Готелі

Опубліковано01.01.2016 автор

Звичні для нас готелі в європейському стилі є в усіх містах Японії. А у великих містах представлені знамениті міжнародні готельні мережі, де обслуговуючий персонал в основному говорить англійською. У них пропонуються основні послуги, як і в інших готелях світу: опалення, кондиціонер, телевізор, оздоровчий центр. Також можна скористатися додатковою послугою перекладача.
Бізнес-готелі Японії розташовані в середніх і великих містах. Це досить чисті і комфортні готелі з меншою кількістю зручностей. Розташовані вони недалеко від міжнародних станцій. Такий варіант розміщення допоможе заощадити Ваш бюджет.
В Японії класифікація готелів за категоріями комфортності дещо відрізняється від стандартів, прийнятих у багатьох країнах світу. Але, наприклад, місце розташування, репутація і історія готелю має таке ж значення, як і в інших країнах.
LUXURY, DELUXE - ексклюзивні і дорогі готелі, пропонують найвищий рівень сервісу і широкий спектр додаткових послуг. У готелях розташовуються розкішні бутіки, салони краси, ресторани азіатської та європейської кухні, бізнес-центри і багато іншого. Готелі цієї категорії належать до найкращих готелів світу і відповідають рівню 5*.
SUPERIOR - готелі цієї категорії володіють багатьма рисами готелів категорії DELUXE, але менш дорогі. Підходять для найбільш вимогливих клієнтів. За оцінкою відповідають готелям категорії 5*.
FIRST - більш доступні за ціною, а рівень обслуговування набагато вище середнього. Номери для розміщення та місця громадського користування оздоблені і мебльовані дуже комфортно. У більшості задовольняють найбільш вимогливих клієнтів. Відповідають готелям категорії 4*.
STANDARD - готелі стандартного класу, номери і місця громадського користування носять характер функціональності із забезпеченням основних зручностей. Номери за площею менше, ніж в готелях вищих категорій. Гостям надаються всі необхідні в поїздці засоби гігієни. Стандартний набір послуг. За оцінками класності вони стоять трохи вище, ніж готелі категорії 3*.
ECONOMY - економний варіант розміщення. У готелі немає нічого зайвого, але вони забезпечують постояльців всім необхідним для проживання під час короткочасної поїздки. У всіх готелях є гігієнічні набори (шампунь, мило і т.д.). Ванни можуть бути сидячого типу. За оцінками - категорія готелів 3*.

Меню

Налаштування