Острів камелій Осима

Опубліковано30.01.2018 автор

Вхідний в Японський архіпелаг острів Острів Ідзу-Осіма пишається своїм символом - прекрасними камеліями, які є головною визначною пам'яткою острова. Саме цим витонченим квітам присвячений барвистий фестиваль, який розпочався 28 січня 2018 року.

На острові зосереджено приблизно три мільйони камелій, що належать до півтисячі різних сортів, саме в цей час ці квіти починають розпускатися, і поки він зацвітуть все, протягом двох місяців триватиме фестиваль. На острові ростуть унікальна камелія з жовтими пелюстками сорти «Кінчака», що є гордістю садівників острова.

Протягом цього часу на острові відбудеться безліч заходів, в тому числі виставка рідкісних сортів камелій і конкурс краси «Міс Камелія». Також, в селищі Осима, на головній площі пройдуть концерти традиційних танців і музики та інші розважальні заходи. На глядачів чекає поставлений японцями виставу за романом «Дама з камеліями».

Туристи зможуть навчиться складати ікебану, правильно засушувати пелюстки камелій і дізнаються, яким чином видобувається масло камелій. Також відбудеться відкритий для всіх конкурс на кращу фотографію квітів, яким присвячений фестиваль.

Меню

Налаштування