До підніжжя Фудзі

• тривалість - 11 годин
• район Кавагуті-ко
• російськомовний гід


 протягом року
245 $  

Виберіть бажану дату

- можливі дати заїзду
Опис

Тривалість: 09:00 - 20:00
Харчування: додатково
Тип транспорту: замовний


Ви проїдете мальовничими берегами озер біля підніжжя Фудзі. Всі ці озера вулканічного походження, вони з'явилися в результаті виверження вулкана, коли потоки лави перегородили русла місцевих річок. Захоплюючі види на гору Фудзі привертають безліч фотографів і художників.
Ви відвідаєте фольклорне село Іяси но Сато, де зможете побачити старовинні японські будинки, познайомитися з традиційним побутом сільської Японії, відвідати ремісничі майстерні, скуштувати нехитрі страви японської кухні. Вам представиться можливість одягтися в кімоно або самурайські обладунки і в такому вигляді сфотографуватися на пам'ять.
Обід в традиційному японському ресторані *.
* За бажанням, за доп. плату можлива заміна на обід в "самурайському ресторані", в будинку, вік якого налічує близько 200 років (за доп. плату, близько 35 $ / чол.).
Підйом канатною дорогою Каті-Каті
 протяжністю 460м на гору Тендзьо, з якої відкривається захоплюючий вид на Фудзі і озеро Кавагуті.
Крім красивих озер і реліктового лісу район Фудзі знаменитий лавовими печери, автотовари в результаті вулканічного виверження. Найпопулярніші з них Крижана печера Нарусава, печера вітрів Фукаку і печера кажанів Сайко. У 17 столітті вулканічні печери Фудзі служили природним крижаним сховищем для різних продуктів. Ви Відвідайте Крижану печеру, де химерний світ крижаних сталактитів сталагмітів, світ темряви і спокою відкриється Вам на глибині 20 метрів.
Повернення до готелю.

Деталі продукту
Вартість екскурсії

Меню

Налаштування