Від Хоккайдо до Хонсю далеко від великих доріг

• 14 об'єктів, 10 екскурсій
• 2 ночі в рьоканах на гарячих джерелах
• 10 сніданків, 6 обідів, 2 вечері
• національні парки і чудеса природи Японії
• мінімум 4 люд.


 березень - листопад
4 870 $  

Виберіть бажану дату

- можливі дати заїзду
Опис

Маршрут: Саппоро - Сікоцу-Тойя - Сіраої - Хакодате - Хіросакі - Сіракамі-Санті - Товада (озеро) - Акіта - Какунодате - Сембоку - Хіраїдзумі - Мацусіма - Нікко - Токіо

Тривалість: 11 днів / 10 ночей

Японія, країна великих традицій і високих технологій, прокреслена лініями супершвидкісних залізниць і автобанів. Сьогодні її можна об'їхати за кілька годин. Однак що можна побачити і відчути, пролітаючи з одного мегаполісу в інший зі швидкістю вітру .. Саме тому ми будемо намагатися уникати автотрас, спускаючись до моря і піднімаючись в гори невеликими путівцями і побачимо ту саму неповторну, незвідану Японію, країну витончених пейзажів і древніх храмів, ніби створених не руками зодчих, а самою природою ...

1 день
Саппоро
Приліт в Саппоро. Зустріч в а/п з супроводжуючим.
Трансфер в готель мікроавтобусом.
Розміщення в готелі.
Вільний час.
2 день
Саппоро
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом.
Оглядова екскурсія по Саппоро.
Ви побачите Годинникову вежу - місце, що особливо люблять місцеві жителі, щогодини на вежі починається справжня вистава з ляльками. Прогулянка центральним парком Одорі. Саме тут під час Сніжного фестивалю 30-40 команд з усього світу змагаються в зведенні скульптур з льоду. На це зимове свято збираються щорічно приблизно 2 млн чол. Увечері ілюмінація створює дивовижну картину гри світла, нагадуючи казкові образи.
В інші пори року парк Одори наповнений квітучими деревами і квітами. Поруч з парком - телевежа Саппоро з оглядовим майданчиком з видом на все місто.
Ви відвідаєте шоколадну фабрику Ісія, де виробляється знаменитий білий шоколад «сіроі коібіто» - «білосніжна улюблена», який продається тільки на Хоккайдо.
Завершить екскурсію відвідування села першопрохідців Хоккайдо - музей живої історії, де можна поспостерігати за життям на Хоккайдо на початку 20 століття.
Повернення в готель.
3 день
Сікоцу-Тойя - Сіраої - Хакодате
Сніданок у готелі.
Виписка.
Зустріч з гідом. Виїзд в Хакодате.
Переїзд через національний парк Сікоцу-Тойя - одне з чудес світу.
Ви прогуляєтеся околицями озера Тойя, яке відоме як найпівнічніше незамерзаюче озеро в Японії. Чистоту і прозорість озера ви оціните за допомогою спеціального прозорого дна в судні. Ви зможете помилуватися вулканами Усудзан і Сьова-синдзан, останній з яких, схоже, навіть не думає йти на спокій. Усудзан - не менш відомий на Хоккайдо діючий вулкан. Фунікулер підніме вас на вершину гори, де погляду відкриється кратер вулкана, а також чудовий вид на озеро Тоя. В останній раз вулкан вивергався в 2000 році.
Озеро Тоя - така собі "Швейцарія" в Японії. Береги курорту усипані гарячими джерелами і готелями на них.
Обід і відпочинок на гарячих джерелах.
Далі Ви відвідаєте застигле в часі село народності Айну - Сіраої Котан. Айни, що населяли колись велику територію Південного Сахаліну, Курильських островів, південного краю Камчатки і сучасної Японії і збереглися нині в незначній кількості лише на острові Хоккайдо, ні своїм антропологічним виглядом, ні своєю культурою не схожі ні на який інший народ Східної Азії. Досі вчені-етнографи ведуть жваві суперечки про походження айнів, висуваючи то північну, то південну, то навіть західну версії походження цієї народності. Однак жодна з них поки не дає чіткої відповіді на питання: звідки з'явилися айни і які їхні лінгвістичні і етнокультурні зв'язки з іншими етносами? Нарешті, айни привертають увагу і своєю трагічною долею, перебуваючи зараз, по суті, на межі вимирання.
Приїзд в Хакодате. Розміщення в готелі, відпочинок.
4 день
Хіросакі - Сіраки-Санті - озеро Товада
Сніданок у готелі.
Виписка.
Зустріч з гідом.
Переїзд на острів Хонсю Сангарским тунелем - найдовшим тунелем, що проходить під водною товщею. Японський «Сейкан» з'єднує острови Хонсю і Хоккайдо під Санграською протокою. Його назва по-східному означає «Величне видовище». Цей залізничний тунель прокладений на глибині близько 240 м і лише 100 м відокремлюють його від морського дна. Загальна довжина тунелю становить 54 км, підводної ділянки - 23,3 км.
Прибувши на південний захід префектури Аоморі, Ви відвідаєте стародавній японський замок Хіросакі, побудований в 1611 році - ще один оспіваний поетами шедевр архітектури. Особливо гарний він навесні, коли в його садах цвіте сакура.
Обід.
Потім Ви побуваєте в національному парку Сіракамі-санті, що охороняється ЮНЕСКО. Про його красоти написано сотні наукових книг, йому присвячені поетичні збірки і романи. Тут знімали майже всі класики японського кіно. Парк, розташований в горах, зберігає останню область незайманого букового лісу. Пейзаж тут гарний в будь-яку пору року: влітку в річках прибуває вода і вирують водоспади, радує око буйна зелень лісів, восени розмаїттям кольорів вражають уяву дерева, одягнені в жовті, багряно-червоні, золотисті і темно-зелені наряди, взимку гори вкриті солідним шаром білого снігу.
Далі Ви переїдете до озера Товада - найбільшого вулканічного озера в Японії, а також 12-ого за величиною в Японії. Озеро відрізняється незабутньою природною красою: темно-блакитні води вигідно підкреслюються незайманими лісами, величними скелями, що підступають безпосередньо до самої води.
Розміщення в рьокані. Вечеря.
5 день
Акіта - Какунодате - озеро Тадзава
Сніданок в рьокані.
Виписка.
Зустріч з гідом.
Переїзд до префектури Акіта. Основна частина її земель зайнята заповідними зонами і природними парками. Тутешні місця примітні мальовничими луками і лісами, де росте корейський кедр. Вік багатьох дерев перевищує 200 років.
Ви відвідаєте дамбу на річці Тамагава. Навесні тут особливо красиво, коли вздовж дамби звисають грона сакури.
Обід.
Поруч знаходиться ще одне, овіяне легендами місце - Какунодате. Це невелике місто, в добре збереженому самурайському районі в Акіта. У цьому невеликому місті переважає хвилююча, відчутна атмосфера старого світу. Таке відчуття, що Ви подорожуєте в часі. Легко уявити собі самурая, який проходив цими дорогами, повз старовинних будинків Едо і квітучих дерев сакури.
Ви розміститеся в готелі на березі найглибшого озера Японії - Тадзава. Його глибина сягає 423,4 м. Лазурний колір води надає озеру містичної краси. Вода не замерзає взимку, і околиці озера гарні в будь-який час року. На західному березі озера стоїть бронзова статуя легендарної принцеси Тацуко.
6 день
Хіраїдзумі - Міягі - Мацусіма
Сніданок у готелі.
Виписка.
Зустріч з гідом. Переїзд в Хіраїдзумі, префектуру Івате, де Ви відвідаєте замок-монастир Тюсондзі. Храм є «перлиною Півночі».
Зовнішня будівля Кондзікідо, що вражає уяву своєю розкішшю, побудована в 1124 році. Являє собою єдиний твір мистецтва у вигляді архітектурно-скульптурного ансамблю, що складається з покритого всередині і зовні сусальним золотом храму будди Аміда, чотирьох несучих колон, буддійських статуй і вівтаря, декорованих майстерним різьбленням і буддійськими зображеннями на лаку, покритими золотим порошком... Тут спочивають останки чотирьох могутніх правителів з роду Осю-Фудзівара (Кійохіра, Мотохіро, Хідехіра і Ясухіро). Сам храм Тюсондзі був заснований в 850 році, а на початку дванадцятого століття за наказом першого з когорти великих володарів, Фудзівара-но Кійохіра, була проведена великомасштабна перебудова, після якої, судячи з хронік того часу, на території храмового комплексу налічувалося вже більше сорока храмів і пагод, а також більше трьохсот житлових приміщень для ченців. На даний час Тюсондзі належать скарбниця шедеврів релігійного мистецтва епохи Хейан і більше трьох тисяч об'єктів, внесених японським урядом до списків Національного скарбу і Особливо важливого культурного надбання.
Обід.
Далі на Вас чекає переїзд в префектуру Міягі, яка розташована на березі Тихого океану. Територія префектури пересічена двома річками - Абукума і Кітакамі. Південний берег префектури складається з пляжів затоки Сендай. Всі міста, що входять до префектури Міягі виглядають сучасно, але це не заважає загальній атмосфері місцевості зберігати дух старої Японії. На її території розташовано одне з трьох чудес природи Японії - острови Мацусіма.
У готелі на затоці Мацусіма Ви і зупинитеся на ніч.
7 день
Мацусіма - Нікко
Сніданок у готелі.
Виписка.
Зустріч з гідом.
Ви зробите круїз затокою Мацусіма. Затоку часто називають «морем, повним кораблів». Все тому, що його наповнюють 250 невеликих острівців найвигадливішої форми. Подібних чудес на світі зовсім не багато. В панораму затоки блискуче вписаний дзен-буддійський храм Зуйгандзін. Не випадково його називають 251-им островом Мацусіми. Ви відвідаєте храм Енцуїн, який знаходиться поруч з храмом Зуйгандзін. Енцуїн був побудований в пам'ять рано померлого Дате Мітсумуне, онука Дате Масамуне.
Інтер'єр мавзолею декорований сухозлитним золотом і багато прикрашений картинами, які включають в себе невеликі західні символи піки, черви, бубни, трефи, хрести і найстаріший японський образ троянди.
У Енцуїні є сад каменів, сад моху, розташований навколо ставка, що має форму ієрогліфа "серце" і сад троянд, де цвітуть кілька сотень трояндових кущів.
Обід.
Переїзд швидкісним поїздом в Нікко - місто, розміщене в національному парку. Те місце, де панує дивовижне поєднання витонченої архітектури і неймовірно красивої природи.
Розміщення в рьокані. Вечеря.
8 день
Нікко - Токіо
Сніданок.
Зустріч з гідом.
Знайомство з Нікко.
Ви відвідаєте храм Тосьогу. Назва перекладається як «Сонячне світло» - яка, мабуть, дана за яскравість фарб, що виділяє цей комплекс на тлі інших храмів. Обрамлена деревами алея Омотесандо піднімається до головного входу в Тосьогу.
Храмовий комплекс в Нікко був внесений до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО в грудні 1999 року. Храм і святилище Тосьогу присвячені сьогуну і полководцю Токугаве Іеясу, засновнику династії Токугава. Побудований в 1617 році, під час правління сина Іеясу, Токугави Хідетади.
Піднявшись в гору дорога приведе Вас до невеликого дерев'яного будинку - це синтоїстський храм Футарасан. Є гарна легенда, згідно з якою храм з такою назвою був побудований ще в VII ст. буддійським ченцем Сьонін Сьодо на вершині гори Нантай, який і донині шанується як людина, «що відкрила Японії Нікко».
Однією з головних визначних пам'яток є також дерев'яний міст, який отримав найменування Синкьо "Священний міст", перекинутий через гірський потік Дайя. Гід поділиться з Вами легендою про виникнення моста.
Також під час екскурсії Ви проїдете звивистою дорогою Ірохадзака і побачите один з найвеличніших водоспадів Японії - водоспад Кегон. Цей водоспад висотою 97 метрів входить в трійку найвищих водоспадів Японії.
Обід.
Переїзд в Токіо. Розміщення в готелі.
9 день
Токіо
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом.
Оглядова екскурсія по Токіо.
Ви зможете насолодитися видами одного з найбільших міст світу. Перлиною екскурсії є район Асакуса. Ви не тільки насолодитеся чудовим храмовим ансамблем Сенсодзі, але і зможете придбати будь-який сувенір на довгих вуличках з магазинчиками. Тут шумно і багатолюдно незалежно від дня тижня.
Потім Ви зробите круїз річкою Суміда і прогуляєтеся традиційним японським садом. Потім проїдетеся найдорожчою вулицею світу Гіндза, відвідаєте парк біля Імператорського палацу.
В кінці екскурсії Ви відвідаєте синтоїстське святилище Мейдзі-дзінгу та район хмарочосів Синдзюку з оглядовим майданчиком в будівлі муніципалітету Токіо.
Повернення в готель.
10 день

Токіо
Сніданок у готелі.
Вільний час для самостійних прогулянок і шопінгу (наші рекомендації).

За бажанням, за дод. плату пропонуємо Вам приєднатися до однієї з екскурсій Токіо або околицями.

11 день

Токіо
Сніданок у готелі.
Виписка з готелю.
Переїзд на шатлі до аеропорту. Реєстрація на рейс.

За бажанням можливе продовження або часткова зміна програми.

У вартість включено:

 • проживання в готелях за програмою;
 • харчування - сніданки; 6 обідів; 2 вечері;
 • всі трансфери, що вказані в програмі;
 • екскурсії за програмою у супроводі російськомовного гіда;
 • всі вхідні квитки за програмою;
 • віс залізничні переїзди з проїзним JR Pass;
 • оформлення візи в Японію;
 • путівник Японією

Додатково оплачується:

 • міжнародний авіапереліт;
 • додаткові екскурсії за бажанням;
 • медична страховка;
 • всі особисті витрати
Деталі продукту
Ціни та готелі

Меню

Налаштування