Чарівність Тотторі - пляжи, онсени та піщані дюни

Префектура Тотторі розташована в північно-східній частині регіону Тюгоку, який знаходиться на західному краю головного острова Японського архіпелагу. На півночі префектура виходить в Японське море і тягнеться узбережжям з білим піском і зеленими соснами, включаючи дюни Тотторі. На півдні тягнуться гори Тюгоку, охоплюючи найвищу гору регіону Тюгоку Дайсен.

Префектура Тотторі користується популярністю цілий рік. М'який клімат, чудова погода з весни до осені, сніжна зима роблять комфортним відпочинок в будь-який час року. Пляжі, дайвінг і рибалка - влітку, гірські лижі та снігові забави - взимку, краса цвітіння садів - навесні та пишність яскравих фарб - восени. Префектура Тотторі багата визначними пам'ятками, дивовижними екскурсіями та дуже комфортною мережею громадського транспорту.

В околицях Дайсена розташований храм Дайсендзі- місце буддійських релігійних практик починаючи з періоду Нара (710-784 рр), коли при владі була титулована знать, а також найбільший в Японії парк квітів Тотторі Ханакайро.

За 45 хвилин на потязі від Йонаго знаходиться Сакаймінато. Він посідає перше місце з вилову краба-стригуна та тунця. Тут можна покуштувати найсвіжіші морепродукти.

Крім того, Сакаймінато - батьківщина автора манга про примару Ге Ге Ге але Китаро майстра Мідзукі Сігеру. У місті є ціла вулиця з більш ніж 170 бронзовими статуетками героїв манга про привидів.

У східній частині префектури Тотторі розташовані піщані дюни Тотторі з вулканічного попелу - найбільші в Японії. І це єдине місце в Країні Вранішнього Сонця, де пісок і все що з ним пов'язано є найбільш пізнаваною візитівкою префектури. Найвища лінія дюн - Уманосе (Uma-no-se). Деякі з вершин цієї лінії заввишки 48 метрів. У Тотторійських дюнах можна покататися на верблюдах. Тільки тут, в пісках Тотторі, можна долучитися до унікального виду спорту - сендбордінгу - ковзанню по піску на дошці. З більш екстремальних піщано-дюнно-повітряних розваг знавці виділяють два варіанти - хенглайдінг (ширяння на дельтаплані з дюн) і параглайдінг (парашут зі стартом з дюн або моря). Можна побувати в єдиному у світі Художньому музеї піску - спеціалізованому майданчику демонстрації піщаних скульптур і на узбережжі Урадоме в геопарку Сан'ін з барвистими пейзажами берегів ріасового типу.

Пам'ятки Тотторі - історичні місця у вигляді останків замку Тотторі резиденції Дзінпукаку. Для покупки сувенірів рекомендуємо відвідати вулицю Мінгейкан. У Тотторі розташований синтоїстський храм Хакуто дзіндзя (Храм білого зайчика).

У туристичній мецці Курайоші розташований район Сіракабе Додзогун, де досі збереглися ряди торгівельних будинків, побудованих в період Едо та Мейдзі (1868 - 1912 рр). Ви ніби-то подорожуєте в часі, повертаючись у стародавню Японію.

У передмісті Курайоші розташований район термальних джерел Місаса Онсен, які відомі вмістом радону. Подібного роду джерел у світі дуже мало. Неподалік від джерел знаходиться храм Мітокусан Санбуцудзі, де заввишки 520 метрів прямо на стрімкій скелі розташована таємнича молитовня Нагеіредо.

Навесні та восени по східних районах префектури для туристів запускають кільцеві залізничні маршрути. Рекомендуємо подорожувати потягом Ametuchi між станціями Tottori та Izumoshi. Маршрут пов'язує найкращі оглядові майданчики тотторійского узбережжя. Ви зможете насолоджуватися чудовими морськими пейзажами, краєвидами гори Дайсен, озером Сіндзіко, рікою Хікава. Не виходячи з потяга помилуєтеся чудовою природою. Можна вийти з вагона на станції, прогулятися в особливо цікавому місці, а потім продовжити шлях в рамках одного квитка.

Опубліковано 10.06.2019 Культура і традиції 0 166

Залишити коментарLeave a Reply

Ви повинні зареєструватися , щоб опублікувати коментар.