Хризантема: квітка імператора

Імператорський символ

На питання, яка квітка могла би характеризувати Японію, більшість назвуть сакуру. Але офіційною квіткою-символом Японії є хризантема. Символом на зображенні імператорського дому є хризантема із 16 пелюстками. Цей символ ви можете бачити на деяких монетах, а також на дверях дипломатичних японських представництв закордоном. 

Хризантеми завезли до Японії у період Нара, як лікарську рослину. Вважається, що ця квітка почала використовуватись як герб імператорів після того, як Го-Тоба обрав цю рослину у якост особистої емблеми. 

Японські різновиди хризантем називають вагіку, також є хризантеми під назвами котенгіку, оогіку (великі квіти), тюгіку (середні) та когіку (маленькі). Тюгіку часто використовують у якості похоронних прикрас, а когіку використовують у мистецтві бонсай та у якості садових рослин.

Барвисте свято

У листопаді в районі Токіо - Бункьо щорічно проводять Кіку-мацурі, свято хризантем. Це чудова можливість помилуватись різними видами цих квітів. Особливу увагу привертають великі хризантеми оогіку, таких квітів виставляють у кількості приблизно 2000. Щороку цей фестиваль відвідує близько 100 000 туристів. 

Сугімото Кейдзи, голова Спілку любителів хризантем, каже, що квіти стають прекраснішими, якщо їх сильно любити. Хризантема є відображенням душі, їх вирощування потребує великої любові та турботи. 

Залишити коментарLeave a Reply

Ви повинні зареєструватися , щоб опублікувати коментар.