Сакура в Кореї та Японії

• 10 міст, 9 екскурсій
• Сеул, Кьонджу, Пусан, Токіо, Кіото, Хаконе
• національний парки Кореї та Японії
• фестивалі сакури
• сучасність та традиційність
• 11 сніданків, 4 обіди


 29 березня 2020
2 980 $  

Виберіть бажану дату

- можливі дати заїзду
Опис

Маршрут: Сеул - Сокчо - Похан - Кенджу - Пусан - Осака - Нара - Кіото - Токіо - Хаконе


Тривалість: 12 днів / 11 ночей

1 день
Сеул
Приліт до Сеулу, а/п Інчхон до 11:00.
11:15 Зустріч з супроводжуючим.
Трансфер до готелю.
(У випадку пізнішого прильоту, трансфер за додаткову плату).

15:00 Оглядова екскурсія Сеулом.
Під час цікавої та пізнавальної екскурсії, в якій поєднуються невеликі прогулянки і переміщення на замовленому автотранспорті, ви побачите:
 • Головний стадіон Чемпіонату світу з футболу;
 • молодіжний район Хонде;
 • меморіал Війни (зовнішній огляд);
 • улюблений туристами  район Сеула - Ітевон;
 • престижнну малоповерхову архітектуру Ханамдона;
 • музей мистецтв Samsung Leeum (зовнішній огляд);
 • ворота Піднесеної Шанобливості (Намдемун);
 • мерію Сеула (зовнішній огляд);
 • струмок Чхонгечхон, в якому все штучне: ложе річки, береги, сама вода;
 • головний проспект країни (проспект ім. Великого Короля Сечжона);
 • королівський палац Кьонбоккунг (або Токсугун), де ви не тільки зможете сфотографуватися на тлі класичної палацової архітектури, а й почуєте цікаву розповідь нашого гіда про історію, палацової культуру, звичаї королівської сім'ї, символічні значеня матеріальних атрибутів палацу;
 • зовнішній огляд Президентського палацу;
 • район Самчхон-донг.

Ми поговоримо про феншуй і приципах забудови Сеула, про давню і сучасну історію, трохи - про Корейську війну; про те, чим живе молодь Кореї, люди середнього віку, діти і люди похилого віку. І побачимо безліч найвідоміших визначних пам'яток Сеула! Ми будемо періодично зупинятися для того, щоб сфотографуватися на тлі визначних пам'яток, або трохи прогулятися по самих мальовничих місцях. За королівського палацу же екскурсія займе близько години!
2 день
Сеул - Сокчо
Сніданок у готелі.
8:00 Виписка з готелю і зустріч з гідом у холі готелю.
Трансфер до м. Сокчо, де розташований Національний парк Сораксан.
Трансфер займе близько 3 годин.

Національний парк Сораксан (букв. "Снігові вершини") вважається найкрасивішим національним парком Південної Кореї. У 1982 році парк був включений у список "найбільш важливих об'єктів природної спадщини ЮНЕСКО".
Площа парку 373 квадратних кілометри, розташований парк в провінції Канвондо.
У парку є гондола, якою ми і скористаємося, щоб дістатися майже до вершини одного з піків Сораксан, на якому ви можете побачити руїни стародавньої фортеці Квонгимсон (букв. "Фортеця Квон Гим"). До самого піку ми добираємося пішки - це близько 20-30 хвилин. З цієї вершини відкривається чудова панорама на Східне море, курортне місто Сокчо і гірський масив парку.
Недалеко від нижньої станції гондоли розташований храм Сінинса (був побудований в 6 столітті, але пізніше багато разів перебудовувався). До комплексу храму відноситься статуя Будди Об'єднання (Тхоніль Будда), назва якої відображає прагнення корейців до об'єднання країни.
Мальовничий маршрут веде нас до Хиндиль Паві ("скеля яка коливається"). Величезна скеля хитнеться від дотику однієї людини. Бажаючим піднятися на вершину гори Ульсан Паві доведеться трохи напружитися - висота скелі становить 873 м.

12:00 Обід (самостійно / не входить у вартість програми).
Наш гід порекомендує ресторан / кафе для самостійного обіду.

15:00 Аквапарк і лазні на мінеральних джерелах Waterpia.
«Сорак Вотерпіа» - аквапарк, банний комплекс, водний тематичний парк загальною площею близько 16500m².
Відмінною особливістю Вотерпіі є те, що вся вода в комплексі - мінеральна.
З численних басейнів, ванн і ванночок, водних атракціонів Вотерпіі відкривається чудовий вид на красивий національний парк Кореї - Сораксан, а також Східне море.
Оригінальна температура мінеральної води для Вотерпіі - близько 49 градусів. До складу, поряд з лужними компонентами (натрієві, кальцієві, магнієві і ін.), входять у великій кількості і негативні іони (вуглекислого газу, хлору, вуглекислого газу та ін.), які, як відомо, є ефективними засобами при лікуванні артриту, невралгічних і геріатричних захворювань.

Атракціони і спа: мейлстром (слайд висотою 17 м .; тільки влітку), штучний прибій, аква-плей, острів пригод Adventure Island, Extreme Valley ("екстремальна долина", тільки влітку); банний комплекс СПА-донг.
Розміщення в готелі.
3 день
Сокчо - Похан
Сніданок у готелі.
7:00 Виписка з готелю.
Сьогодні ми рухаємося уздовж мальовничого узбережжя Східного моря в напрямку великого портового міста Похан. Побачимо дорогою багато прекрасного!

8:00 Храм Наксанса
На березі Східного моря, розкинувся один із наймальовничіших і найстаріших храмів Кореї - Наксанса. Заснований легендарним Сіллаксім ченцем Ийсаном в 671 році, храм присвячений Боддхісатві Милосердя Авалокитешваре (по-корейськи Кван). Храм Наксанса вважається одним з восьми найкрасивіших місць (для зустрічі світанку) провінції Канвон-до; давайте ж і ми отримаємо задоволення прекрасними видами храму і моря!

11:00 Озеро Кьонпхохо і павільйон Кьонпходе
Озеро Кьонпхо, назва якого перекладається як "Озеро із дзеркальною поверхнею", - незвичайне природне утворення. Воно з'явилося в результаті перекриття наносами піску бухти Східного моря. В результаті накопичення мулу і піску воно поступово зменшувалося до сучасних розмірів (раніше Кьонпхохо досягало 12 км в поперечині; зараз воно близько 1.7 км в довжину, 800 м. в ширину).
Саме озеро і його околиці овіяні легендами: хварани часів Сілла милувалися його берегами; конфуціанські мужі епохи Чосон любили проводити тут час; тут знаходиться знаменитий мальовничий павільйон Кьонпходе, побудований 1326 році (сучасна будівля також поважного віку - вона була зведена в 1745 р).
Район Кьонпхохо одне з найвідоміших місць милування квітучою вишнею: мальовнича алея огинає берега озера.  У 2018 році під час Олімпійських ігор, на декількох стадіонах, побудованих практично на березі озера, проводилися змагання з хокею, шорт-треку і фігурного катання.

12:00 Обід (самостійно / не входить у вартість програми).
Наш гід порекомендує ресторан / кафе для самостійного обіду.

13:00 найбільша в Кореї карстова печера Хвансонгуль; парк фаличної скульптури Хесіндан.
Печера, розташована в самому центрі "спинного хребта" Кореї - Тхебек, вражає своїми розмірами. Навіть тільки відкрита для відвідування частина печери - це справжній "Палац гірського короля".
Загальна довжина ходів печери - 6.5 км. Печера розташована на висоті бл. 800 м. Над рівнем моря.
Розташований відносно недалеко від Хвансонгуль парк і святилище богині, покровительниці рибалок - Хесіндан - також вражає уяву, але з іншої причини: по легенді, саме зображення фалосів умилостивили дух діви, яка довгий час не давала спокою навколишніх рибалкам, а пізніше стала їх покровителькою.
Розміщення у готелі.
4 день
Похан - Кенджу - Пусан
Сніданок у готелі.
Виписка з готелю і трансфер в Кенчжу (близько 1 год).
Сьогодні у нас довгий день, хоча далеких переїздів не передбачається:
 • світова спадщина ЮНЕСКО - село Яндон;
 • стародавня столиця Сілла - м Кенчжу;
 • і нарешті - головний порт Кореї - Пусан.

8:00 Традиційне корейське село Яндон.
У Кореї не так багато залишилося сіл з критими соломою стріхами. Кажуть, президент Пак Чонхи, правління якого пов'язують зі стрімким зростанням економіки Південної Кореї, відчував особисту гостру неприязнь до солом'яних дахів - вони у нього асоціювалися з бідністю. Тим дивніше, що поруч з найбільшим промисловим центром Кореї, який виник як раз в правління Пак Чонхи, містом Похан, збереглося село, в якому більшість будинків - криті соломою; інша частина будинків - черепицею (президент Пак вважав за краще металеве, більш сучасне, покриття).
Мальовничо розташоване на схилах пагорбів село Яндон практично зберегло свій первозданний вигляд, саме тому в 2010 році воно увійшло до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО разом з іншим відомим корейським селом - Хахве, що в повіті Андон.
Відмінною особливістю сіл другої половини епохи Чосон (починаючи з 17 століття) є наявність 1-2 прізвищ на все село. У Яндон таких прізвищ два - Сон з Вольсон і І з Йогана.
Про цю та інші особливості сільського життя епохи Чосон ми і поговоримо з вами під час незабутньої прогулянки по Яндон. І обов'язково окремо зупинимося на феншуї (пхунсу)!

10:00 Оглядова екскурсія стародавньою столицею Кореї - Кенчжу.
Місто Кенчжу, стародавня столиця корейської держави Сілла, знаменитий своїми пам'ятниками, включеними в всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: курганами, древніми буддійськими монастирями, штучним гротом Соккурам.
Ми відвідаємо буддйскій храм Пульгукса ( "Храм Царства Будди"), яки протягом тривалого часу був головним храмом держави Сілла, Соккурам (штучний грот, в якому збереглася чудова статуя будди Шак'ямуні), сфотографуємося на тлі обсерваторії 7 століття н.е. Чхомсонде, прогуляємося парком королівських поховань і познайомимося з внутрішнім будовою курганів на прикладі одного з них - так званої "Могили Білого коня".
Найстаріший храм Кенчжу часів Сілла періоду Трьох держав - "Храм жовтого дракона", Хванёнса, - не зберігся. Однак у нас залишилася унікальна можливість познайомитися з пагодою, що належить храму Пунхванса. Особливість цієї пагоди: вона побудована з каміння, тесаного так, що вони за формою нагадують цеглини. Що не зробиш, якщо не знайомий з технологією виробництва цегли!
Нас також чекає невелика прогулянка уздовж мальовничого ставка Анапчі - місця відпочинку королів Сілла.

12:00 Обід (самостійно / не входить у вартість програми).
Наш гід порекомендує ресторан / кафе для самостійного обіду.

15:00 Історичний Пусан
Корейська війна (1950-1953 рр.). Пусан - остання надія Південної Кореї. Потоки біженців з усіх районів країни намагаються облаштуватися в місті; нетрі, голод, мінова торгівля з іноземцями на ринках, - такі реалії військового Пусана. Під час екскурсії ви познайомитеся з реліктами війни, які зусиллями місцевих жителів і перетворилися в привабливі галасливі квартали центрального Пусана.
Камчхон.
Мальовничий район недалеко від центру Пусана. Заснований біженцями за часів Корейської війни. В даний час, завдяки зусиллям місцевих жителів, діячів мистецтва і адміністрації міста Пусан, село стало справжньою пам'яткою, з чудовими графіті, камерними скульптурами, химерною малоповерховою архітектурою і ласкавими котиками.
Кукче Січжан ("Міжнародний ринок").
Колись - місце мінової торгівлі між корейцями та іноземцями, нині це - жвавий торговий район, цілком собі цивілізований.
Ринок морепродуктів Чагальчхі.
Найбільший в Кореї ринок морепродуктів, де ви зможете побачити всіляких морських створінь, як зі світу рослин, так і зі світу тварин (і з прикордонних світів теж!).
Меморіальне кладовище ООН.
Корейська війна потрапила в книгу рекордів Гіннесса: найбільшу кількість країн, які підтримали союзника. 67 країн брало участь у війні на стороні Південної Кореї. Кладовище і меморіал увічнили пам'ять загиблих у цій війні.
"Алмазний міст" Кванан Теге.
Пусан - ще й дуже сучасне місто. Найкраще красу сучасної архітектури, висотних будівель району Хеунде, видно з моста над морем Кванан Тегьо. Але і сам міст є однією з візитних карток Пусана! Ми проїдемо по ньому, а милуватися самим мостом будемо з живописного ...
Острів Камелій. Пляж Хеунде.
Це місце зустрічі президентів під час саміту АТЕС-2005. Місце для зустрічі вони вибрали дуже мальовниче! Острів розташований на краю пляжу Хеунде, - мабуть, кращого пляжу Пусана!
Ще 2 рекорди Гіннесса.
Найбільший у світі універмаг і найбільший у світі консольний дах. Це, відповідно, універмаг Сінсеге Сентум і Cinema Center. На них ми помилуємося зовні, бо, якщо ви потрапите в цей універмаг, вийти ви зможете, мабуть, через декілька днів :).

Заселення в готель у Пусані (готель розташований в кращому курортному районі Пусана - Хеунде).
5 день
Пусан - Осака
Сніданок в готелі.
Трансфер в а/п. Виліт до Осака.
Зустріч в а/п. Трансфер до готелю.
Розміщення, відпочинок.
6 день
Осака - Нара
Сніданок у готелі.
Зустріч із гідом.
Екскурсія Нарою на громадському транспорті.
Нара - одне з найкрасивіших міст, яке донині зберегло дух старої традиційної Японії. За легендами, саме на землі Нари, перший японський імператор Дзімму поклав початок японській державності. У період з 710 по 784 р Нара була столицею Японії. Тут знаходиться величезна кількість пам'яток історії, культури і архітектури, багатьом з яких присвоєно статус Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ви відвідаєте храмовий комплекс Тодайдзі, всередині якого на пелюстках священного лотоса сидить велична статуя Будди.
Прогуляєтеся парком, в якому живуть сотні ручних оленів, яких Ви зможете погодувати з рук. У Оленячому парку на околиці міста також відвідаєте храм Касуга Тайся і ботанічний сад Манйосю при храмі.
Далі переїзд до Осаки. Тут відвідаєте замок Осака - п'ятиповерховий самурайський замок, який зіграв ключову роль в японській історії кінця XVI початку XVII століть.
Зможете насолодитися панорамою міста і його околиць з висоти відкритого оглядового майданчика ультрасучасного офісного  173 поверхового хмарочоса - Умеда Скай Білдінг.
7 день
Осака - Кіото
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом в холі готелю.
Оглядова екскурсія містом Кіото, яке перебувало у центрі японської цивілізації протягом тисячі років. Тут зібрані найпопулярніші пам'ятки Японії, багато з яких занесені до списоку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Відвідування храму Кийомідзу-дера, основний павільйон якого стоїть на високих дерев'яних палях на схилі пагорба. Цей приголомшливий вид, що доповнюється безліччю дерев сакуры, є візитною карткою міста і зображений на листівках, магнітах і іншій сувенірній продукції. Прогулянка по сувенірній вулиці.
13: 30 Обід в місцевому ресторані (шведський стіл).
Далі, відвідування замку Нідзьо, знаменитого "солов'їною" підлогою. Підлоги в замку змонтовані так, щоб неможливо було ступити на них, не створивши при цьому шуму. Скрип підлог по звучанню нагадує спів птахів, за що і дістав свою назву.
Біля замку висаджені різні сорти сакури, включаючи пізні, що дозволяє милуватися сакурой з кінця березня до кінця квітня.
Відвідування всесвітньо відомого Золотого павільйону - Кінкакудзі. У саду павільйону розташований ставок "Дзеркальне озеро". Відображення Золотого павільйону у водах ставка створює воістину чудове видовище.
Прогулянка старовинним районом гейш - Гіон, знаменитому традиційною старовинною архітектурою і безліччю затишних крамничок з місцевою продукцією.
Перед прогулянкою по Гіону вас нарядять в традиційне бавовняне кімоно юката, одягнувшись в які ви зможете самостійно сфотографуватися (на фото буде виділено вільний час) на тлі квітучої сакури.
19: 30 Виїзд в Осаку, повернення до готелю о 20:30.
8 день
Осака - Токіо
Сніданок у готелі.
Виписка.

Самостійний переїзд до Токіо швидкісним потягом Сінкансен (в будь-який час, за квитком JR Pass).
Самостійний трансфер до готелю.
9 день
Токіо
Сніданок у готелі.
9:00 зустріч із гідом.
Екскурсія Токіо (на метро і пішки).
Ви відвідаєте парк Сіндзюку Гьоен. У період Едо сьоґун подарував землю, на котрій знаходиться сучасна територія парку, впливовому феодалу і своєму наміснику Найто. Після Реставрації Мейдзі парк переобладнали в агрокультурний центр, а потім він потрапив під юрисдикцію імператорської сім'ї і перетворився в ботанічний парк.
Відвідування синтоїстського храму Мейдзі Дзінгу, присвяченого імператору Мейдзі і його дружині, імператриці Сьокен. Датою заснування храму вважають перше листопада 1920-го року.
Обід у ресторані.
Наступний пункт програми - музей самураїв. Самурайська культура є невід'ємною частиною японського духу, так що у Вас з'явиться відмінний шанс приєднатися і відчути традиції військового сану. У музеї представлені оригінальні обладунки, амуніція, мечі та інша самурайська атрибутика різних епох.
О 15:00, міні-шоу на 15 хв. про самурайські традиції, а також показ мистецтва миттєвого вилучення меча з піхов - чарівне видовище раптового "оголення" наточеного меча.
Також, за бажанням, можна сфотографуватися з самураєм в повному обладунку або потримати справжній самурайський меч (доплата на місці, самостійно).
О 17:00 повернення до готелю.
10 день
Токіо
Сніданок у готелі.
9:00 зустріч із гідом.
Екскурсія Токіо на метро (при групі більше 10 люд. екскурсія проводиться на приватному транспорті).
Переїзд у середньовічний район Асакуса. Відвідування Сенсо-дзі, найстарішого буддійського храму Токіо. Тут Ви зможете придбати традиційні сувеніри та японські ласощі на торговій вулиці Накамісе.
Обід.
Участь в традиційній японській чайній церемонії - майстер церемонії проводить показове приготування чаю, я потім гостям надається можливість самостійно спробувати зробити справжній чай маття.
15:15 Посадка на футуристичний кораблик Хіміко з причалу Асакуса, переїзд до торгово-розважального району Одайба, який розташований на штучному острові в Токійській затоці. З палуби корабля Ви побачите футуристичні хмарочоси Маруноучі, будівлю телебачення Фудзі, чудовий Райдужний міст, а також Міжнародний виставковий центр Токіо.
Прогулянка Одайбою, фотостоп біля Статуї Свободи і робота Гангдам. Відвідування автосалону Тойота-центр.
О 17:30 повернення в готель.
11 день
Токіо - Хаконе
Сніданок у готелі.
08:00 зустріч з гідом. Переїзд до району Фудзі-Хаконе.
Перший пункт програми - відвідування натурального мінерального джерела онсен в традиційному японському готелі. Гарячі ванни усередині рьокана і на свіжому повітрі дозволять Вам випробувати на собі принади традиційного японського відпочинку.
Обід в місцевому ресторані.
Прогулянка по озеру Асі на стилізованому піратському судні.
Відвідування міні-музею традиційних дерев'яних мозаїчних скриньок Хаконе Йосегі і магазину при музеї. Абсолютно усі скриньки зроблені вручну з місцевих порід дерева, витіюватий орнамент і японська вишуканість якого відомі по всій Японії.
*Увага, до відвідування онсэна не допускаються люди з татуюваннями.
** За погодними умовами гора Фудзі може бути не видна.

Після екскурсії гід супроводжує на швидкісний потяг до станції Одавара.
Самостійне повернення в Токіо. Розміщення в готелі.
12 день
Токіо
Сніданок у готелі.
Виписка з готелю, зустріч з водієм.
Груповий трансфер до аеропорту шаттл-мінівеном.
Реєстрація на рейс.

У вартість включено:
 • проживання в готелях обраної категорії;
 • харчування— сніданки;
 • усі трансфери, вказані в програмі;
 • всі з/д переїзди за програмою;
 • екскурсії за програмою у супроводі російськомовного гіда;
 • усі вхідні квитки за програмою;
 • візова підтримка
Додатково сплачуються:
 • міжнародний авіапереліт;
 • переліт Пусан - Осака (від 135 $/чол.);
 • додаткові екскурсії за бажанням;
 • медичне страхування;
 • усі особисті витрати
Деталі продукту
Ціни та готелі

Меню

Налаштування