Про компанію

Все далі мила країна,
Що я залишив ...
Чим далі, тим бажаніше вона,
І з заздрістю дивлюся, як біла хвиля
Біжить назад, до залишеного краю.
Арівара Наріхіра

Японія - одна з тих країн, куди хочеться повертатися знову і знову.
Це загадкова земля на східній околиці світу, де все незвично: клімат жаркий на півдні, де ростуть пальми, дуже холодний на півночі, де чотири місяці на рік лежить сніг. Історія цієї країни більше схожа на таємничу легенду, ніж на реальність.
Японія - дивовижна країна в своїй простоті, культурі і, одночасно, неймовірною глибині, яку вона відкриває тим, хто вміє жити з відкритим серцем, вміє слухати тишу і бачити справжнє. Перебуваючи там розумієш, що живеш там як вдома.

Можна списати тисячі сторінок про переваги цієї країни, і декількох місяців не буде достатньо для охоплення всіх пам'яток. Наше завдання - допомогти Вам зробити правильний вибір. Наш досвід допоможе Вам з нуля скласти маршрут подорожі будь-якої складності, згідно з будь-якими Вашими інтересами, бажаннями і цілями, при цьому зберегти Ваш час, бюджет і застерегти від помилок. Нам подобається виводити свої ієрогліфи на чистому аркуші паперу.
І за це ми дякуємо всім, хто замовляє подорожі і туристичні послуги в нашій компанії.
Ваші побажання спонукають нас шукати найпрекрасніші пейзажі, все найцікавіше і найцінніше, що є в країні, те, що рідко лежить на поверхні. У пошуках відповідей на ваші питання ми крутимо глобус, вивчаємо карти, гортаємо довідники, читаємо книги, збираємо інформацію з усіх можливих джерел.
Адже завдяки саме вашій цікавості, ми відкриваємо для себе нові дивовижні місця. Ми побували в багатьох віддалених куточках Японії, проїхали багатьма містами і селами, відвідали безліч свят і фестивалів, ретельно проінспектували багато готелів і рьоканів, сходили на Фудзі-сан, здійснювали трекінг до реліктових кедрів на острові Якусіма і куштували різноманітні страви японської кухні.
Після ваших зауважень ми намагаємося прагнути до досконалості і відточувати майстерність. А після слів подяки у нас виростають крила, і ми нарешті розуміємо навіщо ми працюємо і для чого ми живемо.

Наші переваги:

• Багаторічний досвід і кваліфікація наших фахівців, що підтверджена сертифікатами Японської Національної Туристичної Організації!

• Створення нестандартних індивідуальних і групових турів по Японії, включаючи прогулянки «нехоженими стежками», зустрічі з цікавими людьми - майстрами бойових мистецтв, традиційних ремесел і відомими шеф-кухарями!

• Швидкість прорахунків і висока якість обслуговування!

• Довгострокове співробітництво тільки з перевіреними компаніями-партнерами!

• Зв'язок з Вами під час подорожі Японією 24 години на добу!

• Подорож без занепокоєння. Ми продумуємо вашу поїздку до найменших деталей, таких як відправка багажу між містами, зв'язок під час подорожі, трансфери до вокзалу, карти місць і т.д.

• Кожен клієнт компанії отримує путівник по Японії російською мовою!

• Гнучка система оплати і ануляції!

Відкрийте для себе світ чарівних гейш, сміливих самураїв, загадкової сакури і магічно прекрасної Фудзіями, обравши тур до Японії з Visit Japan!

Ліцензія на туроператорську діяльність № 526 від 29.03.2016 видана Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Перевірити за реєстром туроператорів можна ТУТ