Осінні барви Кореї та Японії

НАБІР ЗАКРИТИЙ!

• 10 міст, 10 екскурсій
• осінні пейзажі Кореї
• червоні клени Японії
• 13 сніданків, 4 обіди


 28 жовтня 2019
2 950 $  

Виберіть бажану дату

- можливі дати заїзду
Опис

Маршрут: Сеул - Танян - Андон - Кьонджу - Пусан - Осака - Кіото - Токіо - Нікко - Хаконе

Тривалість: 14 днів / 13 ночей

По-японськи "момідзі", а по- крейськи "танпхун".
Як у Японії, так і у Південній Кореї, дотримуються давньої традиції - милування яскраво-червоними кленами.

У період з жовтня по грудень японці і корейці вирушають на так зване "полювання на кленове листя", яке рясним різнобарв’ям вкриває всі алеї міст, національні парки, гори, сади…
Сьогодні "момідзі або танпхун" більш схоже на фотополювання.
Саме на таке фотополювання за неповторними пейзажами у найкрасивішому місці ми і запрошуємо вас у ці дві дивовижні країни!

1 день

28.10.2019
Сеул
Приліт до Сеулу, а/п Інчхон до 11:00.
11:15 Зустріч з супроводжуючим.
Трансфер в готель.
15:00 Оглядова екскурсія Сеулом.
Під час цікавої та пізнавальної екскурсії, в котрій поєднуються невеликі прогулянки та поїздки на замовленому автотранспорті, ви побачите:
- Географічний центр і саму високу точку міста Сеула - N-Tower. Телевежа давно стала не тільки місцем, котре обов’язково відвідує майже кожен гість корейської столиці, але и своєрідною меккою закоханих. Можливо, саме тому романтичними вечорами відвідувачів більше, ніж при денному світлі.
- Симбіоз міської ландшафтної архітектури та природи - річка Чхонгенчхон. В ній все штучне: ложе ріки, узбережжя та сама вода.
- Вулицю сувенірів, лавників та вуличного театрального мистецтва - Інсадон.
- Королівський палац (Кьонбоккунг або Токсугун). Ви не тільки зможете зробити прекрасне фото на фоні класичної архітектури палацу, але й почуєте знаменну розповідь від нашого гіда про історію, двірцеву культуру, звичаї королівської сім’ї, символічне значення материальних атрибутів палацу.
- Район молодіжної моди та культури Мьондон - місце любителів шопінгу з усього світу.
- Центральні проспекти історичного Сеула: ім. Великого короля Сечжона, Дзвонарний проспект (Сечжон-ро, Чонно).
- Комплекс центральної площі Кванхвамун перед королівським палацом Кенбоккун, який є композиційним центром столиці Кореї.

УВАГА!!!
Затори! Можливі незначні корекції в програмі!
По закінченню екскурсії автобус вертається в готель, звідки екскурсія почалася, якщо інше не обумовлене.
2 день

29.10.2019
Сеул - Танян
Сніданок в готелі.
08:00 Виписка з та зустріч з гідом в холі готелю.
Трансфер в повіт Танян (близько 2.5 години).
Танян - буквально, “червоне сонце” або “червона сила ян” - живописний район в провінції Північний Чхунчхон, прославився своїми “Вісьмома видами Таняна” - надзвичайно живописними місцевостями, розміщеними вздовж течії Південного Хангана, популярними у чосонської аристократії, а також в теперішній час.
Тут ми з вами насолодимся наступними дивовижними місцями як:
Тодамсамбон - “три скелі-острівка у глибокій воді” - місце, оспіване в віршах та картинах знаменитих корейських поетів, мислителів та художників - Лі Хвана, Кім Хондона, І Пануна. З цим місцем пов'язана легенда про уродженця Таняна, Чон Дочжоне - котрий є одним із засновників держави Чосон.
Сокмун - “кам’яні ворота”. Це велика кам’яна арка, розміщенна також на березі річки Південний Ханган.
Оксунбон - “Нефритові паростки бамбуку”. Взагалі Оксунбун розміщений в повіті Чечхон, а не Танян. В свій час знаменитий І Хван (див. 1000-вонову купюру) попросив віднести його до округу Танян, але отримав відмову…
Кудамбон - “скеля-черепаха в глибокій воді”.
Під час насолоджування деякими красотами ми будемо прогулюватися на кораблі по річці Ханган
У Таняні нас чекає традиційний корейський обід. Розміщення в готелі, розміщеному на гарячих джерелах - ончхон. Судячи з літопису тут колись купались королі Корьо, приблизно тисячі років тому!
Увага! Ночівля на теплій підлозі ондоль, на футонах!
3 день

30.10.2019
Танян - Андон - Кьонджу
Сніданок в готелі.
07:00 Виписка з готелю, трансфер в повіт Андон (близько 1.5 години).
Загублений серед невисоких корейських гір, невеликий храм Пончжонса створює відчуття спокою та усамітнення… Він був включений до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 2018 році. Найстаріша дерев’яна будівля в Кореї находиться саме в цьому храмі.
В Пончжонса є ще один державній скарб - головна будівля храму, Тєунчжон, а також декілька “просто” скарбів: Лекційний хол Хваом, статуя бодхісаттви Авалокитишвари (бл. 1199 р.). Потім ми переїдемо в село Хахве, яке з трьох сторін оточене рікою Нактонган, ніби розміщене в петлі цієї річки.
Хахве знамените своїми збереженими і до цього часу функціонуючими старовинними будинками - як селянськими, так і будинками аристократів, відомим танцем з масками “Тхальчхум”, а також найдавнішою колекцією цих дерев’яних масок для танців. В 1999 році королева Великобританії Єлизавета відсвяткувала в селі свій день народження.
Показ танців з масками буде приємним живим додатком до екскурсії (але танець може не проводитися в даний день, в залежності від сезону та дня тижня).
Ми прощаємося з містом Андон и відправляємося в давню столицю держави Сілла - м. Кьонджу.
Розміщення в готелі.
4 день

31.10.2019
Кьонджу
Сніданок в готелі.
Оглядова екскурсія Кьонджу.
Місто Кьонджу, давня столиця корейської держави Сілла, знамените своїми пам’ятниками, включеними до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: курганами, стародавніми буддійськими монастирями, штучним гротом Соккурам.
Ми відвідаємо буддійский храм Пульгукса (“Храм Царство Будди”), який протягом тривалого часу був головним храмом держави Сілла. Соккурам (штучний грот, в якому збереглась чудова статуя будди Шактьямуни), сфотографуємося на фоні обсерваторії 7 століття н.е. Чхомсонде, прогуляємося по парку королівських поховань та познайомимося з одним з курганів - “Могилою Білого коня”.
Відвідаємо пагоду, що належить храму Пунхванса.
Нас також чекає невелика прогулянка вздовж живописного ставка Анапчі - місце відпочинку королів Сілла.
В Кьонджу, 1000-літній столиці давньої корейської держави Сілла, є своя гора Намсан. Намсан перекладається як - “Південна гора”. Недарма цей район був включений до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 2000- році. На площі 2650 га, що включає саму гору Намсан та її околиці, розміщенні залишки 122 храмів, 53 кам’яних статуй, 64 пагоди, 16 кам’яних світильників.
У підніжжя гори розміщені декілька королівських поховань, що представляють собою характерні для Кенджу кургани.
Маршрут: курган короля Кьоне - “3 кургани” - статуя будди Медицини - статуя будди без голови - 6 зображень будд та Бодхісаттви - 6-метрова статуя Шак’ямуни. Висота гори - 468 м.
*В залежності від пори року та погоди, маршрут може коригуватися
.
Повернення в готель.
5 день

01.11.2019
Кьонджу - Пусан
Сніданок в готелі.
Виписка з готелю.
09:00 Зустріч з гідом у готелі.
Продовження знайомства з Кьонджу.
Монастир Кольгульса відомий власною технікою бойових мистецтв “сонмудо”.
Іноді відвідувачі можуть подивитися на тренування монахів.
Храм був заснований у 6 столітті до нашої ери,  в печерах, якими пронизана гора Хамвольсан. В даний час монахи не живуть у печерах, але використовують їх для медитації.
Приблизно 10 км від храму Кольгульса розташована могила Великого короля Мунму.
Скеля Пангуде, більша частина композиції якої присвячена китам. Вона прикрашена наскельними зображеннями (петрогліфами), які добре збереглися до наших днів. Наскельні малюнки зроблені настільки реалістично, що зоологи можуть визначити по ним види тварин!
Музей петрогліфів Ульсана унікальний: це єдиний музей петрогліфів в Кореї. Цікава медіа система знайомить відвідувачів з  історією знаменитих петрогліфів Пангуде і детально пояснює, що саме зображено на скелі, яка розміщен всього лише в межах 20-30 хв  від музею.
Якщо дозволить час, ми прогуляємося вздовж мальовничої річки і до другої (хронологічно - першої) скелі с петрогліфами - в районі села Чхончжон-рі.
Переїзд до Пусану.
Розміщення в готелі.
6 день

02.11.2019
Пусан
Сніданок в готелі.
Екскурсія історичним Пусаном.
Під час екскурсії ви познайомитеся з реліктами війни, які зусиллями місцевих жителів перетворені в привабливі квартали центрального Пусана.
Камчхон - мальовничий район недалеко від центра Пусана. Заснована біженцями у часи Корейської війни. В даний час, завдяки зусиллям місцевих жителів, діячів мистецтва і адміністрації міста Пусан, село стало справжньою знахідкою для сучасного світу, з чудовими графіті, камерними скульптурами, неймовірною малоповерховою архітектурою та ласкавими котиками.
Кукче Січжан (“Міжнародний ринок”).
Колись - місце мінової торгівлі між корейцями та іноземцями, нині це - жвавий торговий район.
Ринок морепродуктів Чагальчхі.
Найбільший в Кореї ринок морепродуктів, де ви можете побачити всіляких морських створінь, як зі світу рослин, так і з світу тварин.
Меморіальне кладовище ООН.
Корейська війна попала в книгу рекордів Гіннеса - найбільша кількість країн, які підтримавших союзника. 67 країн брало участь у війні на стороні Південної Кореї. Кладовище та меморіали увічнили пам’ять загиблих у цій війні.
“Алмазний міст” Кванан Тегьо.
Пусан - ще й дуже сучасне місто. Найкраще всього, красу сучасного архітектури, висотних будівель района Хеунде, видно з моста над морем Кванан Тегьо. Але і сам міст являється однією з візитних картк Пусана!
Острів Камелій. Пляж Хеунде.
Це місце зустрічі президентів під час самміта АТЕС-2005. Місце для зустрічі вони вибрали дуже живописне! Острів розміщений на краю пляжа Хеунде, - мабуть кращий пляж Пусана!
Ще 2 рекорди Гіннеса.
Найбільший в світі універмаг і самий найбільший в світі консольний дах. Це відповідно, універмаг Сінсеге Сентум та Cinema Center. На них ми помилуємося зовні, якщо ви попадете в середину універмага, тоді ви сможете вийти, мабуть через декілька днів :).
Фестиваль феєрверків.
У вечорі сьогодні в Пусані свято: фестиваль салютів! Ви можете заздалегідь придбати білети на кращі місця , розміщені на пляжі, або спробувати подивитися грандіозне видовище як-небудь з боку, але при цьому - безкоштовно ...
7 день

03.11.2019
Пусан - Осака
Сніданок в готелі.
Виписка.
Трансфер в а/п Пусана.
Виліт до Осаки.
Приліт в Осаку.
Груповий трансфер у готель.
Розміщення у готелі.
8 день

04.11.2019
Осака - Кіото
Сніданок у готелі.
Екскурсія Кіото на замовленому транспорті.
Кіото - це давня імператорська столиця Японії, одне із самих старих міст країни, вся історична частина якого відноситься до Світової спадщини ЮНЕСКО. Це місто з витонченими традиціями, було засноване в кінці 8 століття та протягом майже дванадцяти століть служило резиденцією імператорів.
Серед більшості храмів та сакральних споруд Кіото можно виділити храм Сандзюсан-гендо, зведений ще у 1164 році, який на сьогоднішній день є самою довгою дерев’яною будівлею в світі. В довгому центральному залі в напівтемряві розміщені 1001 статуя богині Каннон Милосердної.
Обід в традиційному японському ресторані.
Ще однією перлиною Кіото є Кінкаку-дзі, “Золотий павільйон”, витончений трирівневий храм, дахи якого покриті тонкими листами золота. Будівля увінчана традиційним бронзовим феніксом. Храм розміщений у чудовому прогулянковому саду періоду Муроматі.
Неподалік розміщений всесвітньо відомий філософський дзенський сад каменів Реандзі: на білому гравії здавалося б хаотично розкидано п’ятнадцять каменів, але з любої точки завжди буде видно тільки чотирнадцять…
Ви також побачите храм Кійомідзудера - Храм Чистої води, звідки з нависаючої над прірвою відкритою верандою відкривається приголомшлива панорама на Кіото. Там же і розміщене легендарне джерело здійснення мрій: якщо загадати бажання та зробити три ковтка, то згідно з стародавнім повір'ям, це бажання обов’язково здійсниться…
На завершення екскурсії невелика прогулянка по стародавньому району Гіон, де вечорам є шанс зустріти гейшу, що поспішає по своїм справам.
Повернення до готелю в Осака.
9 день

05.11.2019
Осака
Сніданок в готелі.
Виписка.
Вільний час в Осака (наші рекомендації).

Після обіду самостійний переїзд в Токіо на швидкісному потязі (2.5 години).

За бажанням, за додаткову плату екскурсія Нара та Осака на громадському транспорті.
Нара - одне із найкрасивіших міст, донині, що зберегло дух старих традицій Японії. По легендам, саме на землі Нари, перший японський імператор Дзімму поклав початок японській державності.
В період з 710 по 784 р. Нара була столицею Японії. Тут знаходиться величезна кількість пам’ятників історії, культури та архітектури, багатьом з котрих присвоєно статус Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Ви відвідаєте давній храмовий комплекс Тодайдзі, з його величезною територією і безліччю павільйонів. Всередині основного корпуса на пелюстках священного лотоса сидить велична 15-метрова статуя Будди.
Ви пройдетесь по парку, в якому живуть сотні ручних оленів, котрих ви можете годувати з рук.
Обід у місцевому ресторані, традиційні блюда з місцевих інгредієнтів.
У Оленячому парку на окраїні міста ви також відвідаєте храм Касуга Тайся.
Далі переїзд в Осаку. Тут ви відвідаєте замок Осака - п'ятиповерховий самурайський замок, зігравший ключову роль в японській історії 16 - 17 століть; можете насолодитися панорамою міста та його  місцевостями з висоти відкритого оглядового майданчика ультрасучасного офісного хмарочоса в 173 поверхи - Умеда Скай Білдінг.
10 день

06.11.2019
Токіо
Сніданок в готелі.
Екскурсія Токіо на замовленому транспорті.
Ви проїдете кварталом Сіндзюку -  розважальному, діловому та торговому району Токіо. Тут знаходяться офіси  потужних корпорацій, універмаги, розважальні центри, ресторани та великі  готелі. Саме тут розміщена сама найбільша залізнична станція в світі та головні адміністративні будівлі Японії, а також дві вежі-хмарочоси, в яких розташована Токійська мерія. Оглядовий майданчик в будівлі мерії відкриває чудовий вид на Токіо та прилегле передмістя.
Прогуляєтеся по прекрасному саду Сіндзюку Гьоен. Парк не має єдиного стилю, тут ви побачите і японський сад з чайними будинками і англійський ландшафтний сад з широкими луками і симетрично збудований французький сад. Восени парк заворожує жовтими, червоними та пурпуровими фарбами.
Перлиною екскурсії стане район Асакуса, один з небагатьох районів Токіо, в якому збереглась атмосфера столиці епохи Едо. Ви не тільки насолодитесь чудовим храмовим ансамблем Сэнсодзи, але і зможете придбати любий сувенір на довгих вуличках з магазинами. Тут шумно і багатолюдно незалежно від дня тижня.
Обід.
Проїзд найгарнішим мостом Токіо Rainbow Bridge в район Одайба, котрий часто називають містом 21 століття, так як він повністю побудований на насипних землях. Прогулянка по набережній Токійської затоки, звідки відкривається дивовижний вид на центральний Токіо. Саме там знаходиться зменшена копія статуї Свободи та гігантський робот Гандам - персонаж архіпопулярного аніме-серіалу “Мобільний воїн Гандам” - висотою з семиповерховий будинок!
11 день

07.11.2019
Токіо - Нікко
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом.
Екскурсія Нікко.
Нікко - місце яке, як говорить його назва, виділяє сонячне сяйво. З тих пір, як у 17 столітті тут був збудований храмовий комплекс з мавзолеєм великого сегуна Токугава Ієясу, Нікко стало синонімом розкоші.
Червоний міст Сінкьо, по якому могли ходити лише посланці сегуна або імператора, побудований на тому місці, де засновник першого храму в горах Нікко буддійський монах Седо, по легенді пересік бурхливий гірський потік на спинах двох гігантських змій.
Зал трьох Будд у храмі Ріннодзи, де знаходиться унікальна композиція з трьох триметрових статуй - Будди Аміди, Богині Милосердя Каннон с головою коня та тисячорукою Каннон. Відразу за храмом - бронзовий стовп світу, в якому замуровано 1.000 буддійських сутр.
Класичний пейзажний сад Сьоен, спроектований таким чином, що тішить очі тонкою красою природи в любій порі року.
Обід в мисливському ресторані розміщеному на березі живописного гірського озера.
Священна стайня з відомим всьому світу барельєфом трьох мудрих мавп, пози яких говорять: “не бачу зла, не чую зла, не говорю зла”.
Храм співаючого дракона Хондзідо, де на стелі намальований величезний дракон. Він подає голос, коли стоїть під ним монах який особливим чином вдаряє в дерев'яні дощечки. Головні ворота Йомеймон, багато інкрустовані тонким різьбленням по дереву. На одній з колон малюнок перевернутий вверх ногами, що б уникнути заздрості злих духів. Хонден - основний зал святилища, де покояться обожнені духи трьох великих сегунів Японії - Ієясу Токугави, Хіндейоси Тойотомі та Йоритомо Мінамото. Бажаючі можуть подолати 200 кам'яних сходів, що ведуть до бронзової пагоди Ходо, під склепіннями якої упокоївся прах Іеясу.
Піднявшись по гірському серпантину ви побачите каскад водоспадів Кегон.
Повернення в Токіо.
12 день

08.11.2019
Токіо - Хаконе
Прекрасний природний парк Фудзі-Хаконе-Ідзу включає в себе гору Фудзі та п’ять озер у підніжжя гори, рельєфний скельний півострів Ідзу та район сірководневих термальних джерел в гігантській кальдері згаслого вулкана - Хаконе. У 1936 році парк Фудзі-Хаконе-Ідзу отримав статус найкращого національного парку Японії. У парку Хаконе є художні музеї, навісні канатні дороги, старовинні храми, фешенебельні ресторани та чисте гірське повітря. В 17-му столітті через ущелину Хаконе проходив пішохідний шлях Токайдо, що зв'язував сегунське місто Едо (пізніше Токіо) з імператорським стародавнім містом Кіото. На одному з ділянок стародавньої дороги розташовувалася застава Сейкісьо, що служила основним контрольно-пропускним пунктом шляху Токайдо. Відвідування сучасного музею застави, який майстерно відтворює колорит епохи Едо. А на самій високій точці гірського схилу над озером Асі розкинувся дивовижний парк Онсі Хаконе с бамбуковим гаєм та оглядовими альтанками над озером. З оглядового майданчика парка відкривається прекрасний вид на гору Фудзі.
Після парка по брукових сходах ви піднімитеся до стародавнього храму Хаконе, збудованому ще в 757 році.
Від храму ви спуститеся до берега Мото-Хаконе і на великому піратському кораблі прокатаєтеся озером Асі, звідки канатною дорогою піднімитеся до долини гейзерів “Овакудані”. Вам відкриється вид на долину з гейзерами та сірчаними басейнами, а за доплату на місці можна спробувати чорні яйця, зварені в сірчаному джерелі.
У ясну погоду над долиною гейзерів ясно помітний величний силует гори Фудзі.
*У випадку туману гора не видно.
13 день

09.11.2019
Токіо
Сніданок у готелі.
Вільний час в Токіо (наші рекомендації).
14 день

10.11.2019
Токіо
Сніданок у готелі.
Виписка з готелю.
Трансфер в аеропорт Наріта. Реєстрація на рейс.
За бажанням можливе продовження або часткова зміна програми.

У вартість включено:

 • проживання в готелях вибраної категорії;
 • харчування — сніданки, 4 обіди;
 • всі трансфери, зазначені в програмі;
 • екскурсії за програмою у супроводі російськомовного гіда;
 • всі вхідні квитки за програмою;
 • з/д переїзди;
 • оформлення візи в Японію;
 • оформлення візи в Республіку Корея

Додатково оплачується:

 • міжнародний авіапереліт;
 • внутрішній переліт Пусан - Осака (від 130$);
 • додаткові екскурсії за бажанням;
 • медичне страхування;
 • всі особисті витрати
Деталі продукту
Ціни та готелі

Меню

Налаштування