Стародавність Нари та мегаполісна Осака

• тривалість - 8 годин
• ручні олені та стародавні храми
• панормаи та замок Осаки
• російськомовний гід


 протягом року
190 $  

Виберіть бажану дату

- можливі дати заїзду
Опис

Початок екскурсії: Осака
Тривалість: 09:00-17:00
Харчування: немає
Тип транспорту: громадський

Нара - одне з найкрасивіших міст, донині зберіг дух старої традиційної Японії. За легендами, саме на землі Нари, перший японський імператор Дзімму поклав початок японської державності. У період з 710 по 784 р Нара була столицею Японії. Тут знаходиться величезна кількість пам'ятників історії, культури і архітектури, багатьом з яких присвоєно статус Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ви відвідаєте храмовий комплекс Тодайдзі, всередині якого на пелюстках священного лотоса сидить велична статуя Будди.
Ви прогуляєтеся по парку, в якому живуть сотні ручних оленів, яких Ви зможете погодувати з рук. У Оленячому парку на околиці міста Ви також відвідаєте храм Касуга Тайся і ботанічний сад Манйосю при храмі.
Далі переїзд в Осаку. Тут Ви відвідаєте замок Осака - п'ятиповерховий самурайський замок, який зіграв ключову роль в японській історії кінця XVI початку XVII століть.
Зможете насолодитися панорамою міста і його околиць з висоти відкритої оглядового майданчика ультрасучасного офісного хмарочоса в 173 поверху - Умеда Скай Білдінг.

Деталі продукту
Вартість екскурсії

Меню

Налаштування