Мобільний зв'язок

Опубліковано01.01.2016 автор

Традиційні для Європи й Америки GSM-стандарти мобільного зв"язку в Японії не розповсюджені, так що подзвонити зі свого мобільного телефону неможливо. У Японії діє стандарт стільникового зв"язку G3. Мобільні телефони і пейджери "європейських" стандартів зв"язку не працюють.

Ось кілька варіантів щодо забезпечення стільникового зв"язку:

Орендувати телефон і вставити в свою SIM-карту.
У вас залишиться колишній номер і всі, хто будуть вам дзвонити, набиратимуть цей номер, навіть не підозрюючи, що ви знаходитесь в Японії. Для дзвінків в Україну слід набирати міжнародний код зв"язку з Україною і відповідний номер телефону.
Орендувати телефон можна тільки в аеропорту Наріта і в business-кімнатах дуже великих готелів (Imperial Hotel, New Otani, Hyatt, Four Seasons).
Вартість оренди — 10$ на день (враховуючи страхування на випадок втрати або крадіжки). Плюс додатково оплачуєте вихідні дзвінки за тарифом свого оператора зв"язку.
Для оренди телефону необхідні ваш паспорт і діюча в Японії кредитна картка.
Орендувати телефон з японським номером.
Хороший варіант — взяти в оренду японський стільниковий телефон. У вас буде японський номер телефону. Всі, хто будуть вам дзвонити, повинні будуть набирати міжнародний код зв"язку з Японією і той самий номер телефону. Ви так само дієте при дзвінках в Україну.
Орендувати такий телефон можна лише в аеропорту Наріта і в business-кімнатах дуже великих готелів (Imperial Hotel, New Otani, Hyatt, Four Seasons).
Вартість такої оренди — 105 йен на день (до оренди додаються ще страховий поліс вартістю 315 йен на день на випадок втрати або крадіжки).
Плюс ви додатково оплачуєте вихідні дзвінки за тарифом японського оператора зв"язку (приблизно 157 йен за хвилину розмови).
Вхідні дзвінки безплатні.
Для оренди телефону необхідні ваш паспорт і діюча в Японії кредитна картка.
Орендувати японську SIM-карту.
Ви берете в оренду японську SIM-ку і вставляєте в свій телефон. У результаті у вас буде японський номер, так ніби ви взяли цілий телефон в оренду. Оренда самої SIM-ки коштує 105 йен на день.
Вхідні дзвінки безплатні.
Головна умова - ваш телефон повинен працювати в системі 3G. Перевірка роботи SIM-ки здійснюється прямо на місці. А тому, якщо з нею виникнуть проблеми, то вам її не видадуть і запропонують інший варіант телефонного зв"язку.
Орендувати SIM-ку можна лише в аеропорту Наріта. Для оренди телефону необхідні ваш паспорт і діюча в Японії кредитна картка.
Купити спеціальний місцевий телефон.
Softbank продає спеціальні телефони для туристів. До телефону обов"язково треба купити спеціальну телефонну карточку передоплати (pre-paid card) і ввести її номер в телефон. Телефон починає працювати як звичайний японський телефон з японським номером. Після закінчення ліміту на карточці слід купити нову. Карточки продаються в усіх цілодобових магазинах по всій Японії.
Вартість телефону - 80$. Вхідні дзвінки безплатні.
При від"їзді з Японії телефон можна взяти з собою в якості сувеніра.
Телефони продаються в аеропорту в магазині Softbank або в будь-якому магазині Softbank по всій Японії.
Для покупки телефону потрібен тільки ваш паспорт. Оплата кредиткою або готівкою.
Також як варіант може бути покупка звичайної телефонної карточки, якою можна дзвонити з телефонної будки:
Зелені або сірі автомати (на них є напис ISDN) – це міжміські телефони і працюють вони лише за спеціальними телефонними картками різного номіналу, які можна придбати в будь-якому готелі.
Міжміські автомати голубого або жовтого кольору теж працюють за картками, проте можуть приймати і монети – по 100 йен і 10 йен.
Внутрішньоміські телефони (у порівнянні з іншими картками вони менші за розміром) – червоного кольору – працюють тільки з монетами по 10 йен.

Меню

Налаштування