Фестиваль танцюючих парасольок Сян-сян мацурі в Тотторі

Одним з найяскравіших літніх свят вже багато років залишається традиційний фестиваль танців з парасольками Тотторі Сян-сян мацурі. Кілька тисяч учасників і танцюристів фестивалю крокують вулицями міста. Видовище виглядає дуже чарівно!

Назва «сян-сян» походить від звуку, який створюють маленькі дзвіночки і шматочки металу, прикріплених до парасольок. Історія фестивалю сягає корінням у переказ про страшну посуху, яка обрушилася на префектуру Тотторі в 19-му столітті та загрожувала знищити весь урожай. Щоб врятувати людей від страшного голоду, один літній селянин взяв у руки парасольку і почав виконувати ритуальний танець. Через 3 дні і 3 ночі пішов дощ. Посіви були врятовані, проте герой цієї історії помер від виснаження. До сих пір люди пам'ятають цю легенду і виконують танець з парасольками, щоб уникнути посухи.

Фестиваль проходить щороку з 13 по 15 серпня. Самий видовищний парад можна споглядати ввечері другого дня. А 14 серпня на тотторійской вулиці Вакаса пройдуть видовищні ходи. Близько чотирьох тисяч радісних городян в ошатних юката протанцюють вулицями міста, змахуючи в такт музиці писаними бамбуковими парасольками-Інаба-но касаодорі, які роблять з бамбуку і паперу інсю васі та прикрашають срібними та золотими дзвониками.

Туристи зможуть помилуватися традиційним танцем під мелодійний передзвін дзвіночків. Завершиться фестиваль феєрверком, який відбудеться ввечері 15 серпня.

Залишити коментарLeave a Reply

Ви повинні зареєструватися , щоб опублікувати коментар.