Сакура в Південній Кореї

• 5 місць, 6 екскурсій
• Сеул, Сокчо, Кьонджу, Пусан
• національний парк Сораксан
• найбільший фестиваль сакури
• 7 сніданків


 29 березня 2020
1 125 $  

Виберіть бажану дату

- можливі дати заїзду
Опис

Маршрут: Сеул - Сокчо - Похан - Кенджу - Пусан - Сеул


Тривалість: 8 днів / 7 ночей

1 день
Сеул
Приліт до Сеулу, а/п Інчхон до 11:00.
11:15 Зустріч з супроводжуючим.
Трансфер до готелю.
(У випадку пізнішого прильоту, трансфер за додаткову плату).

15:00 Оглядова екскурсія Сеулом.
Під час цікавої та пізнавальної екскурсії, в якій поєднуються невеликі прогулянки і переміщення на замовленому автотранспорті, ви побачите:

 • Головний стадіон Чемпіонату світу з футболу;
 • молодіжний район Хонде;
 • меморіал Війни (зовнішній огляд);
 • улюблений туристами  район Сеула - Ітевон;
 • престижнну малоповерхову архітектуру Ханамдона;
 • музей мистецтв Samsung Leeum (зовнішній огляд);
 • ворота Піднесеної Шанобливості (Намдемун);
 • мерію Сеула (зовнішній огляд);
 • струмок Чхонгечхон, в якому все штучне: ложе річки, береги, сама вода;
 • головний проспект країни (проспект ім. Великого Короля Сечжона);
 • королівський палац Кьонбоккунг (або Токсугун), де ви не тільки зможете сфотографуватися на тлі класичної палацової архітектури, а й почуєте цікаву розповідь нашого гіда про історію, палацової культуру, звичаї королівської сім'ї, символічні значеня матеріальних атрибутів палацу;
 • зовнішній огляд Президентського палацу;
 • район Самчхон-донг.

Ми поговоримо про феншуй і приципах забудови Сеула, про давню і сучасну історію, трохи - про Корейську війну; про те, чим живе молодь Кореї, люди середнього віку, діти і люди похилого віку. І побачимо безліч найвідоміших визначних пам'яток Сеула! Ми будемо періодично зупинятися для того, щоб сфотографуватися на тлі визначних пам'яток, або трохи прогулятися по самих мальовничих місцях. За королівського палацу же екскурсія займе близько години!
2 день
Сеул - Сокчо
Сніданок у готелі.
8:00 Виписка з готелю і зустріч з гідом у холі готелю.
Трансфер до м. Сокчо, де розташований Національний парк Сораксан.
Трансфер займе близько 3 годин.

Національний парк Сораксан (букв. "Снігові вершини") вважається найкрасивішим національним парком Південної Кореї. У 1982 році парк був включений у список "найбільш важливих об'єктів природної спадщини ЮНЕСКО".
Площа парку 373 квадратних кілометри, розташований парк в провінції Канвондо.
У парку є гондола, якою ми і скористаємося, щоб дістатися майже до вершини одного з піків Сораксан, на якому ви можете побачити руїни стародавньої фортеці Квонгимсон (букв. "Фортеця Квон Гим"). До самого піку ми добираємося пішки - це близько 20-30 хвилин. З цієї вершини відкривається чудова панорама на Східне море, курортне місто Сокчо і гірський масив парку.
Недалеко від нижньої станції гондоли розташований храм Сінинса (був побудований в 6 столітті, але пізніше багато разів перебудовувався). До комплексу храму відноситься статуя Будди Об'єднання (Тхоніль Будда), назва якої відображає прагнення корейців до об'єднання країни.
Мальовничий маршрут веде нас до Хиндиль Паві ("скеля яка коливається"). Величезна скеля хитнеться від дотику однієї людини. Бажаючим піднятися на вершину гори Ульсан Паві доведеться трохи напружитися - висота скелі становить 873 м.

12:00 Обід (самостійно / не входить у вартість програми).
Наш гід порекомендує ресторан / кафе для самостійного обіду.

15:00 Аквапарк і лазні на мінеральних джерелах Waterpia.
«Сорак Вотерпіа» - аквапарк, банний комплекс, водний тематичний парк загальною площею близько 16500m².
Відмінною особливістю Вотерпіі є те, що вся вода в комплексі - мінеральна.
З численних басейнів, ванн і ванночок, водних атракціонів Вотерпіі відкривається чудовий вид на красивий національний парк Кореї - Сораксан, а також Східне море.
Оригінальна температура мінеральної води для Вотерпіі - близько 49 градусів. До складу, поряд з лужними компонентами (натрієві, кальцієві, магнієві і ін.), входять у великій кількості і негативні іони (вуглекислого газу, хлору, вуглекислого газу та ін.), які, як відомо, є ефективними засобами при лікуванні артриту, невралгічних і геріатричних захворювань.

Атракціони і спа: мейлстром (слайд висотою 17 м .; тільки влітку), штучний прибій, аква-плей, острів пригод Adventure Island, Extreme Valley ("екстремальна долина", тільки влітку); банний комплекс СПА-донг.
Розміщення в готелі.
3 день
Сокчо - Похан
Сніданок у готелі.
7:00 Виписка з готелю.
Сьогодні ми рухаємося уздовж мальовничого узбережжя Східного моря в напрямку великого портового міста Похан. Побачимо дорогою багато прекрасного!

8:00 Храм Наксанса
На березі Східного моря, розкинувся один із наймальовничіших і найстаріших храмів Кореї - Наксанса. Заснований легендарним Сіллаксім ченцем Ийсаном в 671 році, храм присвячений Боддхісатві Милосердя Авалокитешваре (по-корейськи Кван). Храм Наксанса вважається одним з восьми найкрасивіших місць (для зустрічі світанку) провінції Канвон-до; давайте ж і ми отримаємо задоволення прекрасними видами храму і моря!

11:00 Озеро Кьонпхохо і павільйон Кьонпходе
Озеро Кьонпхо, назва якого перекладається як "Озеро із дзеркальною поверхнею", - незвичайне природне утворення. Воно з'явилося в результаті перекриття наносами піску бухти Східного моря. В результаті накопичення мулу і піску воно поступово зменшувалося до сучасних розмірів (раніше Кьонпхохо досягало 12 км в поперечині; зараз воно близько 1.7 км в довжину, 800 м. в ширину).
Саме озеро і його околиці овіяні легендами: хварани часів Сілла милувалися його берегами; конфуціанські мужі епохи Чосон любили проводити тут час; тут знаходиться знаменитий мальовничий павільйон Кьонпходе, побудований 1326 році (сучасна будівля також поважного віку - вона була зведена в 1745 р).
Район Кьонпхохо одне з найвідоміших місць милування квітучою вишнею: мальовнича алея огинає берега озера.  У 2018 році під час Олімпійських ігор, на декількох стадіонах, побудованих практично на березі озера, проводилися змагання з хокею, шорт-треку і фігурного катання.

12:00 Обід (самостійно / не входить у вартість програми).
Наш гід порекомендує ресторан / кафе для самостійного обіду.

13:00 найбільша в Кореї карстова печера Хвансонгуль; парк фаличної скульптури Хесіндан.
Печера, розташована в самому центрі "спинного хребта" Кореї - Тхебек, вражає своїми розмірами. Навіть тільки відкрита для відвідування частина печери - це справжній "Палац гірського короля".
Загальна довжина ходів печери - 6.5 км. Печера розташована на висоті бл. 800 м. Над рівнем моря.
Розташований відносно недалеко від Хвансонгуль парк і святилище богині, покровительниці рибалок - Хесіндан - також вражає уяву, але з іншої причини: по легенді, саме зображення фалосів умилостивили дух діви, яка довгий час не давала спокою навколишніх рибалкам, а пізніше стала їх покровителькою.
Розміщення у готелі.
4 день
Похан - Кенджу - Пусан
Сніданок у готелі.
Виписка з готелю і трансфер в Кенчжу (близько 1 год).
Сьогодні у нас довгий день, хоча далеких переїздів не передбачається:
 • світова спадщина ЮНЕСКО - село Яндон;
 • стародавня столиця Сілла - м Кенчжу;
 • і нарешті - головний порт Кореї - Пусан.

8:00 Традиційне корейське село Яндон.
У Кореї не так багато залишилося сіл з критими соломою стріхами. Кажуть, президент Пак Чонхи, правління якого пов'язують зі стрімким зростанням економіки Південної Кореї, відчував особисту гостру неприязнь до солом'яних дахів - вони у нього асоціювалися з бідністю. Тим дивніше, що поруч з найбільшим промисловим центром Кореї, який виник як раз в правління Пак Чонхи, містом Похан, збереглося село, в якому більшість будинків - криті соломою; інша частина будинків - черепицею (президент Пак вважав за краще металеве, більш сучасне, покриття).
Мальовничо розташоване на схилах пагорбів село Яндон практично зберегло свій первозданний вигляд, саме тому в 2010 році воно увійшло до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО разом з іншим відомим корейським селом - Хахве, що в повіті Андон.
Відмінною особливістю сіл другої половини епохи Чосон (починаючи з 17 століття) є наявність 1-2 прізвищ на все село. У Яндон таких прізвищ два - Сон з Вольсон і І з Йогана.
Про цю та інші особливості сільського життя епохи Чосон ми і поговоримо з вами під час незабутньої прогулянки по Яндон. І обов'язково окремо зупинимося на феншуї (пхунсу)!

10:00 Оглядова екскурсія стародавньою столицею Кореї - Кенчжу.
Місто Кенчжу, стародавня столиця корейської держави Сілла, знаменитий своїми пам'ятниками, включеними в всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: курганами, древніми буддійськими монастирями, штучним гротом Соккурам.
Ми відвідаємо буддйскій храм Пульгукса ( "Храм Царства Будди"), яки протягом тривалого часу був головним храмом держави Сілла, Соккурам (штучний грот, в якому збереглася чудова статуя будди Шак'ямуні), сфотографуємося на тлі обсерваторії 7 століття н.е. Чхомсонде, прогуляємося парком королівських поховань і познайомимося з внутрішнім будовою курганів на прикладі одного з них - так званої "Могили Білого коня".
Найстаріший храм Кенчжу часів Сілла періоду Трьох держав - "Храм жовтого дракона", Хванёнса, - не зберігся. Однак у нас залишилася унікальна можливість познайомитися з пагодою, що належить храму Пунхванса. Особливість цієї пагоди: вона побудована з каміння, тесаного так, що вони за формою нагадують цеглини. Що не зробиш, якщо не знайомий з технологією виробництва цегли!
Нас також чекає невелика прогулянка уздовж мальовничого ставка Анапчі - місця відпочинку королів Сілла.

12:00 Обід (самостійно / не входить у вартість програми).
Наш гід порекомендує ресторан / кафе для самостійного обіду.

15:00 Історичний Пусан
Корейська війна (1950-1953 рр.). Пусан - остання надія Південної Кореї. Потоки біженців з усіх районів країни намагаються облаштуватися в місті; нетрі, голод, мінова торгівля з іноземцями на ринках, - такі реалії військового Пусана. Під час екскурсії ви познайомитеся з реліктами війни, які зусиллями місцевих жителів і перетворилися в привабливі галасливі квартали центрального Пусана.
Камчхон.
Мальовничий район недалеко від центру Пусана. Заснований біженцями за часів Корейської війни. В даний час, завдяки зусиллям місцевих жителів, діячів мистецтва і адміністрації міста Пусан, село стало справжньою пам'яткою, з чудовими графіті, камерними скульптурами, химерною малоповерховою архітектурою і ласкавими котиками.
Кукче Січжан ("Міжнародний ринок").
Колись - місце мінової торгівлі між корейцями та іноземцями, нині це - жвавий торговий район, цілком собі цивілізований.
Ринок морепродуктів Чагальчхі.
Найбільший в Кореї ринок морепродуктів, де ви зможете побачити всіляких морських створінь, як зі світу рослин, так і зі світу тварин (і з прикордонних світів теж!).
Меморіальне кладовище ООН.
Корейська війна потрапила в книгу рекордів Гіннесса: найбільшу кількість країн, які підтримали союзника. 67 країн брало участь у війні на стороні Південної Кореї. Кладовище і меморіал увічнили пам'ять загиблих у цій війні.
"Алмазний міст" Кванан Теге.
Пусан - ще й дуже сучасне місто. Найкраще красу сучасної архітектури, висотних будівель району Хеунде, видно з моста над морем Кванан Тегьо. Але і сам міст є однією з візитних карток Пусана! Ми проїдемо по ньому, а милуватися самим мостом будемо з живописного ...
Острів Камелій. Пляж Хеунде.
Це місце зустрічі президентів під час саміту АТЕС-2005. Місце для зустрічі вони вибрали дуже мальовниче! Острів розташований на краю пляжу Хеунде, - мабуть, кращого пляжу Пусана!
Ще 2 рекорди Гіннесса.
Найбільший у світі універмаг і найбільший у світі консольний дах. Це, відповідно, універмаг Сінсеге Сентум і Cinema Center. На них ми помилуємося зовні, бо, якщо ви потрапите в цей універмаг, вийти ви зможете, мабуть, через декілька днів :).

Заселення в готель у Пусані (готель розташований в кращому курортному районі Пусана - Хеунде).
5 день
Пусан
Сніданок у готелі.
Вільний час у Пусані.

Сьогодні у вас буде можливість відвідати фестиваль сакури в м. Чіне - мабуть, найбільший в Кореї!
В офіційній назві фестивалю (Військово-морський фестиваль в м Чіне) слово "сакура" відсутня, це і зрозуміло, адже слово це японське, а фестиваль проводиться в місті воїнів-морської слави Кореї .  У Чіне розташована найбільша база і військово-морське училище . Відповідно до назви, під час фестивалю ви зможете не тільки насолодитися квітучою сакурою, а й подивитися військові паради, шоу військових оркестрів, спробувати національну корейську їжу і т.д.
Вартість поїздки - 95 дол. / Чол. (Поїздка можлива при групі від 10 осіб). Входить транспорт і супровід гіда. Обов'язковий запис заздалегідь при замовленні туру.
6 день
Пусан - Сеул
Сніданок у готелі.
Виписка.

9:00 Трансфер до Пусанського вокзалу.
Переїзд до Сеулу потягом КТХ (квитки надаються заздалегідь).
По прибуттю - екскурсія Йоніном.

12:00 Етнографічне (фольклорне) село в м. Йонін.
Перше і найбільше за площею і експозицією корейське фольклорне село.
У селі понад 260 будівель, що включають будинки представників різних санів, державні установи, аптеки і млини, майстерні ремісників. У той же час це - не просто музей, в селі протягом дня проводяться національні вистави, демонструються національні ігри, обряди, розважальні шоу, концерти.
В деталях відтворено атмосферу сільського життя епохи Чосон. Будівлі звезені з усіх регіонів Кореї: тут ви зустрінете і будинки з вулканічного туфу з о. Чечжу (і знаменитих чорних свиней звідти, до речі!). І криті соломою будинки з південних провінцій Кореї, будинок губернатора провінції, а також конфуціанську сільську школу. На сільському ринку можна покуштувати традиційні корейські страви, сидячи на справжній теплій підлозі - ондолє (втім, є і "стандартні" столи та стільці)!
Фортеця Хвасон (світова спадщина ЮНЕСКО)
Фортеця Хвасон була побудована в 1794-1796 рр. Це перша корейська фортеця, спроектована і побудована з використанням європейського досвіду. Спочатку король Чончжо, автор ідеї побудови фортеці, планував перенести в неї столицю держави Чосон (Корея).
Примітно, що архітектором був один з лідерів руху сирхак ( "реальна наука / реальні знання") Чон Ягён (літературний псевдонім таса). Детальний опис фортеці було видано в 1800 р . При її реконструкції, саме завдяки цьому 10-томного документу, фортецю вдалося відтворити в первозданних деталях.
У 1997 р фортеця включена до списоку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Розміщення в готелі Сеула
7 день
Сеул
Сніданок у готелі.
Вільний час у Сеулі.
8 день
Сеул
Сніданок у готелі.
9:30 трансфер без гіда: Сеул-аеропорт Інчхон
(У випадку пізнішого вильоту, трансфер за дод. плату)

У вартість включено:
 • проживання в готелях обраної категорії;
 • харчування— сніданки;
 • усі трансфери, вказані в програмі;
 • екскурсії по програмі у супроводі російськомовного гіда;
 • усі вхідні квитки за програмою;
 • візова підтримка
Додатково сплачуються:
 • міжнародний авіапереліт;
 • додаткові екскурсії за бажанням;
 • медичне страхування;
 • усі особисті витрати
Деталі продукту
Ціни та готелі
Відгуки попередніх сезонів

Меню

Налаштування