу.
Місто Кьонджу, давня столиця корейської держави Сілла, знамените своїми пам’ятниками, включеними до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: курганами, стародавніми буддійськими монастирями, штучним гротом Соккурам.
Ми відвідаємо буддійский храм Пульгукса (“Храм Царство Будди”), який протягом тривалого часу був головним храмом держави Сілла. Соккурам (штучний грот, в якому збереглась чудова статуя будди Шактьямуни), сфотографуємося на фоні обсерваторії 7 століття н.е. Чхомсонде, прогуляємося по парку королівських поховань та познайомимося з одним з курганів - “Могилою Білого коня”.
Відвідаємо пагоду, що належить храму Пунхванса.
Нас також чекає невелика прогулянка вздовж живописного ставка Анапчі - місце відпочинку королів Сілла.
В Кьонджу, 1000-літній столиці давньої корейської держави Сілла, є своя гора Намсан. Намсан перекладається як - “Південна гора”. Недарма цей район був включений до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 2000- році. На площі 2650 га, що включає саму гору Намсан та її околиці, розміщенні залишки 122 храмів, 53 кам’яних статуй, 64 пагоди, 16 кам’яних світильників.
У підніжжя гори розміщені декілька королівських поховань, що представляють собою характерні для Кенджу кургани.
Маршрут: курган короля Кьоне - “3 кургани” - статуя будди Медицини - статуя будди без голови - 6 зображень будд та Бодхісаттви - 6-метрова статуя Шак’ямуни. Висота гори - 468 м.
*В залежності від пори року та погоди, маршрут може коригуватися
.
Повернення в готель.
5 день


Кьонджу - Пусан
Сніданок в готелі.
Виписка з готелю.
09:00 Зустріч з гідом у готелі.
Продовження знайомства з Кьонджу.
Монастир Кольгульса відомий власною технікою бойових мистецтв “сонмудо”.
Іноді відвідувачі можуть подивитися на тренування монахів.
Храм був заснований у 6 столітті до нашої ери,  в печерах, якими пронизана гора Хамвольсан. В даний час монахи не живуть у печерах, але використовують їх для медитації.
Приблизно 10 км від храму Кольгульса розташована могила Великого короля Мунму.
Скеля Пангуде, більша частина композиції якої присвячена китам. Вона прикрашена наскельними зображеннями (петрогліфами), які добре збереглися до наших днів. Наскельні малюнки зроблені настільки реалістично, що зоологи можуть визначити по ним види тварин!
Музей петрогліфів Ульсана унікальний: це єдиний музей петрогліфів в Кореї. Цікава медіа система знайомить відвідувачів з  історією знаменитих петрогліфів Пангуде і детально пояснює, що саме зображено на скелі, яка розміщен всього лише в межах 20-30 хв  від музею.
Якщо дозволить час, ми прогуляємося вздовж мальовничої річки і до другої (хронологічно - першої) скелі с петрогліфами - в районі села Чхончжон-рі.
Переїзд до Пусану.
Розміщення в готелі.
6 день


Пусан
Сніданок в готелі.
Екскурсія історичним Пусаном.
Під час екскурсії ви познайомитеся з реліктами війни, які зусиллями місцевих жителів перетворені в привабливі квартали центрального Пусана.
Камчхон - мальовничий район недалеко від центра Пусана. Заснована біженцями у часи Корейської війни. В даний час, завдяки зусиллям місцевих жителів, діячів мистецтва і адміністрації міста Пусан, село стало справжньою знахідкою для сучасного світу, з чудовими графіті, камерними скульптурами, неймовірною малоповерховою архітектурою та ласкавими котиками.
Кукче Січжан (“Міжнародний ринок”).
Колись - місце мінової торгівлі між корейцями та іноземцями, нині це - жвавий торговий район.
Ринок морепродуктів Чагальчхі.
Найбільший в Кореї ринок морепродуктів, де ви можете побачити всіляких морських створінь, як зі світу рослин, так і з світу тварин.
Меморіальне кладовище ООН.
Корейська війна попала в книгу рекордів Гіннеса - найбільша кількість країн, які підтримавших союзника. 67 країн брало участь у війні на стороні Південної Кореї. Кладовище та меморіали увічнили пам’ять загиблих у цій війні.
“Алмазний міст” Кванан Тегьо.
Пусан - ще й дуже сучасне місто. Найкраще всього, красу сучасного архітектури, висотних будівель района Хеунде, видно з моста над морем Кванан Тегьо. Але і сам міст являється однією з візитних картк Пусана!
Острів Камелій. Пляж Хеунде.
Це місце зустрічі президентів під час самміта АТЕС-2005. Місце для зустрічі вони вибрали дуже живописне! Острів розміщений на краю пляжа Хеунде, - мабуть кращий пляж Пусана!
Ще 2 рекорди Гіннеса.
Найбільший в світі універмаг і самий найбільший в світі консольний дах. Це відповідно, універмаг Сінсеге Сентум та Cinema Center. На них ми помилуємося зовні, якщо ви попадете в середину універмага, тоді ви сможете вийти, мабуть через декілька днів :).
Фестиваль феєрверків.
У вечорі сьогодні в Пусані свято: фестиваль салютів! Ви можете заздалегідь придбати білети на кращі місця , розміщені на пляжі, або спробувати подивитися грандіозне видовище як-небудь з боку, але при цьому - безкоштовно ...
7 день


Пусан - Сеул
Сніданок в готелі.
Виписка.
Трансфер на вокзал Пусана.
Переїзд швидкісним потягом КТХ в Сеул.
Розміщення у готелі.
8 день


Сеул
Сніданок у готелі.
Виписка з готелю.
Трансфер в аеропорт Інчхон. Реєстрація на рейс.

У вартість включено:

 • проживання в готелях вибраної категорії;
 • харчування — сніданки;
 • всі трансфери, зазначені в програмі;
 • екскурсії за програмою у супроводі російськомовного гіда;
 • всі вхідні квитки за програмою;
 • з/д переїзди;
 • оформлення візи в Республіку Корея

Додатково оплачується:

 • міжнародний авіапереліт;
 • додаткові екскурсії за бажанням;
 • медичне страхування;
 • всі особисті витрати
 
Ціни та готелі

Вартість туру на 1 людину в USD

Назва готелюРазміщення
1/2 DBL or TWINДоплата за SGL1/3 TRPL
Сеул: Kuretake Inn Insadong 3*
Чунчжу:
Hanwha Resort Suanbo 3*
Кьонджу:
Commodore Hotel Gyeongju 3*
Пусан:
ibis Ambassador Busan Haeundae 3*
1025385975

7 інших пророзицій в цій категорії: