Гірськолижні курорти Японії

Японія вже давно стала улюбленим місцем катання для найдосвідченіших гірськолижників і сноубордистів.

У країні є багато точок концентрації гірськолижних курортів. Ось основні з них:

Хоккайдо
Одним з найбільш сприятливих місць для заняття зимовими видами спорту залишається великий північний японський острів Хоккайдо. Це одне з найбільш сніжних місць на землі. Тут можна і покататися самим, і подивитися на змагання зі стрибків з трампліну, і побувати на барвистому Сніжному фестивалі.

На Хоккайдо є три основні точки концентрації гірськолижних курортів: Нісеко, Фурано і Русуцу. Нісеко.
Grand Hirafu - це один з найбільших японських гірськолижних курортів, який представляє широке розмаїття маршрутів і здійснює освітлення схилів у вечірній час. Під час катання в Niseko Village потрібно обов'язково помилуватися на добре видну зі схилів гору Йотей. Niseko Annupuri підійде спортсменам з різним рівнем підготовки: від новачків до професіоналів.

У годині їзди від Нісеко розташований ще один сучасний гірськолижний регіон Русуцу. Крім базового набору - гірські лижі та сноуборд, Онсен і караоке - цей район пропонує і інші види розваг: катання з гірок на великих гумових колах, сніжний рафтинг, прогулянки на санях, снігоходах і собачих упряжках, відвідування торгового центру, ігрових залів і критого басейну з штучними хвилями.

Третій гірськолижний регіон острова Хоккайдо - Фурано - найспокійніше з усіх представлених. Це невелика тихе село з традиційними розвагами, які доповнюють катання на гірських лижах і сноубордах. Тут можна провести час на підлідної риболовлі або відвідати онсен.

Нагано і Ніігата
Ще один куточок Японії, що тягне гірськолижників і сноубордистів, - це є сусідами префектури Нагано і Ніїгата. Тут розташований парк «Дзігокудані», де можна побачити тих самих знаменитих японських макак, що гріються в водах природних джерел. Любителів зимових видів спорту чекають найбільш популярні японські курорти світового рівня Хакуба і Сіга Коген. Тут є розміщення не тільки в курортних готелях, а й у традиційних реканах, понесених, гостьових будинках «мінсюку» і котеджах. 

Усі любителі подорожей, незвичайних вражень і зимових видів спорту повинні звернути увагу на регіон Тохоку - ще один регіон Японії з високою концентрацією гірськолижних курортів. Курорт Хаккода в префектурі Аоморі призначений, скоріше, для досвідчених спортсменів. Катання серед «снігових монстрів» при нічному освітленні - це воістину фантастичний досвід і «родзинка» курорту ДЗАО Хот Спрінгс. У свою чергу курорт Алц Бандай - найбільший в Азії сноупарк. Тут знайдеться траса для спортсменів будь-якого рівня підготовки.

Опубліковано 20.11.2018 Поради мандрівникам, Новини 0 225

Залишити коментарLeave a Reply

Ви повинні зареєструватися , щоб опублікувати коментар.