Золотий трикутник Південної Кореї

• 3 міста, 3 екскурсії
• ультрасучасний Сеул
• традиційний Кьонджу
• рибний риноок та пляжи Пусана
• 5 сніданків


 протягом року
1 235 $  

Виберіть бажану дату

- можливі дати заїзду
Опис

Маршрут: Сеул - Пусан - Кьонджу - Сеул

Тривалість: 6 днів / 5 ночей

1 день
Сеул
Приліт в а/п Інчхон.
Зустріч в а/п з супроводжуючим.
Трансфер в Сеул.
Розміщення в готелі. Відпочинок.

За бажанням, прогулянка по торговій вулиці Інсадон. Одна з небагатьох вулиць Сеула, де повною мірою відчуваються корейські традиції. Можна відвідати антикварні крамниці та галереї.
2 день
Сеул - Пусан
Сніданок у готелі.
Виписка. Зустріч із гідом.
Екскурсія по Сеулу.
Площа Кванхвамун (бульвар короля Седжона) та церемонія зміни палацової варти.
Прогулянка уздовж мальовничого струмка Чонгечхон (Сеульска Неглинка).
10:00 Палац Чхандоккун - королівський палац, створений в епоху Чосон (1392-1910 рр.). Він славиться Садом королівської сім'ї Хувон і мальовничим краєвидом. Чхандоккун зберігся до наших днів у первозданному вигляді, де гармонійно поєднуються природа та архітектурні споруди. Це яскравий зразок зведення королівських палаців у Кореї. Включений в список Міжнародної культурної спадщини ЮНЕСКО.
13:30 Обід (оплата на місці).
Трансфер на гору Намсан в межах Сеула.
15:00 Підйом на видовий майданчик Сеульскої телевежі N TOWER, яка входить в десятку найпопулярніших туристичних місць Сеула. Вежа є однією з небагатьох видових площадок південнокорейської столиці. Мало того, що сама вежа була побудована на горі Намсан заввишки 243 м, так і висота споруди значна - 236 м. Сумарна висота над рівнем моря - 479,7 м.
16:00 Переїзд на центральний ж / д вокзал Соул Ек з гідом.
17:00 Виїзд в Пусан на швидкісному потязі КTX (2 год 40 хв). Гід супроводжує до вагону.
20:00 Прибуття в Пусан. Зустріч з супроводжуючим.
Трансфер в готель.
Розміщення в готелі. Відпочинок.
3 день
Пусан
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом.
Екскурсія по Пусану.
Пусан – це друге за величиною місто-порт у Кореї, оточене горами та Східним морем.
Буддійський храм 14 століття Хедон Йонгунса. На відміну від десятка тисяч інших буддійських монастирів Південної Кореї, розташований не в горах, а в мальовничому місці на скелястому березі океану, що дозволяє зарахувати його до унікального архітектурного культурному пам'ятника. Це чудовий храм, повністю звернений в сторону моря, приваблює безліч туристів з різних країн світу, які приїжджають сюди, щоб помилуватися його архітектурною красою та мальовничим оточенням. Славиться храм і тим, що за повір'ям місцевих мешканців, щира молитва або бажання, загадане в стінах храму, неодмінно збувається.
Видатний пусанський міст Кванантеге протяжністю в 7,4 км, що з'єднує район Намчхонтхон (Суен-гу) з районом Сентум сіті (У-дон, Хеунде-гу) Пусана, вважається одним з найбільших мостів на території Кореї. Міст є не тільки важливим об'єктом в інфраструктурі міста, але також відомою туристичною пам'яткою, так як з нього відкривається чудова панорама з наймальовничіших місць Пусана: острова Орюкдо, гори Хванненсан, білосніжні пляжі Кванналі, перевал Тальмачжі, острова Тонбексом, морське узбережжя Хеунде та ін.
13:00 Обід за власний рахунок.
14:30 Мальовничий парк.
Ринок Кукче - один з відомих традиційних ринків в Пусані. Це будинок для близько 1500 магазинів, включаючи магазини білизни, бутїки та магазини побутової техніки. Ринок складається з продуктових рядів, «Вулиці Аріран», «Вулиці молодості», ринку «Ккантон».
Рибний ринок Чагальчхі - один з найбільш відвідуваних місць в Пусані. Ринок забезпечує всю країну величезним різноманіттям морепродуктів. Рано вранці, можна подивитися, як проходять торги та оптовики ведуть свою жваву торгівлю. На ринку величезна кількість рибних ресторацій, де можна покуштувати усе, що пропонує море.
18:30 Повернення в готель. Відпочинок.
19:00 Відвідування (самостійно) гіпермаркету товарів Centum city або спа Spa Land (за бажанням, з доплатою).
4 день
Пусан - Кьонджу - Сеул
Сніданок у готелі.
Виписка.
9:00 Переїзд в Кенджу.
10:15 Екскурсія по Кенджу - стародавній столиці Кореї, званою «музеєм без стін». У 57 року до н.е., коли Юлій Цезар підкоряв галлів, Кенджу став столицею династії Шилла та залишався нею протягом 1000 років. У Кенджу знаходяться об'єкти світової історичної та культурної спадщини. Історичний житловий район Кенджу, храм Пульгукса та скельний грот Соккурам є об'єктами Міжнародної спадщини пам'ятками ЮНЕСКО.
Відвідування Буддійського храму Пульгукса - найкрасивішого храму Кореї, свідчення майстерності зодчих королівства Сілла та глибини буддійської віри. Хоча більшість дерев'яних будівель не раз перебудовувалися протягом століть, кам'яні містки, сходи та пагоди збереглися в первозданному вигляді. Храм був побудований в 535 р.
Грот Соккурам - одне з чудових святилищ Будди в світі. Оточений бодхісатвами та божествами-захисниками, кам'яний Будда в центрі грота безтурботно дивиться на пагорби, порослі лісом і на нескінченний горизонт над гладдю Східного моря.
Обсерваторія Чхомсонде, найстаріша з існуючих астрономічних обсерваторій в Азії. Офіційно датована часом правління королеви Сондок (632-647 рр.), Вона використовувалася для спостереження за зірками та передбачення погоди.
16:00 Трансфер на вокзал.
17:00 Переїзд в Сеул на швидкісному потязі (2 год 50 хв).
20:00 Прибуття в Сеул.
Трансфер в готель.
Розміщення в готелі. Відпочинок.
Вільний час або шопінг на ринку Намдемун або Донгдемун.
5 день
Сеул
Сніданок у готелі.
Вільний час.

За бажанням, за доп. плату:
- Шоу Нанта + вечірня прогулянка в молодіжному районі моди та культуры Мендон.
Шоу Нанта- це невербальна вистава з елементами корейської національної музики Самульнорі, іскрометних жартів і кулінарного мистецтва - сміх і сльози за кухонною плитою. Глядачі будь-якого віку та національності будуть в захваті!
Мендон є центром шопінгу в Сеулі, який обов'язково відвідують іноземні туристи. Це найкраще місце для поціновувачів  шопінгу, які стежать за модними тенденціями.

- Відвідування соляної печери в місцевому центрі оздоровлення Хілінг центр (процедура 1 година).
Повернення в готель. Відпочинок.
6 день
Сеул - Інчхон
Сніданок у готелі.
Виписка.
Трансфер в а/п Інчхон.

У вартість включено:
  • всі трансфери, зазначені в програмі;
  • проживання в готелях по програмі (або аналогічних);
  • екскурсії за програмою в супроводі російськомовного гіда;
  • всі вхідні квитки по програмі;
  • оформлення візи в Корею

Додатково оплачується:
  • міжнародний авіапереліт;
  • медичне страхування;
  • всі особисті витрати
Деталі продукту
Ціни та готелі

Меню

Налаштування