Капусеру-Хотеру

Опубліковано01.01.2016 автор

Капусеру в перекладі з японської мови означає «капсула», що є найбільш точним описом кімнат в готелях-капсулах.
Капсульні готелі вперше з'явилися в Японії в 1979 і являють собою невеликі спальні осередки розміром 2 × 1 × 1,25 м, розташовані один над одним. Цього цілком достатньо, щоб спати, дивитися телевізор або читати.
Один сучасний мандрівник саркастично зазначив: «У готелях-капсулах кімнати - розміром з труни, а душові - розміром зі спортивні зали». Так воно і є. Можливо, причина в тому, що вранці всі відвідувачі йдуть в душ одночасно.
Втім, під час подорожі капусеру-хотеру можуть послужити Вам хорошу службу, так як вони, на відміну від бізнес-готелів, ніколи не бувають повністю забиті відвідувачами. Обмеженість же простору для сну, який, однак, забезпечено телевізором, будильником, кондиціонером, каганцем і червоною кнопкою тривоги, заповнюється наявністю сауни, прекрасних загальних душових і ванних кімнат.
Розташовуються капсульні готелі в основному біля великих вокзалів або поруч з розважальними районами.
90% капусеру-хотеру в Японії розраховані на чоловіків, однак в деяких з них вже починають з'являтися цілі поверхи, спеціально виділені тільки для жінок. Вартість ночівлі в готелях-капсулах становить близько 3000-4000 йен, трохи більше, ніж в молодіжних готелях, але, на відміну від останніх, капусеру-хотеру частіше розташовані ближче до центру міста.
Коли ви приїдете в готель-капсулу, від Вас буде очікуватися наступний порядок дій: зніміть своє взуття на вході і надіньте пластикові тапочки, які Вам відразу ж запропонують, залиште всі цінні речі внизу в сейфі з персональним ключем (кімнати-капсули, на щастя, не замикаються), отримаєте свою піжаму (краще попросіть розмір LL). Після цього Ви вільні, можете йти і гуляти нічним містом, скільки Вам заманеться, але після повернення в готель не забудьте про свою піжаму, так як в капсулі Ви можете спати тільки в ній, залишивши свій одяг в сейфі.
Під час перебування в банній зоні Ви повинні будете надіти банне бавовняне кімоно - юката. Однак його потрібно зняти і покласти до спеціального кошику на час банних процедур. Прийняття душу перед використанням капсули - обов'язкова умова перебування в капусеру-хотеру.

Меню

Налаштування