Грандіозна чайна церемонія в Токіо

Опубліковано04.09.2019 автор

У японській столиці Токіо щорічно проводять не просту, а Грандіозну чайну церемонію Tokyo Grand Tea Ceremony - 5-6 і 19-20 жовтня 2019. Чаювання пройдуть в парку архітектурного музею Edo-Tokyo і в садах Хамарикю.

Яким чином пити чай по-японськи? Всі відповіді зможете знайти на чайній церемонії.
У японській столиці Токіо щорічно проводять не просту, а Грандіозну чайну церемонію Tokyo Grand Tea Ceremony - 5-6 і 19-20 жовтня 2019. Чаювання пройдуть в парку архітектурного музею Edo-Tokyo і в садах Хамарикю. Спеціально пропонується окремий затишний куточок для іноземних туристів, де не тільки розповідатимуть про чай, а й безкоштовно надягнуть кімоно і навчать ікебани. Для більш повного занурення візьміть урок у чайного майстра. Для закріплення матеріалу - традиційне чаювання за всіма правилами. Здивуйте потім домашніх витонченістю і знанням справи.
Чайна церемонія існує в Японії з середини 15-го століття. Спочатку це була спроба піти від тягот і турбот тлінного світу в стан тиші і спокою. Основоположник цього ритуалу - майстер Мурат Сюко - сформулював чотири основних його принципи: гармонія, шанобливість, чистота, спокій. Суть  чайної церемонії виражається самурайським висловом: «Ітіго, ітіе», що означає «Одне життя, одна зустріч». Сенс цієї фрази полягає в тому, що кожен момент життя неповторний і прекрасний. Він невловимий. Щомиті від нас щось йде, і це «щось» - наше життя. Чайна церемонія має цілу низку аспектів, про сенс яких можна філософствувати годинами. Але без практичного досвіду приготування чаю всі ці міркування так і залишаться долею філософів.

Меню

Налаштування