Швидше за вітер, швидше за Фусін!

Японська компанія East Japan Railway почала випробування свого найшвидшого надшвидкісного пасажирського експреса, версії ALFA-X, який штурмує рекорд залізничної швидкості (поки 413 км/год в робочому режимі), намагаючись перевершити маглев-поїзди на магнітній подушці.

Під час тестування потяг курсуватиме двічі в тиждень між містами Сендай і Аоморі, які знаходяться на відстані 280 км по прямій лінії. Випробування проходитимуть після півночі, коли колія найменш завантажена.

Футуристичний дизайн моделі складається з десяти вагонів і загостреного носа завдовжки в 22 метри. Із-за нього потяг виглядає досить дивакувато і візуально нагадує качкодзьоба.
Такі потяги курсуватимуть по північних маршрутах - на Тохоку і Хоккайдо.

Як завжди актуальними залишаються питання безпеки і надійності. Залізнична компанія Central Japan Railway (JR Tōkai) розробила нову технологію, дозволяючу сінкансенам продовжувати рух навіть після відключення енергії в повітряній контактній мережі при природних знегодах. Щонайпотужніші літій-іонні акумулятори дозволять доїхати до спокійного місця із швидкістю 30 км/год. Така система для швидкісних потягів розроблена у світі уперше.

Тож радимо усім туристам обов'язково включати в програму свого туру по Японії вражаючу поїздку на сінкансенах.

 

 

Опубліковано 12.05.2019 Транспорт в Японії, Новини 0 181

Залишити коментарLeave a Reply

Ви повинні зареєструватися , щоб опублікувати коментар.