Прихована Камакура і острів Еносіма

• тривалість - 10 годин
• храми і бамбукові гаї Камакури
• мальовничий острів Еносіма
• російськомовний гід


 протягом року
200 $  

Виберіть бажану дату

- можливі дати заїзду
Опис

Початок екскурсії: Токіо
Тривалість: 09: 00-19:00
Харчування: немає
Тип транспорту: автобус

Пропонуємо Вам захоплюючу екскурсію на морське узбережжя Японії.
Самостійний переїзд до місця зустрічі з групою (Keio Plaza Hotel, Shinjuku)
Першою Вашої зупинкою стане древнє місто Камакура, столиця першого японського самурайського уряду. Камакуру називають маленьким Кіото східної частини Японії. Місто до цього дня зберіг свій історичний вигляд з храмами, садками і затишними сувенірними вуличками.
Ви побачите 13-метрову бронзову статую Будди «Дайбуцу», відлиту в 1252 році - видатний зразок скульптури епохи Камакура.
У парковій зоні на узбережжі Ви відвідаєте найстаріший буддійський храм Хасе-дера, заснований в 736 році, з 11-ти метровою дерев'яною статуєю богині милосердя Каннон і печерою богів-покровителів мистецтв і ремесел Бентен. З оглядового майданчика храму Хасе-дера відкривається чудова панорама узбережжя і центру старовинної Камакури.
Залишивши позаду старовинну Камакуру, по підвісній дорозі Ви переїдете на мальовничий вулканічний острів Еносіма, розташований в затоці Сагами. На острові Ви відвідаєте діючий маяк «Морська свічка» з оглядовим майданчиком на висоті 100 метрів над рівнем моря.
На березі затоки розташований унікальний водний комплекс «Ено Спа» з саунами, термальними лікувальними ваннами в печерних гротах і плавальним басейном під відкритим небом з видом на море. Запрошуємо Вас розслабитися і вдихнути свіжий морський аромат і подивитися чудовий захід з басейну над морським берегом Еносіми.
Повернення в Токіо.

* Необхідно мати з собою купальники. У зимовий період зовнішній басейн закритий.

Деталі продукту
Вартість екскурсії

Меню

Налаштування