Нодзава Онсен: лижі, термальні джерела, фестивалі вогню і ліхтарів

Опубліковано15.01.2020 автор

Nozawa Onsen Snow Resort є одним з найбільших і найпопулярніших районів зимових видів спорту в Японії. Курорт поширюється через північно-західний схил гори Кенаші з прекрасним краєвидом на північні Японські Альпи і Японське море в ясні дні. Гірськолижний курорт починається прямо на околиці міста Нодзава Онсен, забезпечуючи легкий доступ до мальовничого села з відмінними ресторанами, нічним життям і ваннами з гарячими джерелами.

Двадцять підйомників і 44 траси простягаються на 50 км трас через гору: зимовий рай для лижників і сноубордистів всіх рівнів. Найдовший схил проходить в 10 кілометрах від вершини. Для любителів парку є двокілометровий сніговий парк Uenotaira і його хафпайп.

У Нодзава Онсен більше 300 готелів, рьоканів і мінсюку. Понад півсотні ресторанчиків, де подають локшину соба, приготовані на пару гарячих джерел пиріжки онсен-мандзю, дикорослі бамбукові паростки немагарі-даке, місцевий делікатес Нодзава-на-Дзуки.

15 січня у містечку з екзотичною назвою Баба-но-Хара влаштовують факельну ходу і спалюють величезне ритуальне багаття. Фестиваль Вогню Nozawa Onsen Dosojin - один з трьох найбільших фестивалів вогню в Японії. У ньому беруть участь чоловіки у віці 25 і 42 років, так звані «нещасливі часи» в японському буддизмі - вік дуже важкий і відповідальний. Цей обряд для жителів Японії є особливим, тому що ті, хто беруть участь в ньому, отримують благословення від Бога, захищають своїх дітей і сім'ї від нечистих сил. Вважається, що ритуал захищає від невдач і забезпечує захистом синів-первістків. Полум'я вогню японці порівнюють з «палаючим язиком дракона», спопеляючим злих демонів на своєму шляху.

Активне туристичне життя продовжуэться в Нодзава Онсен і в літній сезон: трекінг, гірський велосипед, каякінг, рафтинг, гольф, теніс, футбол, йога і медитація. Також майстер-класи по дзюдо та айкідо, місцевої кухні в селянських господарствах і екскурсії по храмах, до знаменитих сніжних макак, на фабрику саке.

Щороку, 8 і 9 вересня, Нодзава Онсен зустрічає гостей Фестивалю ліхтарів. Рано ввечері 8 вересня головна вулиця Нодзава Ойу Дорі, жвава вже з ранку наметами з їжею, сувенірними кіосками і тисячами барвистих ліхтариків, вибухає парадом барабанщиків, флейтистів, танцюристів і виконавців традиційної місцевої пантоміми з бутафорським левом у головній ролі. Учасники свята і ті, що приєдналися до них добровольці-туристи відганяють сили зла, закликаючи удачу і добрий врожай рису. Вранці наступного дня ритуал штовхання важкої вози омікосі крутими сходами до храму продовжує свято.

Меню

Налаштування