День культури в Японії

День культури в Японії співпадає із Днем народження 122-го імператорі Мейдзи. Свято культури державний вихідний день, який започаткували 1927 року. Відзначають цей день щороку 3 листопада. 

Бунка-но хі - це щорічний фестиваль, який демонструє різноманітні форми старих японських традицій: бойові мистецтва, чайні церемонії, гру на барабанах, стрільбу з лука і багато іншого. У цей період проводять ярмарки японських ремесел, організовуються культурні програми для дорослих і дітей. У багатьох містах проводять кулінарні фестивалі та ярмарки страв японської кухні. 

У День культури багато музеїв, виставок та картинних галерей пропонують безкоштовні екскурсії. Також у цей день традиційно вручають премії та нагороди за заслуги в культурі, літературі та поезії, а також у сфері живопису. Особливо відмічають заслуги молодих авторів. По всій Японії в університетах проводять фестивалі, студенти демонструють роботу самодіяльних колективів, дають концерти, а також запрошують відомих музикантів, художників та дизайнерів. 

Фестиваль культури проходить тиждень. Відвідувати Японію і цей період дуже цікаво. На знак поваги до своєї країни багато японців надягають національний одяг. На багатьох відкритих майданчиках проходять музикальні вистави, які розповідають про культуру та історію Японії. 

Опубліковано 27.10.2018 Фестивалі і свята 0 208

Залишити коментарLeave a Reply

Ви повинні зареєструватися , щоб опублікувати коментар.