Сюкубо

Опубліковано01.01.2016 автор

Сюкубо - заїжджий двір на території буддійського храму, спершу призначений для подорожуючих ченців. Однак з часом храми стали надавати нічліг всім мандрівникам, так що якщо Ви жадаєте незвичайних вражень - ночівля в сюкубо вам їх надасть.

Якщо Ви випадково опинитеся в богом забутому селі далеко від цивілізації, готелів і магазинів, то постукайте в перший-ліпший по дорозі буддійський храм або синтоїстське святилище і ввічливо попросіть зупинитися на нічліг. При цьому активно кланяйтесь і всім своїм виглядом висловлюйте безвихідь ситуації, показуйте на годинник і говоріть що-небудь про пропущений автобус.

Якщо Ви будете говорити англійською, то робіть це дуже повільно, забезпечуйте знаковою жестикуляцією і закінчіть японською фразою онегаі сімасу ( «будьте настільки люб'язні») з глибоким поклоном. І хоча ймовірність відмови вельми велика, все ж, Вам можуть піти назустріч і поселити за 5000-10000 йен в прихрамовій келії, спеціально обладнаній для прийому мандрівників.

За старих часів вони надавалися паломникам, тому, якщо Ви розповісте служителю храму про здійснену подорож і відвідані храми, він напевно змилується над Вами і, незважаючи на те, що Ви іноземець, розкриє ворота священної обителі, віддаючи данину традиції. Також в минулі часи при храмах зупинялися бродячі музиканти і актори.

Тег: готелі
Статті в цій категорії

Рьокан

авторVisit Japan LLC 01.01.2016

Мінсюку

авторVisit Japan LLC 01.01.2016

Рабу-Хотеру

авторVisit Japan LLC 01.01.2016

Пансіонати

авторVisit Japan LLC 01.01.2016

Меню

Налаштування