Подих священних місць

• 9 міст, 9 екскурсій
• Токіо, Кіото, Нара
• Ісе, Мікімото, Кумано, Коясан
• 2 ночі в рьоканах, ночівля в сюкубо
• мінімум 4 люд.


 протягом року
4 690 $  

Виберіть бажану дату

- можливі дати заїзду
Опис

Маршрут: Токіо - Нагоя - Ісе - Мікімото - Кацуура - Кумано - Коя-сан - Кіото - Нара

Тривалість: 10 днів / 9 ночей

Пропонуємо Вам зануритися в світ дзен буддизму, відвідавши стародавні реліквії Японії. Священні місця Ісе дзингу, Коя-сан і Кумано, що переплітаються з неповторними гірськими краєвидами, високими водоспадами і чарівними затоками .. За традицією зустріне Вас місто хмарочосів і контрастів - Токіо, стародавні столиці Кіото і Нара похваляться перед Вами своїми головними храмами, садами і парками, ну а мальовничий острів Мікімото залишить незабутні враження від перлинних шедеврів і демонстрації видобутку тих самих перлів.

1 день
Токіо
Приліт до а/п Наріта. Зустріч із супроводжуючим в а/п.
Груповий трансфер до готелю мікроавтобусом.
Розміщення в готелі (після 16:00).
Вільний час.
2 день
Токіо
Сніданок у готелі.
Виписка з готелю. Зустріч з гідом в холі готелю.
Оглядова екскурсія по Токіо.
Ви проїдете по кварталу Сіндзюку - великому розважальному, діловому і торговому району Токіо. Тут влаштувалися офіси великих корпорацій, універмаги, розважальні центри, ресторани і найбільші готелі. Саме тут розташована найбільша залізнична станція у світі і головні адміністративні будівлі Японії, у тому числі дві вежі-хмарочоси, займані Токійською мерією. Оглядовий майданчик у будівлі мерії відкриває прекрасний вид на Токіо і прилегле передмістя.
Ви прогуляєтеся по прекрасному саду Сіндзюку Гьоен. Парк не має єдиного стилю, тут ви побачите і японський сад з чайними будиночками, і англійський ландшафтний сад з широкими лугами, і симетрично побудований регулярний французький сад. Восени парк зачаровує жовтими, червоними і пурпурними барвами.
Далі ви переїдете в район Сібуя, який розташувався у однойменної залізничної станції. Днем натовпи модних жителів перетікають із станції в кращі магазини одягу, дорогі бутики і майже занадто круті японські паби - ізакаї.
Символ району Сібуя - невелика статуя Хатіко, вірного пса, що чекав хазяїна біля воріт станції до самої смерті. Ця історія знайома багатьом по голлівудських і японських фільмах. Хатіко - популярне місце зустрічей, але по вихідних дуже складно знайти один одного в квітчастому натовпі. А перед сквериком з бронзовою статуєю знаходиться найжвавіший у світі пішохідний перехід (перехрестя семи доріг), що незмінно заповнюється величезною кількістю людей з кожним зеленим сигналом світлофора.
Обід.
Перлиною екскурсії є район Асакуса, один з небагатьох районів Токіо, в якому збереглася атмосфера столиці епохи Едо. Ви не лише насолодитеся прекрасним храмовим ансамблем Сенсодзі, але і зможете придбати будь-який сувенір на довгих вуличках з магазинчиками. Тут шумно і багатолюдно незалежно від дня тижня.
Проїзд через найкрасивіший міст в Токіо Rainbow Bridge в район Одайба, який часто називають містом 21 століття, оскільки він повністю побудований на насипних землях. Прогулянка по набережній Токійської затоки, звідки відкривається прекрасний вид на центральний Токіо. Там же знаходиться зменшена копія Статуї Свободи і велетенський робот Гандам - персонаж архіпопулярного аниме-серіалу "Мобільний воїн Гандам" висотою з семиповерховий будинок!
Повернення до готелю.
3 день
Токіо - Нагоя
Сніданок у готелі. Виписка.
Переїзд на поїзді-пулі «Сінкансен» Hikari (1 год 55 хв) або Nozomi (1 год 40 хв) до Нагої.
Приїзд до Нагої. Зустріч з гідом на платформі.
Екскурсія Нагоєю (на замовному транспорті).
Нагоя відома як батьківщина компанії "Тойота Мотор", одного з лідерів серед світових автогігантів. Саме з меморіального музею Тойота Курагайке, виставкового холу Тойота, почнеться екскурсія, де представлені нові моделі авто і технологічні рішення автопрому Японії.
У центрі міста розташований старовинний замок Нагоя, заснований на замовлення сьогуна Токугава Іеясу, його будівництво було закінчено в 1612 році. Три кутові вежі, троє зовнішніх воріт, масивні стіни і більшість картин на розсувних дверях в палаці всередині хоммару дивом пережили вогонь і на сьогоднішній день - це важливе культурне надбання Японії.
Також Ви відвідаєте художній музей Токуґави, де зберігається багате майно родини Оварі. Виставки включають самурайську броню, мечі, чайний посуд, маски і костюми театру Но, вірші, сувої і карти.
Поруч з музеєм розбитий японський пейзажний сад. Він був частиною місця проживання відставних місцевих лордів, зруйнований під час війни. З 2001 сад був відновлений як традиційний японський пейзажний сад.
Розміщення в готелі.
4 день
Нагоя - Ісе - Мікімото - Кацуура
Сніданок.
Зустріч з гідом. Трансфер на станцію. Переїзд до Ісе (1 год 20 хв).
Екскурсія розпочнеться з відвідин найважливішого релігійного центру країни, сховища синтоїстських скарбів - храму Ісе дзингу. Святилище присвячено богу Аматерасу о-мікамі. Храм Ісе зберігає в собі безліч національних багатств, наприклад Святе дзеркало, яке відноситься до імператорських символів. Від нього починається паломницька стежка до інших синтоїстських святилищ: Кумано-Хонг-тайся, Кумано-Наті-тайся і Кумано-Хаятама-тайся. Святині зачаровують своєю надзвичайною простотою. До основного храму веде алея багатовікових криптомерій, прикрашена кількома величезними торіямі-воротами.
Потім Ви підете до знаменитих священних для японців «скель-подружжя» Меото-Іва. Згідно з синтоїзмом, ці два камені уособлюють двох богів Ідзанагі та Ідзанамі, що є прабатьками не тільки землі японської, а й усіх камі - японських божеств. Прийнято вважати ці дві скелі алегорією союзу між чоловіком і жінкою.
Далі Ви відвідаєте невеликий острів, на якому розташувався музей перлів Мікімото. На тлі зелених хвойних рослин і блакитної гладі моря зустрічати Вас буде статуя Кокіті Мікімото, засновника цього музею і людини, якій ми всі зобов'язані створенням перших штучних перлів.
На першому поверсі музею розташувалася експозиція, що розповідає все про культивування перлів. На другому поверсі на Вас чекають експонати античного ювелірного мистецтва, зібраного з різних куточків землі, а також виставка шедеврів ювелірного дому Мікімото. Серед них є пятиярусная пагода з більш ніж 12 тисяч перлин і «Перлинний глобус», що досягає 33 см в діаметрі, моря в якому перлинні, а континенти відлиті з 22 кілограм чистого золота. Ви також подивитеся на шоу нирців ама. Зайнявши місце на спеціальному оглядовому майданчику, Ви на власні очі побачите весь процес добування перлів.
Переїзд до Кацуури.
Розміщення в рьокані (традиційний японський готель). Відпочинок в онсенах готелю і вечеря.
5 день
Кацуура - Кумано
Сніданок.
Зустріч з гідом.
Переїзд до порту Кацуури. Це воістину чарівне містечко. Води затоки Кацуура поцятковані маленькими острівцями, їх тут налічується понад 130. Для бажаючих завжди знайдеться катер, щоб покататися цим морським лабіринтом. Крім того, в цьому містечку базуються рибальські флотилії, що видобувають у відкритому морі тунця. Тому в Наті-Кацуура працює величезна кількість рибних ресторанчиків, де за помірну плату можна поласувати вишуканими і дуже свіжими дарами моря.
Звідси, паломницькими стежками, і почнеться Ваш шлях до святинь Кумано.
Кумано можна назвати свого роду «загубленим світом», що разюче відрізняється від галасливих міст країни. Тут, як в заповіднику, зберігається шматочок старої патріархальної Японії з її маленькими придорожніми каплицями (одзіся), що так само стоять уздовж старих шляхів, як і тисячоліття тому.
Мабуть, найбільш цікавими ділянками старої дороги в Кумано можна вважати відрізок Даймондзака (Холм Великих Воріт), який веде до храму Кумано Наті-тайся, протяжністю 2,4 кілометра, що проходить уздовж алеї з тисячолітніх японських кедрів. Прогулюючись кедровою алеєю, дуже легко відчути на собі атмосферу таємничості і багатовікової давності цих місць. Приведе Вас цей шлях до храму Кумано Наті-тайся - Святилище входить до складу «Трьох священних гір Кумано». Воно примикає до Сейганто-дзі - буддійського храму.
Зі сходу від кумирні розкинувся древній ліс, який японці вважають священним. Також існує повір'я, що всередині Кумано Наті-тайся живе дух водоспаду. При храмі можна помилуватися таким природним дивом, як найвищий в Японії водоспад Наті-но такі, мереживним потоком скидається з висоти 133 метри і триярусна пагода. Він оточений чотирма десятками менших водоспадів, що додає особливої краси тутешнім краєвидам.
Святилище Наті-тайся з'явилося в 1853 році. 12 божеств Кумано є тут основними божествами. Усередині Кумано Наті-тайся знаходиться дерев'яна статуя го-синтай, її копія виставлена і в музеї Кумано хаятама тайся. Допоміжна кумирня під назвою Какехіко-дзіндзя присвячена триногій небесній вороні Ятагарасу.
Святилище є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Розміщення в рьокані (готелі японського типу). Вечеря.
Ви зможете також відпочити в онсенах на березі річки Мідорі, що означає "зелений", але не звичний нам зелений, а щось схоже з бірюзою або смарагдом.
6 день
Кумано - Коясан
Сніданок.
Виписка. Зустріч з гідом.
Сьогодні Ви пройдете ще одну ділянку священного шляху. Багатомісячний шлях паломників лежав через гори до священного храму Кумано Хонгу-тайся, який вважається головним святилищем з більше 3000 кумирен, розташованих на території всієї Японії.
Помітні здалеку ворота торії і будівлі храму, безсумнівно, є довгоочікуваними місцями після такого довгого переходу. На жаль, головну будівлю храму було знищено під час повені в 1889р. Приблизно в 500 метрах на північ відбудований сучасний храм.
Уздовж дороги до Хонг Тайся покоїться безліч руїн, і з тутешніми місцями пов'язано безліч легенд.
Всі споруди на території святилища виконані в традиційному японському стилі, навколо них розташовано безліч статуй і монументів буддійських божеств. Святилище Хонгу занесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Переїзд до Коя-сан.
Розміщення в готелі на території монастиря (сюкубо).
Вечеря.
7 день
Коя-сан - Кіото
Ранній сніданок ченців.
Зустріч з гідом.
Екскурсія по Коя-сан (пішохідна).
Це священна гора, вкрита заростями чорних кедрів і криптомерій, місце найбільш шановане японськими буддистами.
Ви відвідаєте храм Конго-будзі, головний храм школи сінгон, побудований в 1592 році. Храм багато разів горів, піддавався природним катаклізмам, перебудовувався. У 1863 році постаріла будівля була реконструйована. Стародавній інтер'єр постаралися зберегти, особливо вражають розсувні ширми з картинами прославлених майстрів XVI століття. На подвір'ї храму дуже гарний сад каменів Банрютей, де можна перевести дух і випити чашку чаю, приготованого ченцями. Особливо привертають увагу його рододендрони і розписані розсувні двері внутрішніх приміщень.
Чудовий комплекс Дан-дзьогаран, розташований трохи далі, включає найстарішу з усіх, що знаходяться на горі, будівель - Фудодо, побудовану в 1197 році, і Компон дайто, чудову червоно-білу пагоду - символ Коясана.
Походивши храмами, Ви доберетеся до головного цвинтаря буддійської Японії - Окуноїн. Кожен поважаючий себе японський буддист, навіть ті, хто дотримується інших течій буддизму, заповідає поховати хоча б шматочок свого тіла на цьому кладовищі. Кладовище приголомшує більше 200 тисяч могил, стежка веде майже три кілометри через все кладовище, над головою підносяться величезні вікові сосни і кедри, по обидва боки - буддійські надгробки найрізноманітніших форм.
Цікава пам'ятка Коясана, яку не можна пропустити - це мавзолей Іеясу Токугави. У 1603 році владу в Японії отримав Іеясу Токугава з титулом «сьогун». Протягом близько 250 років сьогунат на чолі з нащадками Токуґави керував Японією (період Едо), поки в 1867 році прихильники імператора не влаштували революцію і не повернули реальну владу імператору.
Переїзд до Кіото (близько 2,5 год).
Прибуття, зустріч з гідом на платформі. Трансфер до готелю.
8 день
Кіото
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом.
Екскурсія по Кіото (на замовному транспорті).
Ви відвідаєте храм Кінкакудзі - Золотий павільйон. Верхні поверхи павільйону покриті найтоншими золотими пластинами, які красиво відбиваються в воді ставка, що навколо Кінкакудзі. Ставок так і називається "Дзеркальний". Павільйон оточений мальовничим садом, в якому приємно прогулятися навіть в японську спеку.
Потім Ви зможете зайнятися медитацією в саду каменів при храмі Рьоандзі. Можливо, у Вас вийде вирішити загадку саду - адже з будь-якої точки можна побачити лише 14 каменів з 15, розташованих в саду. Вважається, що Ви побачите 15 камінь лише тоді, коли пізнаєте просвітлення.
Ви прогуляєтеся бамбуковим гаєм в районі Арасіяма, Саган. Тихий шелест бамбука надає надзвичайно заспокійливу дію. Ви відчуєте єднання з природою в момент, коли Вас з усіх боків обступили чарівна зелень і стрункі стовбури бамбука.
Перлиною екскурсії є храм Сайходзі з його знаменитим садом мохів. Вся територія саду вкрита 120-тю різновидами моху - сад по праву вважається однією з найбільш чудових пам'яток Японії. Для відвідування саду необхідний спеціальний дозвіл.
Потім Ви відвідаєте справжній замок сьогуна Токугава - замок Нідзьо. Замок носить ім'я дороги, на якій розташований. Цікаво, що підлоги в замку називають "співаючими" - сьогун, щоб уберегти себе, наказав створити спеціальну систему мостин, які видають звук співу японської очеретянки, якщо на них наступити. Сьогун пішов, але мостини залишилися, щоб захоплювати нащадків.
У сінтоїстському святилищі Фусімі-Інарі, куди Ви поїдете далі, Ви зможете звернутися до Інарі, синтоїстського божества достатку, і побажати собі коханому щастя і успіху в житті. Божество з давніх часів вважається покровителем сільського господарства і торгівлі, а храм ніколи не пустує. Багато мандрівників відвідують храм через декілька тисяч священних воріт торії, які простягаються на 4км по найближчих горах.

Увечері, за бажанням, за дод. плату пропонуємо:
Вечеря з гейшею в традиційному японському ресторані високої кіотоської кухні
9 день
Кіото - Нара - Токіо
Сніданок у готелі.
Виписка.
Екскурсія до Нари (на громадському транспорті).
Ви прогуляєтеся великим парком в центральній Нарі. Парк є батьківщиною сотень оленів, що вільно бродять територією. У синтоїзмі олені вважаються посланцями богів, тому майже 1200 на диво ручних оленів Нари стали символом міста і є природним скарбом.
Далі Ви побуваєте в храмі Тодайдзі ("Великий Східний Храм"). Він є одним з найбільш відомих і впливових храмів Японії. Крім того, що в храмі Тодайдзі знаходиться найбільша в світі бронзова статуя Будди, цей храм - найбільша в світі дерев'яна храмова будова.
Також відвідаєте Касуга Тайся, який є найзнаменитішою святинею Нари. Храм був заснований в рік заснування столиці в 710р. і присвячений божеству, яке охороняло Нару від напастей. Храм відомий своїми ліхтарями, які були пожертвувані прихожанами. Сотні бронзових ліхтарів створюють надзвичайну атмосферу величної таємничості.
Переїзд на станцію Кіото. Посадка на поїзд-кулю "сінкансен" і переїзд до Токіо.
Прибуття, самостійне розміщення в готелі.
10 день
Токіо
Сніданок у готелі.
Виписка з готелю, зустріч з водієм.
Груповий трансфер до аеропорту. Реєстрація на рейс.

За бажанням можливе продовження або часткова зміна програми.
У вартість включено:
 •      проживання в готелях 3* - 4*;
 •      харчування - сніданки, 3 вечері;
 •      всі трансфери, зазначені в програмі;
 •      екскурсії за програмою в супроводі російськомовного гіда;
 •      всі вхідні квитки за програмою;
 •      всі залізничні переїзди з проїзним JR Pass;
 •      оформлення візи;
 •      путівник Японією

Додатково сплачується:
 •     міжнародний авіапереліт;
 •     додаткові екскурсії за бажанням;
 •     медична страховка;
 •     всі особисті витрати

Деталі продукту
Ціни та готелі

Меню

Налаштування