Сакура і гліцинії в травні

ТОП-місця милування сакурою
• 10 міст, 8 екскурсій
• сакурні тунелі в Аоморі та Акіті
• мальовнича затока Мацусіма
• найглибше блакитне озеро Японії
• парки гліциній, азалій, сади бонсай..
• 11 сніданків, 5 обідів, 1 вечеря


 27 квітня 2020
3 795 $  

Виберіть бажану дату

- можливі дати заїзду
Опис

Маршрут: Токіо - Мацусіма - Хіраїдзумі - оз. Тадзава-ко - Какунодате - Хіросакі - Токіо - Асікага - Омія (селище бонсай) - Кіото - Арасіяма - Нара - Фусімі-Інарі - Токіо

Тривалість: 12 днів / 11 ночей

Кращі місця милування сакурою в Японії, пахучі грона гліциній, тисячі кущів азалій .. Все це, і далеко не тільки, буде вас супроводжувати протягом всього маршруту.

Справжнє диво світла, один з трьох кращих традиційних пейзажів Японії - соснові острови Мацусіма, сади каменів і мохів, «перлина півночі» в Хіраїдзумі, блакитні води найглибшого озера Японії Тадзава-ко, овіяний легендами самурайський Какунодате і обрамлена гронами сакури дамба річки Тамагава . Одне з найкрасивіших місць милування сакурою в Аоморі - Хіросакі, відомий своїми неповторними вишневими тунелями.
Місто майбутнього - Токіо з
садами, що потопають у цвітінні, буйство фарб неповторних гліциній в Асікага і тисячі маленьких шедеврів у "селищі Бонсай".. На зміну яким прийдуть буддійські храми і бамбукові гаї Арасіями стародавнього Кіото, доброзичливі ручні олені Нари, й відомі тисячі воріт Фусімі Інарі.

Переваги подорожі:
- міні-група не більше 10 чол .;
- унікальний, авторський маршрут;
- 8 екскурсій у супроводі російськомовних гідів;
- кращі місця милування сакурою, тунелі неймовірних гліциній, маленькі шедвральні деревця "бонсай" - все в одній подорожі;
- нічівля в традиційному рьокані з геотермальними джерелами на березі мальовничої затоки;
- путівник Японією, тепла атмосфера і увага
кожному туристу гарантовані!

1 день
Токіо
Приліт до аеропорту Наріта. Зустріч із супроводжуючим в аеропорту.
Груповий трансфер до готелю мікроавтобусом.
Розміщення в готелі (після 16:00).
Вільний час.

За бажанням, за додаткову плату рекомендуємо приєднатися до екскурсії:
- Вечірній Токіо з вечерею
2 день
Токіо - Мацусіма
Сніданок у готелі.
Виписка.
08:30 Переїзд в Сендай (1,5 год).
Зустріч з гідом на платформі.
Переїзд на узбережжя Мацусіма (локальний поїзд, близько 40 хвилин).
Ви здійсните круїз затокою Мацусіма (що в перекладі з японської мови означає «соснові острови»). Мацусіма - це гордість префектури Міягі і один з трьох традиційних пейзажів Японії. Затоку часто називають «морем, повним кораблів». Все тому, що його наповнюють 250 невеликих острівців найвигадливішої ​​форми. Подібних див на світі зовсім небагато.
В панораму затоки блискуче вписаний дзен-буддійський храм Зуйгандзін. Храм є відображенням природної краси Мацусіми, не випадково його називають 251-им островом Мацусіми. Зуйгайдзін є одним з найвідоміших і видатних храмів Дзен в Регоні Тохоку, заснований в 828 році, відомий своїми позолоченими розсувними дверима фусума і є національним надбанням Японії. До нього веде кедрова алея, але також на територію храму можна потрапити через печери праворуч, які використовувалися в минулому, як місце для медитацій.
Ви відвідаєте храм Енцуін, який знаходиться поруч з храмом Зуйгандзін. Енцуін був побудований в пам'ять рано померлого Дате Мітсумуне, онука Дате Масамуне. Інтер'єр мавзолею декорований сухозлитним золотом і багато прикрашений картинами, які включають в себе невеликі західні символи піки, черви, бубни, трефи і найстаріший японський образ троянди.
В Енцуіні є сад каменів, сад моху, розташований навколо ставка, що має форму ієрогліфа "серце", і сад троянд, де цвітуть кілька сотень трояндових кущів.
Розміщення в рьокані біля затоки Мацусіма.
Вечеря в стилі кайсекі рьорі.
3 день
Мацусіма - Хіраїдзумі - озеро Тадзава-ко
Сніданок у готелі. Виписка.
Зустріч з гідом в готелі.
Екскурсія на замовному транспорті.

Відправлення в Хіраїдзумі (1,5 год).
Хіраїдзумі в префектурі Івате - тихе місце з сонними долинами і високими гірськими ланцюгами.
Ви відвідаєте замок-монастир Тюсондзі. Храм є «перлиною Півночі».
Зовнішня будівля Кондзікідо, що вражає уяву своєю розкішшю, побудована в 1124 році. Являє собою єдиний витвір мистецтва у вигляді архітектурно-скульптурного ансамблю, що складається з покритого всередині і зовні сусальним золотом храму будди Аміда, чотирьох несучих колон, буддійських статуй і вівтаря, декорованих витонченим різьбленням і буддійськими зображеннями на лаку, покритими золотим порошком ... Тут спочивають останки чотирьох могутніх правителів з роду Осю-Фудзівара (Кійохіра, Мотохіро, Хідехіра і Ясухіро). На даний час Тюсондзі належить скарбниця шедеврів релігійного мистецтва епохи Хейан і більше трьох тисяч об'єктів, внесених японським урядом до списків Національного скарбу і Особливо важливого культурного надбання.
Обід.
Далі на вас чекає переїзд в район озера Тадзава-ко в префектурі Акіта (2,5 год).
Розміщення в готелі.
4 день
Тадзава-ко - Какунодате - Хіросакі
Сніданок у готелі. Виписка.
Зустріч з гідом.
Екскурсія на замовному транспорті.
Ви проїдете берегами найглибшого озера Японії - Тадзава. Його глибина досягає 423,4 м. Лазурний колір води надає озеру містичну красу. Вода не замерзає взимку, і околиці озера гарні в будь-яку пору року. На західному березі озера стоїть бронзова статуя легендарної принцеси Тацуко.
Ви відвідаєте дамбу на річці Тамагава, що славиться чудовими природними краєвидами. Навесні тут особливо красиво, коли вздовж дамби звисають грона сакури.
Обід.
Поруч знаходиться ще одне, овіяне легендами місце - Какунодате. Це невелике місто, в добре збереженому самурайському районі в Акіта. У цьому невеликому місті переважає хвилююча, відчутна атмосфера старого світу. Таке відчуття, що ви подорожуєте в часі. Навесні тут зацвітає 400 вишневих дерев, посаджених уздовж річки Хінокінаігава - це чудове видовище! Дерева були посаджені в 1934 році, і дійти до них від будинків самураїв можна всього лише за 5 хвилин. Легко уявити собі самурая, який проходив цими дорогами повз старовинні будинки Едо і квітучі дерева сакури.
Переїзд в Хіросакі, Аоморі (близько 3,5 год)
Розміщення в готелі.
5 день
Хіросакі - Токіо
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом.
Екскурсія Хіросакі (на замовному транспорті).
Ви відвідаєте історичну експозицію в селі Непута. Тут збережені зовнішній вигляд і обладнання старих ремісничих майстерень, які виробляли одяг, взуття, домашнє начиння, святкові аксесуари, традиційних ляльок, розфарбованих паперових зміїв. Ви будете споглядати квіти і фарби, а також вироби щорічного фестивалю Непута. Фестиваль проводиться в серпні, але його атрибутика зберігається цілий рік. Гуляючи цим районом, Ви почуєте гру на традиційних барабанах тайко і триструнних інструментах сямісен.
Потім на вас чекає обід в місцевому ресторані.
Далі ви прогуляєтеся парком Хіросакі, що відомий по всій країні як одне з найкрасивіших місць квітучої вишні. Він також входить до «Сотні місць милування сакурою». У парку, де побудований замок Хіросакі, висаджено близько 50 видів сакури (2600 дерев), серед яких є і someiyoshino, а також плакуча сакура - shidarezakura. Під час цвітіння «Тунель з сакури» неймовірно прекрасний.
Щорічно з кінця квітня по першу декаду травня проходить «Свято сакури Хіросакі». Сюди приїздять мандрівники з усієї країни. Увечері парк підсвічується, і можна милуватися контрастом дерев сакури і замка Хіросакі.
Посадка на поїзд.
Самостійний переїзд в Токіо (з пересадкою в Сін-Аоморі, 3,5 год) без гіда.
Розміщення в готелі.
6 день
Токіо - Асікага - Омія (селище бонсай)
Сніданок у готелі.
Зустріч із гідом.
Екскурсія в парк гліциній Асікага та "Селище Бонсай" в Омії
(на замовному транспорті).
Переїзд в Асікага (1,5 год.).
Сьогодні на Вас чекає буйство фарб в парку квітів Асікага, який є одним з кращих місць для милування квітучою гліцинією в Японії. Квіти в парку посаджені дуже тісно і створюють дуже красиві і химерні композиції. Парк охоплює близько 8,2 га. Квітки гліцинії, білі, блакитні, фіолетові або пурпурні, схожі на метеликів. Зібрані у великі висячі кисті, вони надзвичайно ефектно виглядають на тлі густого зеленого листя.
Далі Ви переїдете в «Селище Бонсай» в Омії (1,5 ч)
Омія - тихий район міста Сайтама - столиці однойменної префектури. Майже сто років тому сюди переїхали майстри бонсай з Токіо, заснувавши село, що стало світовою столицею мініатюрних дерев.
На території селища працює вісім розплідників, більшість з яких відкриті для туристів. Власники садів продають деревця, керамічні горщики та різні садові інструменти. Бонсаї ростуть роками і навіть десятиліттями, тому місцеві садівники - під стать своєму ремеслу - люди спокійні. Умиротворення буквально розлите по тихих вуличках.
Головна визначна пам'ятка селища - Музей мистецтва бонсай Омія. Тут Вас познайомлять з різними стилями і напрямками бонсай. У дев'яти павільйонах музею зібрано кілька тисяч мініатюрних дерев. У багатьох туристів, які потрапили під чарівність мініатюрної краси, з'являється бажання завести рослину у себе вдома. У музеї розкажуть про те, з чого краще почати.
Повернення в Токіо (45 хв.).
7 день
Токіо - Кіото
Сніданок у готелі.
Виписка.
Зустріч з російськомовним гідом.
Екскурсія по Токіо
(на громадському транспорті).
Проїзд через найкрасивіший міст в Токіо Rainbow Bridge в район Одайба, який часто називають містом 21 століття, тому що він повністю побудований на насипних землях. Прогулянка по набережній Токійської затоки, звідки відкривається прекрасний вид на центральний Токіо.
Там же знаходиться зменшена копія Статуї Свободи і гігантський робот ГАНДАМ - персонаж архіпопулярного аніме-серіалу "Мобільний воїн Ганді" висотою з семиповерховий будинок!
Далі Ви відвідаєте «Декс», в якому знаходиться шоу-рум «Тойоти», де представлені останні моделі "Тойоти", окремий стенд про гібридних автомобілях. Цікаво подивитися виставку "Історичний гараж", де знаходяться старовинні автомобілі як японських, так і зарубіжних компаній.
Потім Ви переїдете в район Асакуса. Ви побачите найстаріший буддійський храмовий ансамбль Сенсодзі, зможете придбати традиційні сувеніри на торговій вулиці Накамісе-дорі.
Обід.

Поблизу від Асакуса знаходиться телерадіомовна вежа Sky Tree, де Ви підніметеся на оглядовий майданчик і побачите місто Токіо як на долоні!
Далі Ви підете до Святилища Камейдо Тендзін, яке здавна славиться красою квітів гліцинії. Ще в епоху Едо в цю пору року гості столиці обов'язково відвідували святилище, щоб помилуватися цвітінням цих надзвичайних звисаючих грон. Довгі лози квітів, що звішуються над ставком, особливо гарні в контрасті з поверхнею води.
Посадка на швидкісний поїзд. Переїзд в Кіото (2,5 год).
Самостійне розміщення в готелі.
8 день
Кіото
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом.
Екскурсія по Кіото
(на замовному транспорті).
Спочатку Ви вирушите в релаксуючу подорож до бамбукового лісу Сагано району Арасіяма - це повний відрив від цивілізації і справжня насолода природою.
Тиша, прохолода, напівтіні, що панують тут, дарують справжнє розслаблення і душевний спокій. Розпочнеться Ваша прогулянка з дзен-храму Тенрюдзі 14 століття, що ідеально вписується до навколишньої природи. Храм знаменитий тим, що через нього йшла вся торгівля з Китаєм аж до 19 століття.
За храмом пролягає чудовий бамбуковий ліс, заради якого ми сюди і приїхали - бамбукові стебла, хитаючись від легкого подиху вітру, видають мелодійні звуки, що нагадують популярні на Сході вітряні дзвіночки. Заспокійливий дзвін, що огортає відчуттям гармонії, і є головним символом бамбукового гаю Сагано. Крім бамбукових алей, тут є храмові споруди і маленький ставок. А в крамницях, розташованих біля головного входу в ліс, можна придбати сувеніри ручної роботи, виготовлені з бамбука, в тому числі кошики, чашки, посуд і коробки.
Далі Ви вирушите споглядати один зі скарбів Японії - Золотий павільйон (Кінкакудзі) - один з основних дзен-буддійських храмів. Він буквально вкритий золотом - два верхніх поверхи повністю покриті листами сусального золота. Кришталева гладь озера Кьокоті, на березі якого височіє храм, відображає чудове сяйво цього золотого дива, а острівці і каміння, що гармонійно обрамляють казковий пейзаж, лише підкреслюють його вишукану красу.
Обід.
Далі Ви підніметеся до одного з найзнаменитіших храмів «Чистої води», заснований в 8 столітті н.е. - храму Кійомідзу-дера. Усередині храмового комплексу розташовані Священні джерела води, що символізують любов, здоров'я і багатство. Врахуйте, що випити можна тільки з одного! Якщо ж випити з усіх трьох, це покаже, що Ви жадібні, і, навпаки, накличе нещастя. Ось вона, японська філософія, в дії! Людина сама повинна вирішити, що для неї важливіше.
Мимоволі замислившись над життєвими цінностями, Ви підете на оглядовий майданчик, де помилуєтеся зверху чудовим храмовим комплексом і прекрасним Кіото в променях сонця. Це буде феєрія фарб і захоплення, справжня насолода красою ...
Тут, на території храму, також розташована найкраща торгова вуличка в Кіото - Мацубара Дорі. Саме тут можна знайти лавки і магазини, які нараховують історію в 200 років. Традиційні солодощі, вироби та прикраси ручної роботи, традиційні чаї та чайні набори до них, антикваріат, кімоно і віяла - Ваша душа знайде тут все, що тільки забажає! І у вас обов'язково буде час для всіляких покупок на цій вуличці.
А ввечері на нас вже чекають вогні знаменитого кварталу гейш - Гіона, де ми з головою занурюємося в традиційну японську культуру. Тут ми і зробимо подорож у часі і опинимося в Японії 17-18 століть. Навколо - старовинні дерев'яні будівлі, під ногами - кам'яна бруківка, а повз Вас, поспішаючи на роботу, пробігають одягнені в парадні кімоно гейші і їх учениці майко. Це буде вечір прекрасного і невловимого світу гейш, що ховає свої вправні таланти за скромними вивісками чайних будиночків.
Повернення в готель.
9 день
Кіото - Нара - Фусімі Інарі
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом.
Екскурсія в Нару і Фусімі Інарі
(на громадському транспорті).
Невелике і тихе японське місто Нара вважається справжньою Меккою для туристів з усього світу.
Сюди приїздять ті, хто хоче ближче познайомитися з історією цієї дивовижної країни і східними традиціями. Колись, 1200 років тому, саме на місці сучасної Нари з'явилася перша столиця Японії, куди і переїхав весь двір імператора.
По приїзду Ви підете в храм Великого Будди Тодайдзі. У цьому храмі знаходиться статуя Великого Будди, який сидить на пелюстках священного лотоса, виплавленого з бронзи. Її створив в 749 році корейський скульптор, якого японці називають Кімімаро. За переказами, на виливок статуї були витрачені всі запаси бронзи в Японії. Ця феноменальна стародавня споруда важить в два рази більше, ніж статуя Свободи в Нью-Йорку!
Ви прогуляєтеся парками Нари. І тут Вас будуть постійно супроводжувати місцеві мешканці - олені.
Нара унікальна тим, що має величезні парки з цими прекрасними і благородними тваринами. Тут їх так багато, що, здається, місто належить їм, а не людям. Оленів можна годувати і гладити, і вони охоче дозволяють з собою фотографуватися.
Обід.
Після повернення в Кіото Ви відвідаєте величний храмовий комплекс Фусімі-Інарі Тайся, який був побудований сімейством Хата у 8-му столітті і присвячений головній синтоїстській богині Інарі, покровительці воїнів і ковалів, богині рису (і сільського господарства в цілому), достатку і успіху. У міру розвитку японської промисловості і зниження значущості сільського господарства, богиня «переорієнтувалася» і стала протегувати промислове виробництво і успіхи в бізнесі. Сьогодні Фусімі-Інарі - один з найпопулярніших храмів Японії і головний храм серед більш 30000 храмів Інарі, розкиданих по всій країні.
Храмовий комплекс займає лісисті схили Інарі-яма. Дорога, по обидва боки якої вишикувалися тисячі червоних торій (ритуальних воріт), піднімається 4 кілометри в сторону вершини. Поруч з воротами можна побачити дюжини кам'яних лисиць. Лисиця в синтоїстській міфології вважається посланцем Інарі. Японці здавна бачили лисиць священними, трохи таємничими створіннями, здатними опановувати душами людей.
Повернення у готель.
10 день
Кіото - Токіо
Сніданок у готелі.
Виписка.
Вільний час для самостійних прогулянок по Кіото.

За бажанням, за додаткову плату
рекомендуємо приєднатися до екскурсій:
- До священної Міядзіми
- Хімедзі і Замок білої чаплі
- Замок Ворона в Окаямі ті водяні канали Курасікі


Увечорі самостійний переїзд до Токіо (2,5 год).
Самостійне розміщення в готелі.
11 день
Токіо
Сніданок у готелі.
Вільний час в Токіо, який ви зможете присвятити самостійним прогулянкам, шопінгу або розвагам в
парках Діснейленд та ДіснейСі (наші рекомендаціі).
12 день
Токио
Сніданок у готелі.
Виписка з готелю, зустріч з водієм.
Груповий трансфер в аеропорт. Реєстрація на рейс.
За бажанням можливе продовження або часткова зміна програми.

У вартість включено:
 •     проживання в готелях за програмою;
 •     харчування - сніданки, 5 обідів, 1 вечеря;
 •     всі трансфери, що вказані в програмі;
 •     екскурсії за програмою у супроводі російськомовного гіда;
 •     всі вхідні квитки за програмою;
 •     всі залізничні переїзди по проїзному JR Pass;
 •     оформлення візи в Японію;
 •     путівник Японією

Додатково сплачується:
 •     міжнародний авіапереліт;
 •     додаткові екскурсії за бажанням;
 •     медична страховка;
 •     всі особисті витрати
Деталі продукту
Ціни та готелі

Меню

Налаштування