Веселі канікули в Сеулі

• 4 екскурсії
• ультрасучасний Сеул
• парки розваг Лотте Ворлд та Еверленд
• музей ілюзії
• 5 сніданків


 протягом року
750 $  

Виберіть бажану дату

- можливі дати заїзду
Опис

Маршрут: Сеул - Пунчхон - Йон'їн - Сеул

Тривалість: 6 днів / 5 ночей

1 день
Сеул
Приліт в а / п  Інчхон.
Зустріч в а / п  з супроводжуючим.
Трансфер в Сеул.
Розміщення в готелі. Відпочинок.
2 день
Сеул 
Сніданок у готелі.
Екскурсія в Океанаруім і парк розваг у супроводі російськомовного гіда.
Океанаріум в центрі ЛОТТЕ -2 таун - новий океанаріум з чудовими морськими мешканцями.Ви познайомитеся з морським різноманіттям теплих морів.
Шопінг Молл.
Відвідування парку розваг ЛОТТЕ ВОЛД - неймовірного величезного розважального комплексу, який подарує масу позитивних емоцій дітям та дорослим. Територія парку складається з двох частин: закрита (зручний варіант, коли на вулиці негода) та відкрита. Є спеціальні назви Magic Island і Adventure. Крім парку розваг, з безліччю атракціонів, ви зможете відвідати торгові ряди, музеї та кінотеатр.
Повернення в готель. Відпочинок.
3 день
Сеул
Сніданок у готелі.
Екскурсія по Сеулу в супроводі російськомовного гіда.
Резиденція президента Республіки Кореї Чхонваде. Музей подарунків президенту.
Відвідування площі Кванхвамун з пам'ятниками найвідомішого вана Седжона та адмірала Лі Сун Сіна.
Імператорський палац Кенбоккун і церемонія зміни почесної варти. Палац вважається найбільшим з «П'яти великих палаців». У цю групу входять п'ять палацових комплексів Сеула, зведених понад 500 років тому. Всі вони побудовані правителями з королівської династії Чосон, яка була при владі в Кореї з 1392 по 1897 рр. Цей палац в епоху правління династії вважався головною королівською резиденцією.
Національний Етнографічний музей.
Прогулянка уздовж мальовничого струмка Чонгечон. Барвисті фонтанчики, мости з кольоровими підсвічуваннями та розписаними стінами! Струмок Чхонгечхон полюбився мешканцям і гостям міста. Вважається одним з найкращих районів Сеула, призначених для прогулянок і приємного проведення часу.
Інформаційно-туристичний центр К-style Hub. Примірка корейського національного костюма Ханбок.
Вулиця сувенірів Інсадон. Ця вулиця бере свій початок ще з часів правління династії Чосон, коли тут перебували будівлі різних державних організацій і будинки багатих корейських дворян. Пізніше під час японського колоніального правління дворяни збідніли, внаслідок чого в районі Інсадон поступово стали виникати антикварні крамниці з предметами з дворянських будинків. З того часу на вулиці утворилося безліч антикварних магазинів, галерей сучасного живопису та сувенірних крамниць.
Теле вежа Seoul N-Tower на горі Намсан з панорамним майданчиком.
Повернення в готель. Відпочинок.
4 день
Сеул - Пучхон — Сеул
Сніданок у готелі.
Зустріч із гідом.
Трансфер на телеканал KBS World - цілодобовий телеканал південно-корейської телерадіомовної корпорації KBS, призначений для міжнародної аудиторії. Більшість передач транслюється корейською мовою з англійськими субтитрами. Різноманітні фото-зони. Також, можна спробувати себе в якості ведучого телеканалу та багато іншого. Пориньте в світ телебачення!
Відвідування аквапарку ТАЙГЕР ВОРЛД(нинішня назва Woongjin Play Doci). У так званому «Водному місті» (Вотер тосі) ви зможете поплавати в басейнах зі штучними течіями та хвилями, отримати заряд бадьорості та гарного настрою на водних атракціонах. А найменші відвідувачі аквапарку можуть веселитися в цілковитій безпеці в спеціальній дитячій зоні.
Повернення в Сеул.
5 день
Сеул - Йон'їн - Сеул
Сніданок у готелі.
Зустріч із гідом.
Відвідування музею Ілюзії TRICK EYE в творчому районі Хонде. Це галерея абсолютно нового формату, де до всіх картин і інсталяцій застосований ефект доповненої Реальності (AR). У відвідувачів є унікальна можливість безпосередньо відчути себе частиною творів мистецтв. Для цього необхідно перед входом в активну частину музею завантажити фірмовий додаток Trickeye, за допомогою якого можна не тільки побачити ефект «доповненої реальності», але і записати його на відео або зняти на фото. Музей пропонує галереї різної тематики, де відвідувачі можуть ближче познайомитися з полотнами та інсталяціями. Чіпати, взаємодіяти та фотографувати експонати не тільки не забороняється, але і заохочується, за умовою, що вся діяльність буде проходити з використанням максимальної кількості креативу!
Трансфер в Йон'ін, де ви цілий день будете насолоджуватись в парку ЕВЕРЛЕНД - найкращому парку розваг в Кореї, свято 365 днів на рік! Парк розваг Еверленд (Everland) - це великомасштабний тематичний парк атракціонів, в якому знаходяться 5 великих тематичних зон, кожна з яких відрізняється одна від одної та пропонує найрізноманітніші розваги. Крім цього в Еверленд цілий рік проходять барвисті та феєричні заходи: Фестиваль тюльпанів, Фестиваль троянд, Фестиваль Хеллуін, Фестиваль Іллюмінації та інші.
Еверленд - це місце, де всі, незалежно від віку і статі, зможуть знайти собі розвагу до душі та відмінно провести час! Саме тут знаходиться найбільша та захоплююча дух гірка - T-Express, яка користується неймовірною популярностю у прихільників атракціонів.
Особлива гордість парку Еверленд - це зона тварин ZOOTOPIA, загальна площа якої становить 105.000 кв. м. На території Zootopia міститься 2 000 тварин, за якими можна спостерігати з досить близької відстані. У 2016 році в парку з'явилася пара чарівних панд - подарунок Сі Цзіньпіна (Голова КНР), що символізує дружбу між Кореєю та Китаєм.
Повернення в готель. Відпочинок.
6 день
Сеул
Сніданок у готелі.
Виписка.
Трансфер в а /п Інчхон.

У вартість включено:
  • всі трансфери, зазначені в програмі;
  • проживання в готелях по програмі (або аналогічних);
  • екскурсії за програмою в супроводі російськомовного гіда;
  • всі вхідні квитки по програмі;
  • оформлення візи в Корею

Додатково оплачується:
  • міжнародний авіапереліт;
  • медичне страхування;
  • всі особисті витрати
Деталі продукту
Ціни та готелі

Меню

Налаштування