Слідами старих доріг

• 9 об'єктів, 8 екскурсій
• Токіо, Фудзі, Кіото, Хімедзі, Аманохасідате
• рьокан біля підніжжя Фудзі
• піший тракт Накасендо
• велопрогулянка слідами найдавніших цивілізацій
• мінімум 4 люд.


 протягом року
4 650 $  

Виберіть бажану дату

- можливі дати заїзду
Опис

Маршрут: Токіо - Фудзі - Магоме - Цумаго - Кіото - Хімедзі - Нара - Асука - Аманохасідате - Токіо

Тривалість: 12 днів / 11 ночей

Поряд з контрастним Токіо, пишністю Фудзі, яскравим колоритом Кіото і його пейзажними околицями, Ви зробите прогулянку по старому маршруту Накасендо, два поштових міста з якого дивним чином зберігають атмосферу старого Едо: Магоме і Цумаго, вкриті за горами в долині Кісо. Так само Вас чекає велосипедна прогулянка по рівнині Асука, під час якої Ви побачите сліди найдавнішої японської цивілізації, помилуєтеся красою природи - чудовими бамбуковими гаями, м'якими пагорбами і рисовими полями ...

1 день
Токіо
Приліт до а/п Наріта. Встреча в а/п з супроводжуючим.
Груповий трансфер до готелю на мікроавтобусі.
Розміщення в готелі (після 16:00).
Вільний час.
2 день
<Токіо
Сніданок у готелі.
О 09:00 зустріч з російськомовним гідом.
Екскурсія Токіо.
Переїзд до торгово-розважального району Одайба, що розташований на штучному острові в Токійській затоці. Ви побачите футуристичні хмарочоси Маруноучі, будівлю телебачення Фудзі, чудовий Райдужний міст, виконаний в стилі модерн, а також Міжнародний виставковий центр Токіо.
Переїзд до Асакуса.
Обід в японському ресторані. Господар ресторану - майстер гри на «сямісені» - струнному інструменті, який досі є візитною карткою гейші. Під час міні-концерту Ви дізнаєтеся, як звучить сямісен на Окінаві, в Аоморі і в якому стилі на ньому грають гейші.
Відвідування Сенсо-дзи, найстарішого буддійського храму в Токіо. Ви зможете придбати традиційні сувеніри та японські ласощі на торговій вулиці Накамісе.
Традиційна японська чайна церемонія в саду Хаппоен - одному з найкрасивіших садів Токіо.
*У разі скасування чайної церемонії пропонуємо відвідування комплексу гарячих джерел "Oedo Onsen Monogotari" на острові Одайба.
Повернення до готелю.
3 день
Токіо - Фудзі - Кавагуті-ко
Сніданок у готелі.
Виписка.
Зустріч з гідом.
Екскурсія до Фудзі - Кавагуті-ко. Підйом до 2-ї сходини - 1800 м. Звідси зазвичай починають сходження до кратера.
Синтоїстське святилище Фудзі Сенген, де живе дух сплячого вулкану.
Далі ви проїдете мальовничими берегами озер біля підніжжя Фудзі. Всі ці озера - вулканічного походження, що з'явилися в результаті виверження вулкана: потоки лави перегородили русла місцевих річок. Захоплюючі види на гору Фудзі привертають безліч фотографів і художників, які особливо навесні прагнуть закарбувати відображення гори в водній гладі озера, в обрамленні квітучої сакури.
Крижана печера, що йде вглиб на 200 м. Крижані сталактити не тануть навіть в літню спеку.
Ви відвідаєте фольклорне село, де зібрана колекція старовинних японських будинків. Ви зможете познайомитися з життям і побутом середньовічної Японії, відвідати ремісничі майстерні, скуштувати нехитрі страви японської кухні епохи Едо. У Вас є можливість одягатися в кімоно або самурайські обладунки і в такому вигляді сфотографуватися на пам'ять.
Обід в "самурайському ресторані", в будинку, вік якого налічує близько 200 років. Так само, як колись багаті японські мандрівники, ви розташуєтеся біля традиційного вогнища і будете самі смажити на вугіллі всілякі харчі.
Круїз озером Кавагуті площею 7 кв км - найбільшим з п'яти озер біля підніжжя Фудзіями, які утворилися в результаті вивержень Фудзі 50-60 тис років тому. З цього місця відкривається дивовижний краєвид на гору. Особливо красиво навесні, коли в озері можна побачити відображення гори Фудзі, обрамлене квітучою сакурою.
Канатна дорога Каті-Каті протяжністю 460 м на горі Тендзьо, з якої відкривається захоплюючий дух вид на Фудзіяму і Кавагуті.
Розміщення в рьокані (традиційний японський готель). Вечеря.
Відвідування термальних джерел при готелі.
4 день
Фудзі - Магоме - Цумаго
Сніданок у готелі.
Виписка. Зустріч з гідом.
Переїзд поїздом Shin Fuji-Nagoya-Nakatsugawa. Пересадка в Накацуґава на автобус, переїзд до Магоме.
Піший тур Магоме - Цумаго уздовж Кісодзі (3-4 години).
Уздовж ділянки Кісодзі (дорога Кісо) тракту Накасендо знаходилося одинадцять поштових станцій («дзюку»), а три з них - Нара, Цумаго і Магоме - збереглися в якості наочних музеїв феодальної епохи.
Магоме - найпівденніший з одинадцяти поштових станцій Кісодзі. Назва Магоме буквально означає «загін для коней», тому що саме тут ті, хто слідував трактом Накасендо з Кіото до Токіо (в протилежному Вам напрямку), були змушені залишати своїх коней. Уздовж обох сторін дороги, що оздоблена камінням вибудувані будівлі з дерева та вапняку. Тут приємно просто прогулятися, заглядаючи в магазинчики з сувенірами, зробленими місцевими майстрами.
Цумаго, чарівність якого не залишить нікого байдужим. Головною визначною пам'яткою Цумаго є музей фольклору, Окуя кьодокан, що розмістився всередині великого особняка, який колись був одним з характерних поштових готелів, де відпочивала свита даймьо (великі військові феодали, еліта серед самураїв). Також можна зазирнути до Кю-хондзін - саме тут раніше зупинялися даймьо.
Розміщення в невеликому сімейному готелі в Цумаго.
5 день
Цумаго - Кіото
Сніданок у готелі.
Виписка.
Переїзд поїздом через Нагою до Кіото (2,5 год).
Розміщення в готелі. Вільний час, відпочинок.
6 день

Кіото
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом в холі готелю.
Оглядова екскурсія Кіото.
Ви відвідаєте храм Кінкакудзі - Золотий павільйон. Верхні поверхи павільйону покриті найтоншими золотими пластинами, які красиво відбиваються в воді ставка, що навколо Кінкакудзі. Ставок так і називається "Дзеркальний". Павільйон оточений мальовничим садом, в якому приємно прогулятися навіть в японську спеку.
Потім Ви зможете зайнятися медитацією в саду каменів при храмі Рьоандзі. Можливо, у Вас вийде вирішити загадку саду - адже з будь-якої точки можна побачити лише 14 каменів з 15, розташованих в саду. Вважається, що Ви побачите 15 камінь лише тоді, коли пізнаєте просвітлення.
Перлиною екскурсії є храм Сайходзі з його знаменитим садом мохів. Вся територія саду вкрита 120-тю різновидами моху - сад по праву вважається однією з найбільш чудових пам'яток Японії. Для відвідування саду необхідний спеціальний дозвіл.
Потім Ви відвідаєте справжній замок сьогуна Токугава - замок Нідзьо. Замок носить ім'я дороги, на якій розташований. Цікаво, що підлоги в замку називають "співаючими" - сьогун, щоб уберегти себе, наказав створити спеціальну систему мостин, які видають звук співу японської очеретянки, якщо на них наступити. Сьогун пішов, але мостини залишилися, щоб захоплювати нащадків.
У сінтоїстському святилищі Фусімі-Інарі, куди Ви поїдете далі, Ви зможете звернутися до Інарі, синтоїстського божества достатку, і побажати собі коханому щастя і успіху в житті. Божество з давніх часів вважається покровителем сільського господарства і торгівлі, а храм ніколи не пустує. Багато мандрівників відвідують храм через декілька тисяч священних воріт торії, які простягаються на 4км по найближчих горах.
Повернення до готелю в Кіото.

Увечері, за бажанням, за дод. плату пропонуємо:
- Вечеря з гейшею в традиційному японському ресторані високої кіотоської кухні.

7 день
Кіото - Хімедзі
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом.
Переїзд до Хімедзі (1 год 30 хв від Кіото).
Замок Білої Чаплі або замок Хімедзі - один з найдавніших замків Японії, що збереглися. Він відрізняється особливою витонченістю форм і елегантністю, що нагадує прекрасну білосніжну птицю. Замок Хімедзі є ділянкою Світової Спадщини ЮНЕСКО. Великий сад навколо замку розбитий у вигляді спіралеподібного лабіринту з безліччю тупиків, з тим, щоб змусити нападників протягом годин блукати колами, в той час як по ним буде вестися стрілянина.
Прогулянка садом Кокоен, зведеному на колишньому місці проживання правителів цього району. Сад складається з дев'яти окремих садочків, в різних стилях садового мистецтва періоду Едо. Тут є і ставок з водоспадом, бамбуковий гай, сад чаю, де гості можуть насолодитися чашечкою справжнього зеленого чаю матча в одному із стародавніх чайних будиночків.
Повернення до готелю в Кіото.
8 день
Кіото - Нара
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом.
Оглядова екскурсія до м.Нара.
Нара - це одне з міст, що донині зберегли дух старої, традиційної Японії. У період з 710 по 784 р. Нара була столицею японської держави. Тут знаходиться величезна кількість пам'ятників історії, архітектури та культури, багато з них занесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Ви відвідаєте стародавній храмовий комплекс Тодайдзі, всередині якого на пелюстках священного лотоса сидить велична 15-метрова статуя Будди. Потім Ви прогуляєтеся парком Нара, в якому живуть понад тисяча ручних оленів, і відвідаєте храм Касуга тайся - один з головних синтоїстських храмів Японії.
Повернення до готель в Кіото.
9 день
Кіото - Асука
Сніданок у готелі.
Сьогодні на Вас чекає велосипедна прогулянка рівниною Асука, під час якої Ви побачите сліди найдавнішої японської цивілізації, помилуєтеся красою природи - чудовими бамбуковими гаями, м'якими пагорбами і рисовими полями.
Маршрут прогулянки:
Курган Такамацудзака (Takamatsuzaka Kofun)
Дорога від вокзалу Асука приведе вас в унікальне місце, сповнене вічного спокою. На схилі пагорба розташований Музей фресок з кургану Такамацудзака. Сам курган знаходиться трохи далі. У 1972 році тут були проведені розкопки, і археологи виявили чудові фрески VII ст., що дивом збереглися. На них зображені люди в придворному вбранні, дракон, тигр і черепаха, навколо якої обвилася змія. Сьогодні фрески не виставляють, щоб вони довше збереглися, але в музеї ви можете побачити абсолютно точні їх копії.
Ісібутай (Ishibutai)
Зліва від Вас знаходиться величезний курган, це мавзолей імператора Темму і імператриці Дзіто. Рухайтеся далі, шукаючи покажчики на Камейсі (Ка-meishi). Це величезна скеля із зображенням голови черепахи. Праворуч від вас знаходиться храм Татібана, де, за переказами, проповідував принц Сьотоку. В кінці довгого підйому знаходиться Ісібутай («Кам'яна сцена»), величезний курган VII ст., оточений ровом і увінчаний плоскими каменями.
Храм Асука (Asuka Temple)
У храмі Асука знаходиться найдавніша в Японії (607 м) бронзова статуя Будди - величезний, сповнений внутрішнього спокою образ. Статуя пережила безліч пожеж, і сьогодні по-справжньому стародавні тільки її обличчя і долоні. Храм був побудований в 588 р. Він вважається найдавнішим в Японії. За ним розташована невелика кам'яна пагода.
Музей Асука (Asuka Shiryokan)
В саду при музеї є фонтан: дві гротескні фігури злилися в обіймах. Це два з безлічі химерних каменів, на які так багаті околиці. У музеї можна познайомитися з предметами культури, що досягла свого розквіту в VII ст. Зверніть особливу увагу на водяний годинник, який донині безперебійно відзначає біг часу. Виставка постійно оновлюється, так як під час розкопок виявляються нові цінні предмети.
Повернення до готелю в Кіото.
10 день
Кіото - Аманохасідате
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом.
Екскурсія в Амонохасідате (поїздом від Кіото близько 2 год)
Поряд з Іцукусіма, Аманохасідате входить в "Сан-кей" Японії, в трійку найбільш мальовничих місць в Японії.
Однією з визначних пам'яток затоки Міяцу поряд з берегом Сан'їн є Аманохасідате, "небесний міст". Поросла соснами 4-кілометрова піщана коса відокремлює затоку від лагуни Асоумі.
Відповідно до японських міфів Аманохасідате є місцем, де боги створили Японські острови. Багато письменників увічнили цю місцевість в своїх віршах і прозі. Гості зазвичай переправляються через лагуну на катері від причалу, що знаходиться поруч зі станцією, далі вагончик канатної дороги підіймає їх на вершину пагорба парку Касамацу, звідки відкривається найкращий вид на піщану косу. Стверджують, що, якщо нахилитися і подивитися на Аманохасідате між власних ніг, здасться, що коса "парить" в повітрі. Під час даної екскурсії Ви зможете прогулятися «небесним мостом», а також побачити його з висоти пташиного польоту, проїхавшись на фунікулері.
Крім цього, Ви відвідаєте храм Аманохасідате і на зворотному шляху зробите невеликий круїз затокою.
Повернення до готелю в Кіото.
11 день
Кіото - Токіо
Сніданок у готелі.
Виписка. Переїзд до Токіо швидкісним поїздом (2,5 год).
Самостійне розміщення в готелі.
Вільний час (наші рекомендаціі).
12 день

Токіо
Сніданок у готелі.
Виписка з готелю.
Переїзд на шатлі до аеропорту. Реєстрація на рейс.

За бажанням можливе продовження або часткова зміна програми.

У вартість включено:

 • проживання в готелях обраної категорії;
 • харчування - сніданки, 2 обіди, 2 вечері;
 • всі трансфери, що вказані в програмі;
 • екскурсії за програмою у супроводі російськомовного гіда;
 • всі вхідні квитки за програмою;
 • всі залізничні переїзди з проїзним JR Pass;
 • оформлення візи в Японію;
 • путівник Японією

Додатково сплачується:

 • міжнародний авіапереліт;
 • додаткові екскурсії за бажанням;
 • медична страховка;
 • всі особисті витрати

Деталі продукту
Ціни та готелі

Меню

Налаштування