K-Shuttle тур навколо Кореї

• 12 міст, 6 екскурсій
• футуристичні об'єкти
• колоритні традиційні міста
• національні парки і древні храми
• фольклорні села
• рибні ринки і престижні пляжі
• 6 сніданків


 протягом року
1 185 $  

Виберіть бажану дату

- можливі дати заїзду
Опис

Маршрут: Сеул - Кончжу - Пуйо - Чонджу - Кванджу - Сунчхон - Йосу - Чінчжу - Пусан - Кьонджу - Андон - Вонджу - Сеул

Тривалість: 7 днів / 6 ночей

1 день
Сеул
Приліт в а / п Інчхон до 12:00.
Зустріч в а / п з російськомовним гідом.
Трансфер до Сеулу на замовному автобусі.
Оглядова пішохідна екскурсія Сеулом:
Струмок Чхонгечхон - барвисто прикрашений «водний бульвар» з водяними каскадами, фонтанами, садами каменів, що з'єднує центр Сеула і східні ринкові райони.
Площа Кванхвамун розташована у центрі проспекту шириною в шістнадцять смуг і виконує одночасно практичну і символічну функції. Вплив європейської
моди можна побачити в оформленні розкішних зелених газонів і різнокольорових клумб, які називають «квітковим килимом», а також у фонтанах і особливому ​​підсвічуванні, які так подобаються дітям.
Розміщення в готелі.
2 день
Сеул - Кончжу - Пуйо - Чонджу
Сніданок у готелі.
Виписка.
Зустріч перед будівлею Duty Free Dongwha Квангхвамун о 08:00.
Відправлення до Конджу, який розташований на місці стародавнього міста Унджін, столиці древньокорейскої держави Пекче.
Відвідування, дивом збереженої гробниці короля Мурьона, яка була виявлена ​​під час розкопок в 1971 році. Відвідування фортеці Консансон у центрі Конджу - типового зразка кріпосного будівництва періоду Пекче (I в до нашої ери - VII ст).
Відправлення в Пуйо, який був останньою столицею держави Пекче. (40км / 30хв).
Обід (оплата на місці).
Культурний комплекс Пекче. Ви зможете познайомитися з історією стародавнього корейського держави Пекче (18 р. До н.е.. - 660 р). З протилежного берега річки Кимган оглянемо скелю Накхваам, з якою пов'язана трагічна історія. Близько 3000 жінок королівського палацу Пекче кинулися з цієї скелі в річку, щоб уникнути ганьби від рук ворога під час падіння держави Пекче. Образ жінок, що падають вниз в яскравих сукнях, дав цьому місцю назву.
Ця скеля Накваам знаходиться всередині фортеці Пусосансон - фортеця на вершині Пусосан, що була основним захистом Пекче проти вторгнень держави Сілла протягом 123 років. У 605 році, в шостий рік правління короля Мугвана вона була відновлена ​​і залишається незайманою до теперішнього часу.
Якщо дозволить погода, можна причалити до берега і піднятися до стародавнього храму і мінерального джерела, вода якого за легендою омолоджує.
Переїзд в Чонджу (80км / 1 год).
Розміщення в готелі, відпочинок.
3 день
Чонджу - Кванджу - Сунчхон - Йосу
Сніданок у готелі.
Виписка.
Зустріч з гідом у лаунж-барі.
Відправлення до Кванджу (100км / 1ч 20хв) - одине з найбільших міст Кореї, протягом століть віно було адміністративним, економічним і культурним центром Південно-західного регіону Кореї. Славиться святом кімчі у жовтні і виставкою «Кванджу бієнале».
Відвідування Етнографічного музею Кванджу, де Ви познайомитеся з традиційним побутом жителів Кореї на прикладі провінції Чолла. Побачите традиційні знаряддя праці, одяг, заняття та ігри.
Плантація зеленого чаю в повіті Посон - екологічно чиста плантація чаю, розташована в мальовничому місці. Чай з плантації Посон відомий у всій Кореї. Володіє своєрідним смаком, так як вирощується в особливих кліматичних умовах.
Обід (оплата на місці).
Відправлення в Сунчхон (120км / 1год 30хв).
Відвідування Парку садів світу, який розташований уздовж затоки Сунчхон - прибережній заболоченій території з величезною, затоплюваною припливом, береговою смугою. Затока є місцем проживання таких перелітних птахів, як бекаси, дикі качки і чорні журавлі.
Переїзд в Йосу (35км / 40хв) - це прибережне місто, оточене більш ніж 300 островами. Чудовий вид на море і острови - захоплює погляд. Зупинка на площі генерала Лі Сун Сін, знайомство з легендарним кораблем-черепахою і милування вечірнім видом міста з оглядового майданчика.
Розміщення в готелі, відпочинок.
4 день
Йосу - Чинчжу - Пусан - Кьонджу
Сніданок у готелі.
Виписка.
Зустріч з російськомовним гідом.
Переїзд до міста Чінджу (100км / 1,5 год) - одного з найкрасивіших міст Південної Кореї, що омивається річкою Нам.
У місті Чінджу щороку проходить фестиваль народного мистецтва, в ході якого на вулицях розвішують картини місцевих художників, влаштовуються виставки прикладного мистецтва. Фестиваль ліхтарів міста Чінджу вважається одним із найяскравіших у Кореї.
У нас запланований візит до фортеці Чінджу і павільйону Чоксок, які є основною пам'яткою міста. Перші укріплення на цьому місці виникли ще у 1379 році. Фортеця стоїть на узвишші і на березі річки, з прекрасними видами на місто, займає досить велику територію і являє собою парковий комплекс з фортечною стіною, мальовничими павільйонами і альтанками.
Обід (оплата на місці).
Трансфер до міста Пусан - головний порт Кореї (110км / 1,5 год).
** 13:00 біля готелю TOYOKO INN HOTEL 1 BUSAN ST. - приєднання до групи.
Відвідування найбільшого рибного ринку Кореї - Чагальчхі - одного з найбільш відвідуваних місць в Пусані. Ринок забезпечує всю країну величезним різноманіттям морепродуктів і рано вранці, можна подивитися, як проходять торги і оптовики ведуть свою жваву торгівлю. На ринку величезна кількість рибних ресторанчиків де можна покуштувати все, що пропонує море.
Знаменита «Пусанська рів'єра» - пляж Хеунде, найвідоміший морський курорт, з прекрасними піщаними пляжами, барами і ресторанами.
Вільний час для прогулянки вздовж набережної або відвідування будівлі і парку APEC House, місця, де проводилася зустріч лідерів країн АТЕС, перетвореного нині в популярну визначну пам'ятку.
Переїзд до міста Кьонджу (100км / 1год 30хв) - столицю стародавнього королівства Сілла протягом тисячі років, яке сьогодні є музеєм під відкритим небом і внесене до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Місто розташоване в долині, де сконцентровано безліч історичних будівель, храмів, гробниць.
Розміщення в готелі.
5 день
Кьонджу - Андон - Вонджу
Сніданок у готелі.
Виписка.
Зустріч з російськомовним гідом.
Відвідування Грота Соккурам (опція- US $ 5 / чол), одне з найкрасивіших святилищ Будди в світі. Оточений бодхісатвами і божествами-захисниками кам'яний Будда в центрі грота безтурботно дивиться на пагорби, порослі лісом і на нескінченний горизонт над гладдю Східного моря.
Далі екскурсія продовжується в Буддійський храм Пульгукса - найкрасивіший храм Кореї, свідчення майстерності зодчих королівства Сілла і глибини буддійської віри. Хоча більшість дерев'яних будівель не раз перебудовувалися протягом століть, кам'яні містки, сходи і пагоди збереглися в первозданному вигляді. Храм був побудований у 535 році.
Обід за свій рахунок.
Трансфер до Андону - одиного з останніх збережених в наші дні слідів старої Кореї, колиски конфуціанства. (170км / 2год 30хв, сервісні зупинки щогодини).
Відвідування фольклорного селища Хахве, де люди живуть, зберігаючи традиційну архітектуру династії Чосон. Село не було спеціально створено для туристів, там проживають нащадки найдавніших дворянських родів. Воно стало відомим після відвідування його англійською королевою Єлизаветою II в 1999 р. Прогулянка вулицями села.
Переїзд до міста Вонджу (155км / 2год), що знаходиться в оточенні гір Чхіаксан і річки Сон. Це місто, як столиця провінції Канвондо за часів Чосон (протягом 500 років), зберігає в собі багаті традиції та культуру.
Розміщення в готелі, відпочинок.
6 день
Вончжу - Пхенчхан - Сораксан - Сеул
Сніданок у готелі.
Виписка.
Зустріч з російськомовним гідом.
Переїзд до Пхенчхан (95км / 1ч 20хв) - місто курорт, розташоване на висоті 700 метрів над рівнем моря, яке прийняло зимові Олімпійські ігри в 2018 році, називається Альпами Південної Кореї (курортна зона Альпенсія). Проїзд повз деяких об'єктів Олімпійських ігор.
У місті кілька гірськолижних центрів Південної Кореї. Для бажаючих підйом на оглядовий майданчик, що знаходиться на вежі стрибків з трамплінів (опція - US $ 6 / чол).
Обід (оплата на місці).
Переїзд до національного парку Сораксан (50 км 1 година), найкрасивіший гірський масив Кореї. Відвідування парку. Парк площею 354 кв км відомий своїми долинами, гранітними піками, прекрасними водоспадами і стародавніми монастирями. Підйом на фунікулері на одну з вершин, оглядовий майданчик і для бажаючих прогулянка по гірських стежках, буд. храм Сінхинса (храм і фунікулер опція - US $ 15 / чол).
Переїзд до Сеулу (195 км, приблизно 3 години, сервісна зупинка кожну годину). Прибуття в Сеул до Д'юті Фрі.
Трансфер від Донхва Дюти Фрі до готелю самостійно.
Розміщення в готелі. Відпочинок.
7 день
Сеул
Сніданок у готелі.
Виписка.
Самостійний трансфер в а/п Інчхон шаттлом.

У вартість включено:
  • всі трансфери, зазначені в програмі;
  • проживання в готелях по програмі (або аналогічних);
  • екскурсії за програмою в супроводі російськомовного гіда;
  • всі вхідні квитки по програмі;
  • оформлення візи в Корею

Додатково оплачується:
  • міжнародний авіапереліт;
  • медичне страхування;
  • всі особисті витрати
Деталі продукту
Ціни та готелі

Меню

Налаштування