Світ карате. Окінава

Опубліковано04.09.2019 автор

Сучасне японське карате в дійсності прийшло з Окінави, найбільшого острова архіпелагу Рюккю, лежачого на перехрестях торгових шляхів, в 500 км від Кюсю, в 600 км від Тайваню і в 800 км від південнокитайського узбережжя.
Завдяки тісним історичним зв´язкам з Китаю на острів Окінава прийшло мистецтво кемпо, прийоми якого увійшли в традиційне бойове мистецтво острова Окінава. В результаті з´явилося карате, яке поширилося по всій території Японії. Безумовно, не варто переоцінювати роль Китаю в справі насадження кемпо, бо з XIV століття окинавськоє карате розвивалося своїм шляхом і створило багато нових, оригінальних форм, стилів і напрямків. Кемпо на островах Рюкю в ту пору називалося просто Окінава-те (те по-японськи «рука»), тобто «окінавський рукопашний бій» або те-те ( «чарівна рука»). На самій же Окінаві стилі те розрізнялися відповідно по містах: Наха-те, Сюрі-те і Томарі-те. Сьогодні у карате 60 мільйонів послідовників у 180 країнах світу. Це одне з найпопулярніших бойових мистецтв у світі.
В даний час на острові Окінава існує безліч додзе. Серед них є додзе, в яких туристи також можуть спробувати себе в бойових мистецтвах. Додзе - місце для заняття бойовими мистецтвами. На острові Окінава в книжкових магазинах можна знайти рідкісні книги про карате. Особливою приваблюють туристів кам´яні монументи, присвячені карате.
Тут регулярно проводяться заходи, присвячені карате, наприклад, змагання для спортсменів з усього світу: Світова першість Окінави за традиційним кобудо і традиційного карате острова Окінава - Світовий семінар по кобудо, на якому ви можете дізнатися багато нового про карате. В результаті цієї діяльності карате стає все більш популярним видом спорту та приваблює туристів.

Меню

Налаштування