Стародавність Камакури та сучасність Йокогами

• тривалість - 9 годин
• стародавні храми
• футуристичні хмарочоси
• російськомовний гід


 жовтень - грудень
190 $  

Виберіть бажану дату

- можливі дати заїзду
Опис

Початок: Токіо
Тривалість: 
09:00 - 18:00
Харчування: 
немає
Тип транспорту: 
громадський

Камакура - популярний морський курорт і примітний місто, розташоване на узбережжі Тихого океану, і заснований більше 800 років тому. Саме тут в кінці XII століття сьоґун Мінамото Йорітомо створив перший в Японії сьогунат (військове уряд). Довгий час Камакура залишалася військової ставкою декількох сьогунів і одночасно центром культури і релігійних традицій.
Під час екскурсії Ви побачите 13-метрову бронзову статую Будди «Дайбуцу», відлиту в 1252 році - видатний зразок скульптури епохи Камакура.
Від морського берега по широкій дорозі Молодого Принца Ви підніметеся до Журавлиного пагорба, де за масивними воротами перед Вами з'явиться прекрасний храм Цуругаока Хатімангу, присвячений Богові війни і воїнів Хатіману.
У парковій зоні на узбережжі Ви відвідаєте старий буддійський храм Хасе-дера, заснований в 736 році, з дерев'яною статуєю богині милосердя Каннон і печерою богів-покровителів мистецтв і ремесел Бентен. З оглядового майданчика храму Хасе-дера відкривається прекрасна панорама морського узбережжя і самого центру старовинної Камакури.
Переїзд до Йокогами, в район "Мінато Мірай 21" (у перекладі на українську "Порт майбутнього 21 століття"). Підйом на оглядовий майданчик одного з найвищих хмарочосів у Японії “Landmark Tower” (296,3 м). Ви зможете помилуватися видами міста з висоти пташиного польоту, а також покататися на одному з найбільш швидкісних ліфтів в світі (занесений до Книги рекордів Гіннеса).
Повернення в Токіо.

Деталі продукту
Вартість екскурсії

Меню

Налаштування