Фестиваль цвітіння гортензії в Йокогамі

Опубліковано26.06.2019 автор

Милування квітами - це не швидкий погляд по дорозі в офіс, крамницю або на зустріч з друзями. Це вагома причина для справжнього святкування! А ще це значимий аргумент для подорожі - вибору напрямку та часу відпочинку. Адже саме в сезон цвітіння квітів в Японію їдуть туристи з різних країн світу, щоб стати свідками цієї чарівної казки.

Кожен червень на рукотворному острівці Хаккеідзіма в місті Йокогама проходить фестиваль квітучої гортензії. У 2019- му відвідувачам пропонують подивитися на різнобарвне царство гортензій: фіолетових, блакитних, білих, бузкових, рожевих. Під час фестивалю на острівці влаштовують і інші квіткові заходи: запускають гортензіевий потяг, запалюють бамбукові ліхтарики у водоспаду з гортензій, а ресторації пропонують сезонні страви.

В саду Хаккеідзіми в сезон цвітіння гортензії кожен день проводять забіг зі збором печаток. Всі учасники отримують купони на знижки на покупки в крамницях острова. А ті, кому вдасться зібрати всі печатки, зможуть потрапити в місцевий океанаріум і розважальний парк Yokohama Hakkeijima Sea Paradise за спеціальною ціною.

На приморському ярмарку Ви спробуєте особливі солодощі та інші цікаві страви, доступні тільки під час фестивалю.

Більше дізнатися про фестиваль на туристичному сайті Йокогами

Офіційний сайт Yokohama Hakkeijima Sea Paradise

Супутні товари
Парк розваг Hakkeijima Sea Paradise (екскурсія) Парк розваг Hakkeijima Sea Paradise (екскурсія) Парк розваг Hakkeijima Sea Paradise (екскурсія)
індивідуальна
150 $
• тривалість - 9 годин• океанаріум, парк аттракціонів• російськомовний гід  протягом року
Минато Мирай Йокогама Ландмарк Тауєр Йокогама Минато Мирай Йокогама
групова
160 $
• тривалість - 8 годин• футуристичні хмарочоси• традиційний сад• російськомовний гід  протягом року

Меню

Налаштування