Віртуальні купання в онсенах

Опубліковано28.05.2020 автор

Один з прадавніх термальних курортів в Японії - Аріма Онсен, що в префектурі Хього недалеко від Кіото, випустив відео, в якому можна віртуально викупатися в його джерелах в надії трохи порадувати тих, хто залишається вдома на карантині.

Перша серія VR-обмивань знята в купальнях п'яти різних готелів і пропонує повний огляд вибраних ванн. Ви зможете почути звуки приємного вітру, що кружляє над джерелом під відкритим небом, побачити кружляючи в повітрі пелюстки вишні та насолодитися шумом води...

Ну а якщо ви самі при цьому уляжетеся у ванну - отримаєте максимальний ефект.
Додайте якої-небудь корисної солі і насолоджуйтеся, знімаючи втому від битви з вірусом.

Тільки будьте обережні, не посковзніться в окулярах і не намочіть корисний девайс, він вам ще згодиться - на підході друга серія з іншими чудовими курортами Японії: і ви порадієте, і рьокани похваляться своїми зручностями, чекаючи на вас у гості, як тільки це стане можливим!

До речі, в нашому щорічному авторське маршруті на сакуру, у вас буде можливість зануритися в чарівні води джерел Аріма Онсен в одному з найкращих рьоканів відомого курорту!
Приєднуйтесь >>>

Супутні товари
Сакура - весни чарівність Сакура - весни чарівність Сакура - весни чарівність
10 дн./9 н.
2 850 $
• 9 міст, 6 екскурсій• Токіо, Осака, Нара, Удзі, Хімедзі• мальовнича Міядзіма• бамбукові гаї та відомі храми Кіото• колоритний виступ гейко і майко• рьокан на гарячих джерелах у відомому Аріма-Онсен• 9 сніданків, 3...
Статті в цій категорії

Сакура - весни чарівність (27.03-05.04.2019)

авторОлексій Логвин, Відень 10.05.2019

Сакура - весни чарівність (27.03-05.04.2019). Тур в Японію на сакуру

авторТамара та Олександр Сорогіни, Київ 07.04.2019

Меню

Налаштування