ТІтібу мацурі - нічний фестиваль феєрверків

Тітібу - невелике місто в префектурі Сайтама, але відоме він по всій Японії, а все завдяки щорічному фестивалю, що залучає сюди тисячі туристів.

Правда, відвідують цей захід, в основному, туристи з інших регіонів країни, тим більше що Тітібу знаходиться недалеко від Токіо. Але іноземці обирають стандартні маршрути, тому часто позбавляють себе запальних видовищ.

Увечері 3 грудня темне небо міста освітлюється світлом феєрверків, факелів і ліхтарів - так починається нічний фестиваль Тітібу мацурі. Дотримуючись традиції більшості японських мацурі, по місту проносять освітлені платформи, а городяни в ошатному вбранні співають і танцюють.

З головного храму Тітібу під звуки флейт і барабанів на вулиці виїжджають шість платформ, кожна з яких досягає 10 метрів у висоту, а важить разом з «поклажею» і людьми до 10 тонн. Тягнуть ці вози команди городян, одягнені в святкові зимові ватники-хатени.

Глядачі радіють і кричать, підбадьорюючи «їздових». Цього вечора просто необхідно шуміти і веселитися, щоб порадувати божества і заслужити їхню милість на найближчий рік.

Опубліковано 27.11.2018 Фестивалі і свята 0 167

Залишити коментарLeave a Reply

Ви повинні зареєструватися , щоб опублікувати коментар.