Золоте кільце Японії та чарівний Сікоку

• 7 міст, 7 екскурсій
• Токіо, Осака, Кіото, Окаяма
• ночівля на гарячих джерелах
• мальовничі ущелини, пейзажні сади ...
• 10 сніданків, 5 обідів, 1 вечеря


 червень - жовтень
2 545 $  

Виберіть бажану дату

- можливі дати заїзду
Опис

Маршрут: Токіо - Чіба - Осака - Кіото - Окаяма - Котохіра - долина Ія - Такамацу - Токіо

Тривалість: 11 днів / 10 ночей

1 день
Токіо
Приліт в а/п Нарита/Ханеда. Зустріч в а/п з супроводжуючим.
Груповий трансфер в готель на шаттл-мінівені з іншими туристами.
Розміщення в готелі (після 16: 00).
Вільний час.

За бажанням, за дод. плату рекомендуємо приєднатися до екскурсії
- Вечірній Токіо
2 день
Токіо
Сніданок у готелі.
О 09:00 зустріч з російськомовним гідом.
Екскурсія по Токіо (на метро і пішки).
Ви відвідаєте парк Сіндзюку Гьоен. У період Едо сьоґун подарував землю, на котрій знаходиться сучасна територія парку, впливовому феодалу і своєму наміснику Найто. Після Реставрації Мейдзі парк переобладнали в агрокультурний центр, а потім він потрапив під юрисдикцію імператорської сім'ї і перетворився в ботанічний парк.
Відвідування синтоїстського храму Мейдзі Дзінгу, присвяченого імператору Мейдзі і його дружині, імператриці Сьокен. Датою заснування храму вважають перше листопада 1920-го року.
Обід в ресторані.
Наступний пункт програми - музей самураїв. Самурайська культура є невід'ємною частиною японського духу, так що у Вас з'явиться відмінний шанс приєднатися і відчути традиції військового сану. У музеї представлені оригінальні обладунки, амуніція, мечі та інша самурайська атрибутика різних епох.
О 15:00, міні-шоу на 15 хв. про самурайські традиції, а також показ мистецтва миттєвого вилучення меча з піхов - чарівне видовище раптового "оголення" наточеного меча.
Також, за бажанням, можна сфотографуватися з самураєм в повному обладунку або потримати справжній самурайський меч (доплата на місці, самостійно).
Підйом на оглядовий майданчик в будівлі Токійської мерії. Зверху відкривається захоплюючий панорамний вид на столицю.
О 17:00 повернення до готелю.
3 день
Токіо
Сніданок в готелі. Виписка.
О 09:00 зустріч з російськомовним гідом.
Переїзд в Чіба на замовному транспорті.
Маршрут поїздки включає проїзд по трасі Аквалайн, частина якої пролягає під затокою Токіо. Відкрита в 1997 р. траса сполучає місто Кісарадзу і місто Кавасакі, що знаходяться по різні сторони затоки. Посередині повітряну і підводну частині розділяє штучний насипний острів Умі Хотару (у перекладі, "морський світляк"), де є стоянка, зона відпочинку, кафетерії і міні-музей, присвячений історії процесу будівництва підводного тунеля.
Далі, переїзд і відвідування печери Камеіва, яка здобула популярність завдяки тому, що пейзажі, що створюються грою світла, води і каменю, напрочуд нагадують знамениті анімаційні фільми студії Гинули, - "Віднесені примарами" і "Принцеса Моноке".
Спочатку печерний тунель служив для перенаправлення вод річки до сусідніх терасних рисових полів, тому поряд з тунелем стояв млин.
Потім, Вас чекає відвідування аква-комплекса - зона з гарячим мінеральним джерелом, цілорічний критий басейн, сауна і інші розваги!
Обід в комплексі.
На завершення екскурсії заселення в готель. Відпочинок.
*Увага, необхідно мати при собі купальники або брати на місці напрокат за доплату (біля 5$ з людини).
4 день
Чіба - Осака
Сніданок у готелі.
Виписка.
Зустріч з координатором в готелі.
Переїзд на станцію на шатлі.
Самостійний переїзд на потягу в Осаку (з пересадкою в Токіо).
12: 30 Зустріч з гідом на платформі.
Обід в місцевому ресторані.
Далі Вас чекає відвідування замку Осака - п'ятиповерховий самурайський замок, що зіграв ключову роль в японській історії кінця XVI почала XVII століть; зможете насолодитися панорамою міста і його околиць з висоти відкритого оглядового майданчика ультрасучасного офісного хмарочоса в 173 поверхи - Умеда Скай Білдінг.
Після закінчення екскурсії заселення в готель в Осака.
5 день
Осака - Кіото
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом в холі готелю.
Оглядова екскурсія по місту Кіото, який перебував у центрі японської цивілізації протягом тисячі років. Тут зібрані найпопулярніші пам'ятки Японії, багато з яких занесені в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Відвідування всесвітньо відомого Золотого павільйону - Кінкакудзі.
В саду павільйону розташований ставок «Дзеркальне озеро». Відображення Золотого павільйону в водах ставка створює воістину чудове видовище. Відвідування замку Нідзьо, знаменитого «солов'їними» підлогами. Підлоги в замку змонтовані таким чином, щоб неможливо було ступити на нього, не створивши при цьому шуму. Скрип підлог за звучанням нагадує спів птахів, за що і отримав свою назву.
Обід в ресторані (шведський стіл).
Відвідування фабрики кімоно Нісідзін, де ви побачите виступ японських моделей, що демонструють різні типи кімоно, а також зможете придбати сувеніри.
Перїзд в храм Кійомідзу («Храм чистої води») – один із найстаріших храмів у Кіото, відомий своїм унікальним архітектурним стилем. Його головний зал стоїть на скелі, а з дерев'яного майданчика перед ним відкривається чудовий панорамний вид на Кіото.
Прогулянка по старовинному кварталу гейш – Гіон.
18:00 Повернення в Осаку, повернення в готель о 19:30.
6 день
Осака
Сніданок у готелі.
Вільний час в Осака (наші рекомендації).

За бажанням, за додаткову плату пропонуємо приєднатися до екскурсії:
- Нара - місто оленів та стародавніх храмів
7 день
Осака
Сніданок у готелі.
Вільний час в Осака (наші рекомендації).

За бажанням, за додаткову плату пропонуємо приєднатися до екскурсії:
- Хіросіма та священний острів Міядзіма
8 день
Осака - Окаяма - Котохіра
Сніданок у готелі.
Виписка.
Самостійний переїзд на сінкансенє в Окаяма.
Зустріч з гідом на платформі.
Відвідування саду Коракуен, що входить до трійки найкрасивіших ландшафтних парків Японії.
Ви також відвідаєте замок Окаяма, іменованого замком Чорного Ворона, завдяки незвичайному синяво-чорному кольору зовнішніх стін.
Переїзд мостами на острів Сікоку, район Котохіра.
Відвідування храму Котохірацу, одного з головних буддійських храмів Японії. 1300 сходів храму котрі ведуть до божества Тенгу, людині-ворону, були вирублені в скелі. Сходами зможе піднятися далеко не кожен, тому в огляд включений тільки головний комплекс храму, що знаходиться в першій третині підйому.
Також Ви побачите будівлю одного з найстаріших театрів кабукі - Канамару-дза (огляд зовні).
Заселення в готель, в районі мінеральних джерел. Вечеря в готелі.
9 день
Котохіра - долина Ія - Такамацу
Сніданок у готелі.
Виписка.
Ви вирушите в красиві гори на водну прогулянку на човні, ущелиною Обоке, на річці Йосин-гава (2год.). Таку назву ущелина отримала із-за гострих каменів, V-подібної форми і вузького шляху. Поруч знаходиться підвісний міст Кадзурабасі з гілок лози, який є важливим культурним та фольклорним надбанням країни. Розташований в селі Нісі Ія і вважається одним з трьох найбільш дивних мостів Японії. Довжина його 45 м, ширина 2м, підноситься на висоті 14м над ущелиною. Бажаючі можуть ризикнути і перетнути ущелину через підвісний міст.
Маршрут проходить приголомшливими заповідними місцями, навколишні гори зачаровують своєю первозданною красою.
Потім Вас чекає обід в самому незвичному онсені Японії. В онсен, в гірській річці потрібно спускатися в вагончику справжньою канатною дорогою! Ви спробуєте японську кухню і рибу, із найчистіших місцевих річок в ресторані над ущелиною, в горах які на 5 кілометрів віддалені від усілякої цивілізації. Тут панує дух паломництва і первозданної краси японських островів.
Після відпочинку в онсен, ми поступово повертаємося до цивілізації - переїзд і розміщення в готелі, в місті Такамацу.
10 день
Такамацу - Токіо
Сніданок у готелі.
Виписка.
Екскурсія по Такамацу на громадському транспорті, де Ви відвідаєте найкрасивіший пейзажний сад Японії - Ріцурін, один із найпрекрасніших ландшафтних садів в Японії. Він був закладений в 1625 році, потім будівництво було продовжено представниками клану Мацудайра, що тривало більше 100 років.
Площа саду складає близько 75Га. Сад Ріцурін Коен включає в себе близько шести ставків і тринадцяти штучних пагорбів. Вся територія розподілена на японський сад, який знаходиться на південній стороні, і на парк в західному стилі на півночі. Відразу за парком височіє гора Сіуна, являючи собою величний фон для чудових пейзажів саду Ріцурін.
Переїзд в Окаяма на поїзді великим мостом Сето (1г. 10хв.), на будівництво якого пішло 40 років і неймовірна кількість японських йен. Міст складається з шести частин, які цілком собі могли бути окремими мостами, кожен зі своїм унікальним дизайном і чарівністю. Красиві види Внутрішнього Японського моря Сето - це те, що повинен побачити кожен.
Пересадка в Окаямі на Сінкансен до Токіо.
Самостійне розміщення в готелі.
11 день
Токіо
Сніданок в готелі.
Виписка з готелю, зустріч з водієм.
Груповий трансфер в аеропорт на шаттл-мінівені.
Реєстрація на рейс.

У вартість включено:
проживання в готелях вибраної категорії;
• харчування - сніданки, 5 обідів, 1 вечеря;
• усі трансфери, вказані в програмі;
• екскурсії за програмою у супроводі російськомовного гіда;
• усі з/д переїзди;
• усі вхідні квитки за програмою;
• оформлення візи в Японію;
• путівник по Японії


Додатково оплачується:
• міжнародний авіапереліт;
• додаткові екскурсії за бажанням;
• медична страховка;
• усі особисті витрати

Деталі продукту
Ціни та готелі

Меню

Налаштування