Літні фестивалі феєрверків

Літо в Японії - сезон вогненних квітів або ханабі. Японія пишається своїми феєрверками - архіскладними технічно, емоційно зворушливими, масштабними! Тому, якщо ваша подорож на острови планується на літо, ви обов'язково потрапите на таке свято, а то і кілька ханабі!

Щороку фестивалів «квітів вогню» по країні проходить більше тисячі! Ось трійка найбільш вражаючих і популярних ханабі:

Фестиваль Нагаока, що в префектурі Ніїгата, проводиться з 1879 року. 2 та 3 серпня в небо над містом Нагаока злетять десятки тисяч вогнів. Двокілометровий фронт феєричних вогнів яскраво та динамічно «живе» близько п'яти хвилин з безліччю захоплюючими ефектами. Кульмінацією свята за традицією стане запуск 300-кілограмового снаряда Сандзякудама (Фенікс) - найбільшого, дозволеного японськими законами. У фіналі зазвучить вражаюча музична п'єса «Фенікс».

Світлові мацурі Омагарі в північній префектурі Акіта та Цутіура в префектурі Ібаракі, що всього в 45 хвилинах від Токіо, - фестивалі-конкурси виробників «небесних вогнів». Феєрверки оцінюються за креативом, дизайном, кольором, оригінальностю. Краща робота отримує премію прем'єр-міністра Японії.

Отже, в дорогу, вечірнє літнє небо Японії, розцвічене тисячами ханабі, чекає на вас!

 

Залишити коментарLeave a Reply

Ви повинні зареєструватися , щоб опублікувати коментар.