Токіо Східний очима токійців

• тривалість - 8 годин
• традиційний сад та сінтоїстський храм
• вуличка з оригінальними магазинчиками
• термальні джерела
• російськомовний гід


 протягом року
185 $  

Виберіть бажану дату

- можливі дати заїзду
Опис

Початок: Токіо
Тривалість:
09:00 - 19:00
Харчування:
немає
Тип транспорту:
громадський

Відвідування саду Кійосумі - одного з найкрасивіших ландшафтних садів Токіо. З початку 18-го століття сад був приватною резиденцією, а з кінця 19-го належав Івасакі Таро-засновникові кампанії Мітсубісі. У саду росте більше 4 000 різних дерев, тут можна милуватися фігурними кам'яними містками, чайним будиночком і садом каменів.
Не менш прекрасний сінтоїстський храм Таміока Хачіман, що заснований в 1627 році, свого часу знаходиться під заступництвом сегуната Токугави. Саме тут в 1684 році була створена перша секція Кандзін Сумо, що називається тепер професійна ліга сумо. У дворі храму встановлений йокодзуна - кам'яний символ сили і мужності сумоїстів.
Вулицю Дзізо-дорі називають ще Харадзюку для бабусь або *Бабусин рай*. На вулиці зусереджені найзнаменитіші магазини, популярні у літніх японок. Чого тут тільки немає: посуд, старовинні предмети побуту, закуски, солодкості, приправи, сувеніри і одяг. Є тут і оригінальний магазинчик червоної білизни. Японці вважають, що яскраво-червона білизна, шкарпетки і футболки неодмінно принесуть щастя власникові, потрібно тільки не забути одягнути таку білизну на зустріч нового року.
Після прогулянки ми відвідаємо термальні джерела Сакура, що знаходяться неподалік.
Його мало знають іноземці, тому тут тихо і спокійно. Лікувальні ванни, мінеральна сауна.
Після ванних процедур в ресторанчику джерела можна насолодитися прохолодними напоями, милуючись японським садком із ставком і кольоровими коропами.
Від джерела безкоштовний шатл доставляє до станції електрички.
19: 00 Повернення в готель з гідом.

Деталі продукту
Вартість екскурсії

Меню

Налаштування