Зимова казка в долині пряникових будиночків

Хочете помилуватися по-зимовому казково підсвіченими старовинними будиночками в оточенні засніжених гірських вершин?
Тоді їдьте в гірську глибинку - села Сіракава-го і Гокаяма, які входять до Списку світової спадщини ЮНЕСКО!
В Сіракава-го здається, ніби потрапив в справжню зимову казку. Обмерзла дорога, височенні замети, які під час піку "білого сезону" досягають одного-двох і більше метрів і закутані товстим сніговим покривалом даху традиційних будиночків створюють відчуття свята. Перебуваючи тут, хочеться кинути все, забути про справи, які чекають в місті, і залишитися жити в симпатичному дерев'яному котеджі, гріючись біля грубки.

Сіракава-го і Гокаяма приваблюють туристів в будь-який час року. Однак, саме взимку маленькі села, загублені в горах, наздоганяє самий справжній туристичний бум, тому що саме холодними зимовими вечорами будиночки спеціально підсвічують. Ілюмінація, до слова, триває всього сім днів в році. У ці дні тут не проштовхнутися - бажаючих долучитися до прекрасного приїжджає чимало. Майданчики, з яких відкриваються самі карколомні види, щільно утикані штативами, а об'єктиви численних камер звернені в бік мерехтливих вогнів.
Потрапити на ілюмінацію не так то просто.

Тим, у кого немає власного автомобіля, доводиться бронювати тур за кілька місяців. Громадським транспортом дістатися до сіл можна, але ось виїхати назад вельми проблематично. До речі, якщо турбуватися питанням заздалегідь (сильно заздалегідь !!!), можна зупинитися на ніч в одному з традиційних котеджів з солом'яною стріхою.

У 2019 році будинку будуть ілюміновані 14, 20, 27 січня і 3, 11, 17 лютого з 17: 30 до 19: 30. У зв'язку з великим напливом бажаючих помилуватися зимовою ілюмінацією, з 2019 року потрапити в село в цей період можна буде строго за попереднім записом. Найпростіший спосіб - зарезрвировать тур у одного з операторів.

Ознайомитися з планом і вартістю екскурсії в Сіракава-го і Гокаяму можна тут

Опубліковано 11.01.2019 Фестивалі і свята, Новини 0 313

Залишити коментарLeave a Reply

Ви повинні зареєструватися , щоб опублікувати коментар.