Мацумото - місто, яке зачаровує

Красиве і дуже цікаве місто Мацумото, яке називають воротами в Японські Альпи, знаходиться в 50 кілометрах на північний захід від Нагано, за горами Ходзірі коген.

Японські Альпи, серед яких розташоване місто, привертають увагу безліч альпіністів і лижників. Високогірне плато Норікура коген користується особливою любов'ю туристів. Влітку тут можна покататися на велосипедах, помилуватися водоспадами, пройтися маршрутами альпіністів. Взимку - отримати насолоду від зимових видів спорту, такими як лижі і сноуборд, після чого зануритися в гарячі джерела.

Мацумото щедро наділений гарячими джерелами. Асама та Уцукусігахара розташовані неподалік від центру міста, тоді як інші перебувають у приміській зоні: термальні джерела Сірахоне, відомі молочно-білою водою; Нірікура, розташовані в горах; Гакеною, що знаходяться на хребті Японських Альп і пропонують неперевершений вигляд на них. Популярні серед туристів термальні курорти (онсен) з готелями в національному стилі (рекан). Помилуйтеся чарівними гірськими краєвидами, насолоджуючись гарячою цілющою ванною на відкритому повітрі!

Прославилось місто завдяки своєму чудовому замку Мацумото-дзе, також званого Карасу-дзе або Замок ворона. Він прозваний так через його похмурий чорний фасад. Замок був закладений у 1504 році династією Огасавара, але інший його власник Ісікава, перебудував фортецю в 1593 році та звів п”ятиярусну Хондзе. У теперешній час це найстаріша вежа в Японії, яка володіє статусом скарби нації. З оглядового майданчика головної вежі добре видно Мацумото та його околиці. У головній вежі також розташований музей зброї Teppo Gura, в якому експонуються обладунки, холодна і вогнепальна зброя з приватної колекції.

Популярністю користується вулиця Накаматі. Вона йде паралельно південній набережній річки Метоба. Уздовж вулиці розташовані старовинні будівлі. Серед білих готелів, магазинів антикваріату і ресторанів розмістився Накаматі кура-но-Кайкан, добре відреставрований невеликий завод по виробництву саке, з оригінальним інтер'єром з чорних балок і традиційної хрестоподібної штукатуркою зовні. Можна прогулятися і по іншій бік річки, перетнувши один з мостів і повернутися на вулицю Дайме-ті-дорі, пройшовши колоритною торговою вулицею Навате-дорі. До замку Мацумото звідси всього 200 метрів.

Саме в Мацумото народилася всесвітньо відома художниця Яеї Кусама. У міському музеї мистецтва ви зможете познайомитися з роботами матріарха японського сучасного мистецтва. Відвідайте музей Укійо-е (японських гравюр). Тут зберігаються зразки кращих у світі колекцій гравюр, а також ширми та старовинні книги.

На північ від Мацумото знаходиться мальовниче село Хотака, де вирощують васабі. Величезні поля васабі, зростаючого в широких, наповнених водою, канавах, справляють сильне враження на туристів. На фермі можна прогулятися уздовж плантацій по спеціальних містках, а також покуштувати васабі в поєднанні з різними стравами в ресторації.

Також у Мацумото склалася репутація центру класичної музики. За методом лікаря Судзукі Сін'їті, всесвітньо відомого викладача музики, продовжують навчати дітей музиці в Suzuki Talent Education Hall. Щорічно в Мацумото у вересні проходить 10-денний фестиваль класичної музики.

 

Опубліковано 06.07.2019 Путівник, Новини 0 136

Залишити коментарLeave a Reply

Ви повинні зареєструватися , щоб опублікувати коментар.